ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 05 lut 2014, 19:01
Co dokladnie masz na mysli, ze to Twoje sugestia na lek? Sugerowalas magikowi jakies leki? Czy powiedzial tak, gdy oznajmilas, ze sie najzwyczajniej w swiecie zle po nich czujesz? Jesli to drugie, to nie rozumiem decyzji lekarza, natomiast nie jestem lekarzem, takze nie wiem, moze i slusznie.

Ja po prostu powiedzialem psychiatrze, ze sie ZLE CZUJE pomimo 3.5 tygodnia brania. Powiedzialem, ze jest gorzej, ze mam zawroty glowy 24/7, ze mi szumi w uszach, ze nie ma ani odrobiny poprawy. Kazal natychmiast odstawic i zmienil mi leki. Natomiast lekarz byl po prostu kiepski ten pierwszy, co lunatic moze rowniez potwierdzic, bo rowniez u niego byl i podobny wniosek do mnie wyciagnal po wizycie u niego. Szkoda, ze trafilem do niego, ale na prawde nie wiedzialem do kogo isc. Pluje sobie z tego powodu w brode ale przynajmniej nauczylem sie, zeby nie isc do byle kogo, tylko zrobic odpowiedni research w internecie i poczytac opinie o lekarzach, zamiast isc "bo blisko". K*rwa, jaki czlowiek glupi czasem.

Lunatic nie ma Cie cos od kiedy odstawiles leki. Co tam jak tam panie :o Jak trzeci dzien bez lekow?

przez Ellora 05 lut 2014, 19:15
Już się trochę ogarnęłam...a właśnie lunatic jak się czujesz?

przez nova_2013 05 lut 2014, 19:18
Tojaaa, to my mozemy sobie podac lapki :lol: bo chyba w takim samym czasie sie zmagamy. To juz 1,5 roku jak zagoscila w nas nerwica a od grudnia zaczelysmy sie leczyc.

Luki_Nerwusik, masz racje ! Nerwica to taka upierdliwa tesciowa, bo wpadnie w najmniej oczekiwanym momencie i ciezko jej sie pozbyc. Potrzeba dlugiego czasu i cierpliwosci aby wyperswadowac jej w sposob dyplomatyczny, ze jest persona non grata i nie zyczymy sobie jej wizyt.

Powiem Wam, ze ogolnie czuje duzå poprawe ale zdarzajå sie takie momenty w ciågu dnia, ze wracam jeden kroczek w tyl aby za chwile zrobic 2 do przodu. Wiec tak7 dzien zaliczam oczywiscie do pozytywnych i zkreslam strzaleczke w gore na moim sciennym kalendarzu. Widze jak tesciowa koorvica robi kwasnå mine i bardzo jej sie nie podobajå moje zwycieskie dnie :mrgreen: Teraz to ona jest niepewna i czuje jak sie powoli wycofuje choc jeszcze pare razy potrafi zagrac mi na nerwach w ciågu dnia. Ale nie zeby mnie czyms wkurzyc tylko te jej podle gierki w zawroty glowy albo napiecie miesni.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 05 lut 2014, 19:19
Gradrec
Tak,mowilam czarodzuejce,ze źle sie czuje,ze esci pogorszylo mój stan,masakryczne lęki,zawroty Glowy takie,ze dupskiem nie moglam trafic na krzeslo,okropne myśli,ze wariuje,itd.Czarodziejka stwierdzila,ze to moja nerwica tak dziala....a g....prawda,bo ja przed esci,i w ogóle nigdy w życiu nie mialam takich jazd.Ale za to wieczory zaczynamy sie bardzo dobre....to byla dla mnie paranoja,ze w dzien wręcz"umieralam",a wieczorem jakby obrot o180stopni....Nie rozumualam tego.
Czarodziejka twierdzila,ze to jest mój lęk przed tym lekiem.I nie chciala zmienic leku.

przez Ellora 05 lut 2014, 19:21
Daje jeszcze o sobie znać..a to podła małpa, myślę że da za wygraną bo jednak zrozumiała że jest upierdliwym pryszczem

-- 05 lut 2014, 18:26 --

Mi też tak powiedział że to nerwica daje o sobie znać na początku, bo to schodzi jak z balonika-już o tym pisałam...i nie mam już tach jazd tylko zostały zawroty głowy , trochę zle samopoczucie i strach przed powrotem do pracy

przez nova_2013 05 lut 2014, 19:29
elmopl79, pamietaj, ze na poczåtku brania SSRI zazwyczaj symptomy nerwicowe sie nasilajå i to moze potrwac 2-3 tygodnie aby pozniej sprowadzic nasz organizm do pionu i normalnego funkcjonowania. Katarzynka czekala na ten moment ponad 5 tygodni a teraz mysle, ze robi male kroczki wstecz by za tydzien zrobic wieksze i wieksze do przodu.

Sluchajcie, to jest calkiem normalne i wiedzcie, ze nawet jak bedziecie sie czuli swietnie przez cale 4 meisiåce to i tak nadejdå gorsze dni. Ale te dni to jak grzmot, ktory szybko minie i znow nastanå misiåce spokoju.

przez Ellora 05 lut 2014, 19:36
Nova ma rację i tego się trzymajmy :D to napewno leży też od stanu naszego znerwicowania..dobrze myślę?

przez Gradrec 05 lut 2014, 19:52
Nie, zle myslisz. Na kazdego wplywa SSRI inaczej.
Jezeli natomiast szkodzi, to nalezy zmienic lek na inny. Nie mowie o przejsciu z SSRI na cos innego, tylko np przejscie z depralinu na elicea'e moze miec kolosalne dla Twojego samopoczucia dzialanie.
Ostatnio edytowano 05 lut 2014, 19:54 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

przez Ellora 05 lut 2014, 19:54
no tak...bo i u każdego nerwica przechodzi trochę inaczej..

przez Gradrec 05 lut 2014, 19:55
Otoz to. Tzn nie do konca, ale otoz to.

przez krista 05 lut 2014, 20:12
Gradrec
Otóż to Elicea 10mg nikotyna 15 razy dziennie
Nerwica lękowa czas wyzdrowienia nieznany

przez nova_2013 05 lut 2014, 20:12
Ellora, Ty sie nic nie bac ! Nova Ci mowic i podnosic na duchu. Ty dac rade jak my wszyscy. Ja brac przyklad z Luki i jest o wiele latwiej :mrgreen:
Miec nadzieje, ze wszyscy rozumiec mego psotnego posta. Dziekowac Wam i jechac dalej z VIP'em ;)

przez Ellora 05 lut 2014, 20:17
:-) oczywiście

-- 05 lut 2014, 19:20 --

A pytanko...nie musicie odpoiadać jak to krępujące..Jak z waszym libido, b u mnie na minusie od kiedy zaczęłam leczenie..Libido WRÓĆ :why:

przez Gradrec 05 lut 2014, 20:20
krista napisał(a):Gradrec
Otóż to Elicea 10mg nikotyna 15 razy dziennie
Nerwica lękowa czas wyzdrowienia nieznany

dalbym fejsbukowego lajka, ale nie mam jak wiec dam lajka slownego

Sortuj wg