ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
169
59%

Nie
78
27%

Zaszkodził
40
14%

Liczba głosów : 287

przez Tojaaa 06 lut 2014, 10:14
Ellora, cżesc, no właśnie czy osiągnięcie stabilności jest w ogóle możliwe? Rz dobrze raz złe, a najgorsze jest to, co niektórzy pisali, ze z czasem leki przestają działać :why: nieeee

przez Ellora 06 lut 2014, 10:22
nie wiem co o tym myśleć...chciałam dziś wrócić do pracy ale nie dałam rady..przestrachałam się

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 10:41
Tojaaa napisał(a):Cżesc, pisze na szybko z rana. Dziś znów bez sraczki, dobrze, choć, zdecydowanie rano najgorzej sie czuje i spina była i jest. W nocy znów spocilam sie jak mysz, ale co ciekawe budzilam sie naprzemienne albo spocona albo z zimna, niewiem o co chodzi.
krista, jak Ci dziś? Pamiętaj, ze kazdegomdnia walczymy i zwyciezamy. Ja dziś znów walczę, bo nie czuje sie najlepiej
elmopl79, fajnie, ze lepiej sie czujesz. Cholera zauważyłam, ze każdy z nas zalicza gorki i dołki, nie ma takiej ciągłej stabilności. Ech..
Jak pozbyć sie tej Kurwicy na dłużej albo na zawsze??

-- 06 lut 2014, 09:53 --

Luki haaaaloooo jesteś? Nagadaj mi coś madrego do mojego pustego łba

Jestem jestem. Taki zapierdziel od rana w pracy, że dopiero wszedłem na ulubione forum. Szef patrzący na moje trzęsące się ręce i pytający, czy długo jeszcze. Wreszcie wyszedł. ufff

Ja Ci dam pusty łeb. Ci pustogłowi nie mają nerwicy. Dłubią w nosie, pierdzą w krzesło, albo chleją od rana piwka i mają wszystko w dupie, A nerwice to działka ludzi inteligentnych, do tego perfekcjonistów. Tacy lubią mieć wszystko zrobione na cacy i stresują się tym. Nie wiedziałaś? To teraz już wiesz.

Stabilność, ech. Mogę powiedzieć, że jestem w miarę stabilny, ale zdrowym bym się nie nazwał. Umiejętność opanowania ataków paniki, to dla mnie już stan stabilności.
Spinka w robocie. Normalna rzecz, trzeba to zaakceptować i robić swoje. I mieć świadomość, że pracujemy dobrze, bo jesteśmy perfekcjonistami.
Nie martw się na zapas. Zanim leki przestaną działać, to już nauczysz się radzić bez nich. Wbij sobie to do swojej mądrej główki :-)

U mnie noc była trochę lepsza od wczorajszej. Przespałem bez zamulacza od 23 do 3. Później przerwa i jeszcze godzinna drzemka do 6. Ja na moje standardy to super noc :-)

Pozdrawiam wszystkich.
Luki_Nerwusik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellora 06 lut 2014, 10:55
dajecie radę...a ja mam już stres przed poniedziałkowym powrotem...nie mogę ogarnąć tych myśli..jak to będzie i znowu moja wyobraźnia pisze scenariusze

przez Gradrec 06 lut 2014, 10:57
Wspolczuje, Ellora.

przez Ellora 06 lut 2014, 10:59
raz myślę że dam radę czuję się silniejsza a za moment jak mała przestraszona myszka

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 11:03
Ellora
Masz jeszcze cały długi weekend przed sobą. Po cholerę myśleć teraz o robocie i zastanawiać się, czy dasz radę, czy nie. Zawsze w myślach wygląda to gorzej niż w rzeczywistości.
Najlepiej zająć się teraz pracami domowymi, poczytać książkę, czy pooglądać komedię. Albo spacer, albo rozmowa z przyjaciółką.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 06 lut 2014, 11:11
tak to rozsądne...ta panika przesłania myślenie...o tragedia

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 11:16
Każdy z nas przez to przechodził, bez wyjątku. Poczytaj trochę wstecz jak tojaaa przeżywała swój powrót do pracy.
Nie będzie lekko, ale wierzę, że dasz radę.
A jeśli naprawdę nie czujesz się jeszcze na siłach, to poproś o dłuższe zwolnienie. Nie wiem tylko, czy później będzie łatwiej.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 06 lut 2014, 11:24
wydaje mi się ze będzie jeszcze gorzej..a zwolnienie nie wchodzi w grę bo pewnie musiałabym się pożegnać z pracą...

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 11:32
Z mojej perspektywy, im dłuższa przerwa w pracy, tym trudniej wrócić. Ale to tylko mój punkt widzenia.
Ja pracowałem cały czas, bez przerw. W najtrudniejszych momentach wspomagałem się benzo i jakoś walczyłem o każdy dzień.
Takie przełamywanie się dużo mi dało, bo czułem się coraz pewniejszy.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 06 lut 2014, 11:35
:) ja mam hydro..ale wzięłam tylko 2 razy na noc bo nie mogłam spać tak mnie nosiło...w dzień nie brałam jeszcze..

przez Luki_Nerwusik 06 lut 2014, 11:37
Hydro to słabiocha. Ja miałem większy kaliber - Afobam.
Brałem w dzień żeby mieć odwagę pojechać do pracy i na noc żeby w ogóle zasnąć.
Widzę, że nie jest tak najgorzej z Tobą. Głowa do góry.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 06 lut 2014, 11:44
jak wzięłam 2 na noc to odlot moment zasnęłam...nie jest źle..sama się nakręcam..głupia

Sortuj wg