ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 14:14
nova_2013 napisał(a): Luki_Nerwusik, Tys czlowiek wielki !

Fakt, mikrusem nie jestem. 188 cm / 90 kg :-) Jem już teraz same jabłka, bo ta paroksetyna to jakieś drożdże, brzuszek rośnie i rośnie :-)

nova, Ty jesteś dobrym duchem naszej gromadki, chyba każdy to potwierdzi. Bije z tej Szwecji jakaś pozytywna energia.

Ja wracam do pracy. Narka.
Luki_Nerwusik

przez nova_2013 06 lut 2014, 14:18
Tojaaa napisał(a): nic nie musisz, tylko umrzeć i zesrac sie :mrgreen: :mrgreen:

hmmmm.... zastanawialiscie sie kiedys ile tego g.... na swiecie pozostawia czlowiek podczas calego swojego zywota ? Podobno az 4 tony !
Ech... gowniane zycie. Dobrze, ze chociaz bywa ono z poslizgiem i mozna sie przejechac do krainy czarow :lol:
Ostatnio edytowano 06 lut 2014, 14:22 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez krista 06 lut 2014, 14:21
Owszem biorę przeciwbólowe APAP exra ale jak rano rozboli to nie chcę mieszac razem z esci muszę odczekac trochę, a jak wieczorem to apap jest z kofeiną to nie zasnę, nie mogę brac nic co ma w składzie kwas salicylowy bo w przeszłosci leczyłam się na małopłytkowosc krwi i lekarz mi go zabronił brac bo on uszkadza szpik kostny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nova_2013 06 lut 2014, 14:22
ziom9888, Ni w pizde ni w oko ! Uciekaj ståd trollu :pirate:

przez Ellora 06 lut 2014, 14:25
krista a coś z paracetamolem wchodzi w grę?ponoć jest njbezpieczniejszy

przez lunatic 06 lut 2014, 14:27
krista napisał(a):Owszem biorę przeciwbólowe APAP exra ale jak rano rozboli to nie chcę mieszac razem z esci muszę odczekac trochę, a jak wieczorem to apap jest z kofeiną to nie zasnę, nie mogę brac nic co ma w składzie kwas salicylowy bo w przeszłosci leczyłam się na małopłytkowosc krwi i lekarz mi go zabronił brac bo on uszkadza szpik kostny

tylko extra jest z kofeiną, jak juz cos to na wieczor albo zwkły albo apap noc

przez krista 06 lut 2014, 14:32
Tak brałam inne tabletki ale one nic nie działają na mnie

przez Ellora 06 lut 2014, 14:37
o kurczę...mój tata ma migreny...aż takie że tabletki to garściami, a teraz jak jest źle to jedzie do szpitala tam dostaje zastrzyk i mówi że ma spokój na jakiś czas.Tylko jego migreny trwają już około 20 lat i dalej nie wyleczalne

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:43
Luki_Nerwusik napisał(a):
nova_2013 napisał(a): Luki_Nerwusik, Tys czlowiek wielki !

Fakt, mikrusem nie jestem. 188 cm / 90 kg :-) Jem już teraz same jabłka, bo ta paroksetyna to jakieś drożdże, brzuszek rośnie i rośnie :-)

nova, Ty jesteś dobrym duchem naszej gromadki, chyba każdy to potwierdzi. Bije z tej Szwecji jakaś pozytywna energia.

Ja wracam do pracy. Narka.

Jedzac same jablka brzuszek niestety szybko nie zmaleje, bo tluszcze w przypadku gownianej diety (same jablka) beda sie odkladac w organizmie jeszcze bardziej, a jak na ironie losu, brzuch to "ostatni" z miesni, ktory gubi tluszcz w okol siebie.
Zamiast tego porob przysiady z jakims nakladem na barkach. Brzuszki sa gowno warte, bo tluszczu nie spalasz, jedynie budujesz miesien, wiec czesto przy popularnym a6w ludzie grubieja na brzuchu, zamiast go spalic. Siady, drogi Panie kolegi, siady! Ewentualnie ruchu sporo, jesli nie masz problemu z ruszaniem sie poza dom i bieganiem.
Jezeli masz dostep do sztangi, albo chec na wyjscie do silowni to cwiczenie "Marwy ciąg" + siady ze sztanga z tylu glowy.

przez nova_2013 06 lut 2014, 14:44
Pod zadnym pozorem nie otwirajcie linkow od idioty zioma bo on kieruje do zainfekowanych stron z trojanem i groznym wirusem. Zglosilam jego posty do administratora. Na wszystkich forach wyslal swoje linki aby zablokowac uzytkownikom komputery.

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:44
ziom9888 napisał(a):Zgubiłem psa , gdybyście go widzieli proszę do mnie pisać : http://alle.pl/piess <-- tak wyglądał

Zbanujcie tego kretyna za referale prosze. Blagam wrecz. Gosciu spadaj stad, a Wy nie klikajcie, o ile jeszcze tego nie zrobiliscie.

-- 06 lut 2014, 13:45 --

nova_2013 napisał(a):Pod zadnym pozorem nie otwirajcie linkow od idioty zioma bo on kieruje do zainfekowanych stron z trojanem i groznym wirusem. Zglosilam jego posty do administratora. Na wszystkich forach wyslal swoje linki aby zablokowac uzytkownikom komputery.

Nie, nie ma tam trojanow, ani groznego wirusa. Jest to referal, ktory moze mu przyniesc korzysc. Strona nie jest zainfekowana zadnym gownem. W kazdym razie, nie klikac. Nie strasz nova niepotrzebnie.

przez lunatic 06 lut 2014, 14:45
nova_2013,
jaki anywirus Ci pokazuje ze to zawirusowana strona?

przez Gradrec 06 lut 2014, 14:47
Ellora napisał(a):o kurczę...mój tata ma migreny...aż takie że tabletki to garściami, a teraz jak jest źle to jedzie do szpitala tam dostaje zastrzyk i mówi że ma spokój na jakiś czas.Tylko jego migreny trwają już około 20 lat i dalej nie wyleczalne

Jak juz mowilem, LSA/LSD i spokoj na kilka lat :P

-- 06 lut 2014, 13:48 --

lunatic napisał(a):nova_2013,
jaki anywirus Ci pokazuje ze to zawirusowana strona?

Nie moze jej tego pokazac, bo strona nie jest zawirusowana. To zwykly referal, nie siejmy zametu. Strona nie ma jak w zaden sposob wam zaszkodzic.

przez Ellora 06 lut 2014, 14:49
lunatic jak zdrówko?

Sortuj wg