ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 06 lut 2014, 15:35
lunatic napisał(a):
Gradrec napisał(a):Trojanow w pliki jpg? :DDDD
nie ma takiej opcji
przeciez ty nawet nie wiesz co to jest trojan, skoro tak mowisz

Zeby zaaplikowac "trojana", o ktorym tutaj tak glosno POTRZEBNY jest plik wykonywalny *.exe. Wiec conajwyzej wysylales pliki komus o nazwie lunatic.jpg.exe i liczyles na frajera.

tak, miał rozszerzenie exe, jezeli na kompie włączona jest opcja ukrywania rozszerzenia plików to nie widać ze było exe

No, to nie wysylales jpg tylko exe :)

przez Tojaaa 06 lut 2014, 16:02
Cżesc komputerowcy, ja tu czytam, ze o jakichś robalach gadacie. :D ja dziś nawet nawet, radzę sobie. Nawet nadzór nad pracownikami jakoś idzie, choć dla mnie to wyzwanie. Za "miętka" jestem po prostu :smile: ale oczywiście muszę udowodnić sobie i innym, ze nadaje sie i dam rade, choćbym miała zjeść 1000 kotletow. :D buziaki, dobrego popoludnia

przez lunatic 06 lut 2014, 16:06
No exe,ale jak sie otwieralo ten plik to otwieralo sie zdjecie a w tym samym czasie uruchamial sie odpowiedni proces w tle,a ktos jak zobaczyl ze otwiera sie zdjecie nie podejrzewal niczego :D

-- 06 lut 2014, 15:08 --

Gradrec
Nie slyszales nigdy o czyms takim?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gradrec 06 lut 2014, 16:21
Tak, slyszalem. Kiedys takiego trojana nazywalo sie "Prosiak". Jest to dokladnie to, o czym mowisz. To pewnie bylo gdzies w latach 2002-5.
Dalej istenieje oczywiscie i dalej sie da z tego zrobic "uzytek" Natomiast nie da sie tego uruchomic w zaden sposob z poziomu aplikacji internetowej - tutaj nawet aplet java nie podziala.
Trzeba to wyslac do kogos, liczyc na to, ze otworzy i ZAINSTALUJE - tj przejdzie przez proces instalacji czegos, wyskakuje mu blad w trakcie i voila, mozesz dzialac.

przez lunatic 06 lut 2014, 17:14
Z tego co pamietam dzialanie tego polegalo tylko na wkurzaniu kogos,wysuwaniu mu napedu cd,robieniu ze jakies robaki lazily po monitorze itp.

przez Gradrec 06 lut 2014, 17:21
lunatic napisał(a):Z tego co pamietam dzialanie tego polegalo tylko na wkurzaniu kogos,wysuwaniu mu napedu cd,robieniu ze jakies robaki lazily po monitorze itp.

To jest "prosiak", ktorym sie bawiles. Robaczkow na ekranie tam nie bylo ale to prosiak.

przez lunatic 06 lut 2014, 17:25
Robaki moze w jakims innym byly,bo sam to u siebie zainstalowalem i jedna opcja byla ze po ekranie zaczely chodzic pajaki

przez Gradrec 06 lut 2014, 17:34
lunatic napisał(a):Robaki moze w jakims innym byly,bo sam to u siebie zainstalowalem i jedna opcja byla ze po ekranie zaczely chodzic pajaki

No instalujac u kogos prosiaka automatycznie sam go miales, na tym to polegalo, na polaczeniu p2p, gdyby ktos mial clienta i wywolal Twoje ip to samo moglby robic Tobie.
Anyway, efekty robaczkow nei byly do wywolania na cudzym monitorze, co najwyzej na Tobie. Bylo tego miliard wersji, takze ciezko powiedziec co dokladnie miales. Na pewno robaczkow na czyims ekranie nie byles w stanie wywolac, co najwyzej na swoim ;d

Kurde, o czym my gadamy. Jak sie ludzie czujecie?
Lunatic jak sie czujesz?

przez lunatic 06 lut 2014, 17:41
A no wlasnie,tylko u siebie moglem,szkoda,bo byly najlepsze,odnosnie samopoczucia to mi dzis dla odmiany objawy fizyczne dokuczaja

przez nova_2013 06 lut 2014, 18:07
lunatic napisał(a):Robaki moze w jakims innym byly,bo sam to u siebie zainstalowalem i jedna opcja byla ze po ekranie zaczely chodzic pajaki

Nio :mrgreen: Dark Passenger mialby znow nieprzespanå noc i walilby kapciem po monitorze :time:

Ja swego czasu sprawdzalam czy nie ma robakow w kupce mojego piesia, ktorego dostalam od rodzicow. Tatko mnie prosil wtedy abym po kazdorazowym glaskaniu Fafika myla råczki, wiec mylam je i glaskalam ukochanego czworaczka z ogonkiem. Ale o trojanie nie bylo wtedy mwy :mrgreen: bo to lata 70-te.

Luki Nerwusik, mnie tez wyskoczyla ta strona policyjna, wk...lam sie i zaczelam czytac te brednie. Wpierw zostalam oskarzona o hackerstwo ale moge sie wyzwolic spod podejrzen jesli wplace 1700 SEK. I to mnie zastanowilo, ze ta szwedzka policja jednak daje sie przekupic za sporå kaucje. Z drugiej strony dziwne, ze jeszcze nie wywazyli moich wejsciowych drzwi. Wiec zadzwonilam na Policje i zapytalam jak to jest, ze po wplaceniu kaucji i otrzymaniu odblokowujåcego kodu natychmiast przestaje byc przestepcå no i pan grzecznie mi wyjasnil, ze ta stronka to istna bzdura i nie potrzebuje placic.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 06 lut 2014, 18:27
To Ty masz juz trzy psy?
No i "rodzicow" tzn tesciow, bo mowilas wczesniej, ze Twoj tata zmarl, gdy bylas malolata?

Aha, tak to jest, jak sie wyrywa z konsektu. To bylo 40 lat temu, to o czym piszesz. Przepraszam !! <3

przez Woj.tek 06 lut 2014, 18:34
Katarzynka40 napisał(a):ket.jow,
cześć,
Ja biorę esci od 9 tygodni, od 9. dnia 10 mg (wcześniej 5mg). Jazdy miałam nieziemskie:(
Piszesz o bezsenności, hmm, właśnie z nia walczę od kilku dni. Żeby byłó śmieszniej, miałam ja jako ubok na wejściu... tzn. pierwszy tydzień totalna bezsenność, nawet stosowany doraźnie klonazepam niewiele pomagał, dostałam mirtazapinę na noc, z kolei po niej spałam po 16 h, więc po 3 dniach odstawiłam... przy wchodzeniu na 10 mg znowu podobnie, ale po 2 tygodniach bezsennościach zniknęła i od 6-7 tygodni spałam jak zabita, nie budziłam się w nocy... niestety, coś, tylko nie wiem co się stało, że od kilku dni nagle znienacka, nie zwiększając dawki, znowu jednej pięknej nocy pojawiła się bezsenność. Ja zasypiam, ale budzę się zawsze koło 3.00 i do rana już nie zmrużę oka, a że jestem nocnym markiem i chodzę spać miedzy 1 a 2 w nocy, to efekt taki, że po 1,5 h się budzę i już do rana nie śpię...
czytałam, że przy zwiększaniu dawek jest kilkudniowa bezsenność, ale w moim przypadku pojawiła się, gdy była stabilna dość poprawa. Okazało się to wszystko niestabilne:(

A bierzesz cos doraźnie na sen?

Probuje zasnac do 1 i sennosc nie przychodzi a jak przyjdzie to sobie jest sennosc, ale ze spania nici. Zasypiam nad ranem, lipa. Rano źle się czuje przez niewyspanie ale 20mg Esci ktore biore od 4 tyg zaczyna dzialac.Zaczynalem od 10mg. Mam nadzieje ze wiosna troche pomoze, ale ogolnie nie jest zle.

Słuchaj doraźnie na sen dobrze działa hydroxyzyna -na mnie 25mg. Ale staram sie jej brac jak najmniej no bo wyobraz sobie: Esci + hydroksyzyna + pantoprazol na żolądek od ktorego sie kreci w glowie + bezsennosc = rano jestes workiem suchych niekumatych szyszek, a chyba tego nie chcemy :) Wiec ograniczam sie do Esci i czasami lek na zoladek.

ALE hydroksyzyna na sen jest b.dobra - mozna czasami wziac godzinke przed snem 25mg
Żyję w półamoku
Nie wiem drżę przed jutrem, czy to te dłonie na dual shoku

przez Gradrec 06 lut 2014, 18:37
Zoladek to raczej przyjmie na lekko, ale wyobraz sobie co watroba i nerki beda mialy do powiedzenia na ten temat :P

przez elmopl79 06 lut 2014, 18:47
Ket jow
A Ty jestes zadowolony z esci?Poprawil Ci nastrój,zlikwidowal lęki?

-- 06 lut 2014, 17:51 --

Nova
Podpisuje sie pod Teoim wielkim,niebieskim drukiem:)
Lunatic,trzymamy za Ciebie mocno,mocno kciuki.Wierze w to,ze Ci sie uda.Badz twardzy jak stonka ziemniaczana:)

Sortuj wg