ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 04 lut 2014, 21:51
w ogole to dziękuje wszystkim za dzisiejsze miłe słowa wsparcia, bardzo się zdziwiłem ze się ktoś tym zainteresował
DZIĘKI :great:

przez Gradrec 04 lut 2014, 21:58
No problemo. A teraz zrob nerwicy spektakularne vici i jedyne, co z nia bedziesz mial wspolnego to srodkowy palec jej kierunku :>
Dzisiejszy dzien po woli doibega konca, wiec zycze Tobie rownie tyle szczescia ile miales dzisiaj bez lekarstw. Jaak Ci sie uda bez lekarstw, to chyba swoje tez zostawie ;-)

przez lunatic 04 lut 2014, 22:05
Gradrec,
ja ostatnio nie miałem żadnych objawów nerwicy, z tego mnie paro dawno temu wyleczyła na tyle na ile lek moze to zrobić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gradrec 04 lut 2014, 22:14
spoko, mi sie dzisiaj nerwica naprzykrzyla tak, jak sie nia naprzykrzala od dobrych 3 tygodni i zaleczylem ja alkoholem (2 piwa), bo do benzo niestety (a moze i stety? a moze wolalbym jednak benzo, niz alkohol, niewazne) nie mam dostepu.

Smieszy mnie to, jak ta kretynska choroba potrafi pozamiatac.

przez elmopl79 04 lut 2014, 22:15
Lunatic
Naprawdę paro Cię wyleczylo z nerwicy?
No....ja nie mialam tego szczęścia,bo po odstawieniu leku zaraz wszystko wrócili,ale nie z taka sila jak przed leczeniem....

przez Gradrec 04 lut 2014, 22:16
Ty wez tu nie pocieszaj ;D

przez nova_2013 04 lut 2014, 22:18
Gradrec please odklej sie ode mnie, to juz ktorys z rzedu Twoj uszczypliwy post w stosunku do mojej osoby. Jestem zmeczona takim traktowaniem. Kazdy moj post poddajesz najwiekszej wåtpliwosci. Jak masz w sobie zbyt duzo negatywnej energii to pokrzycz sobie do scian. Ostatnio promujesz dosc agresywne wypowiedzi i coraz czesciej mysle o tym aby zaprzestac sie tutaj pojawiac tak aby nie prowokowac Ciebie. Naprawde Gradrec, ranisz nie tylko mnie na forum. To pierwsze i ostatnie moje ostrzezenie.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez lunatic 04 lut 2014, 22:24
elmopl79 napisał(a):Lunatic
Naprawdę paro Cię wyleczylo z nerwicy?
No....ja nie mialam tego szczęścia,bo po odstawieniu leku zaraz wszystko wrócili,ale nie z taka sila jak przed leczeniem....

mozna tak powiedziec, nie zmieniła schematu myślenia ale zmniejszyła natężenie tego a głównie to wyeliminowała objawy, mimo ze mysli zostały takie jak były, z mniejszym natężeniem ale zostały, to jednak nie powodowały już zadnych objawów lękowych jak wcześniej, dlatego tak jak pisałem na tyle na ile jest możliwe wyleczenie lekiem to tak zadziałała

przez Tojaaa 04 lut 2014, 22:37
:papa: wracam wieczorkiem. Wracając do tematumixu esci i paro. Moja dr jest bardzo dobrym lekarzem, nie pierwszym u jakiego byłam i w pełni jej ufam. Z tego, co zrozumiałam, paro ma zadziałać dodatkowo przeciwlekowo na ta moja spine, z która esci nie do końca poradziła sobie. A esci zostawić bo trochę aktywizuje i dodaje energii. Tak to zrozumiałam.

przez Ellora 04 lut 2014, 22:37
Chciałam się nawiązać do rozmowy..ale jakoś ciężko kontaktuje..lunatic czekam na pozytywne wiadomości o stanie zdrowia..i chyba się pożegnam bo śpię na siedząco

przez Tojaaa 04 lut 2014, 22:39
Ellora, Luki_Nerwusik, dzieki za dobre słowo :D

przez Ellora 04 lut 2014, 22:42
Dasz radę już pierwsze kroki za Tobą :P

-- 04 lut 2014, 21:45 --

Lunatic coś w tym jest.Pamiętam jak ja zachorowałam te trzy lata temu to najpierw minęły objawy fizyczne a myślenie zmieniło się z czasem dzięki pomocy innych osób mi bliskich

przez elmopl79 04 lut 2014, 22:46
Lunatic
Rozumiem.

Nova
Mialas nas wspierać....a to,ze odnosisz wrażenie,ze Gradrec Cię obrazil(choć śmiem twierdzic,ze gdyby chcial to zrobić,to by napisal to dosadniej),nie musisz z Nim pisac,ale jest wiele osób,które są ciekawe jak sobie radzisz i niektorzy maja wsparcie w Tobie.To im zrobisz"krzywdę"opuszczając to forum

Ja osobiście cenie Gradreca,bo jest przynajmniej szczery i konkretny,co ma napisać to napusze w prost,a nie takie pierdu,pietdu...a,jak fajnie,ze jestescie,bo ja tak źle sie czuje....ale jak jedno z drugim lepiej sie poczują,to maja w dupie pozostalych i uciekają z forum,bo co będą ze świrami siedziec i gadac....

przez Tojaaa 04 lut 2014, 22:46
elmopl :papa:
Będę na bieżąco informować jak ten mix działa, ale zacznę chyba od weekendu zeby w razie ubokow schować sie przed światem pod koldra i nie zaliczyć wtopy w robocie. :why: w razie biedy wrócę do samego esci, bo co by nie mówić trochę mnie wyciągnęła z bagna, a trochę muszę sama nad sobą popracować. Co mnie nie zabije...na razie panuje nad atakami paniki, nie lykam ani benzo ani hydro :D

Sortuj wg