ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez kloss 04 lut 2014, 14:52
U mnie z oczami tez jest różnie...czasami mam dziwny wzrok - takie wypychanie od środka...ponadto 3 miesiące na esci coś dało...nie mam tak dużych lęków, ale to jeszcze nie to oczekiwałbym.....co robić???

przez nova_2013 04 lut 2014, 14:54
hehehe Luki_Nerwusik zapytaj czy moglbys dostac staz u Katarzynki bo ona w Poznaniu walczyla z chinskimi spadochroniarzami podczas swoich snow.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez lunatic 04 lut 2014, 14:59
nova_2013,
Tak,po ostatnich 7 latach zazywania ich non stop odstawilem z dnia na dzien,wiem ze to takie zagranie vabank,albo duzo zyskam albo duzo strace
Gradrec,narazie spoko,dzieki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 15:07
Katarzynka40 napisał(a):Luki_Nerwusik,
dobre, dobre:):)
Ja raz spotkałam się z B. Pittem, a kilka razy brałam udział w działaniach wojennych: raz Powstanie Warszawskie, raz jacyś komandosi, raz walczyłam z... Chińczykami...

Słuchajcie, mam nadzieję, że ta bezsenność to nie objaw zespołu serotoninowego??? Biorę tylko esci 10 mg...

Waleczna kobietka. Założę się, że następnym razem będziesz Joanna d'Arc ;-)
Sok z żuka, a nie zespół serotoninowy. Nie nakręcaj się proszę.

lunatic
W sumie może Ci ta odstawka wyjść na dobre. Bo teraz sam nie wiesz, co jest chorobą a co skutkiem leku. Obyś wyszedł na prostą.
Ostatnio edytowano 04 lut 2014, 15:18 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 2 razy
Luki_Nerwusik

przez kloss 04 lut 2014, 15:09
A mnie nikt nie czyta:(:(:( buuuu.....

przez nova_2013 04 lut 2014, 15:11
lunatic, pytanie tylko czy to zbyt drastyczne posuniecie. To jak zyciowy skok nad przepasciå ale jesli jestes asekurowany przez psychologa i masz w sobie tyle sily i przekonania, ze to musi sie udac to zrobisz 7-milowy skok w przyszlosc. Masz nasze duchowe wsparcie lunatic, jestesmy z Tobå i wszyscy wstrzymujemy oddech przed Twoim wielkim dokonaniem.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Luki_Nerwusik 04 lut 2014, 15:15
kloss
Czytamy czytamy.
Co Ci poradzić chłopie. Leki nie zlikwidują wszystkich objawów. Każdemu coś tam dolega i odczuwa jakieś skutki uboczne. Ja np. sztywność, ale ogólną sztywność, nie ogonka... Mniejsza z tym.
Pogadaj z lekarzem podczas wizyty, może dostaniesz jakiś dodatek do leku.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 04 lut 2014, 15:32
Dzięki nova to forum jest naprawdę uzależniające :D w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Wiem że sama się nakręcam...dzwonili dziś do mnie z pracy ale nie zdążyłam odebrać bo tel mi padł..a w mojej głowie myśli niesamowite i gdybanie dlaczego dzwonią..przez godzinę nie mogłam się dodzwonić a jak już to zrobiłam okazało się że to jakaś pierdoła była.Ale że moja wyobraznia nie ma granic to wysnuła w między czasie milion teorii..

-- 04 lut 2014, 14:42 --

Spokojnie bezsenność minie...efekt serotoninowy..myślę że nie..ja w pierwszych dniach dostałam temp i swędzącej pokrzywki od szyi w dół..przerażenie sięgnęło zenitu, dostałam zastrzyk leki i 3 dniach przeszło i brałam dalej eliceę..nie wiadomo z jach powodów..dzień wcześniej zjadłam trzy mandarynki na które nigdy nie miałam uczulenia..

przez lunatic 04 lut 2014, 15:48
nova_2013 napisał(a):lunatic, pytanie tylko czy to zbyt drastyczne posuniecie. To jak zyciowy skok nad przepasciå ale jesli jestes asekurowany przez psychologa i masz w sobie tyle sily i przekonania, ze to musi sie udac to zrobisz 7-milowy skok w przyszlosc. Masz nasze duchowe wsparcie lunatic, jestesmy z Tobå i wszyscy wstrzymujemy oddech przed Twoim wielkim dokonaniem.

Jestem dobrej mysli jednak,co do psychologa to czekam na decyzje Wiki ;) z psychologami to bylo czesto tak ze zawsze mialem cos na koncu do dodania z czym sie nie zgadzam ona skubana zagiela mnie juz drugim zdaniem :D

przez Katarzynka40 04 lut 2014, 15:50
kloss,
Klossiku ja Ciebie czytam:)

tyle, że jakoś od 2-3 dni też jakoś u mnie problem, to z wrażenia zapomniałam Ci odpisać...
Wiesz, u mnie 9 tygodni na esci i jeszcze kilka dni temu napisałabym, że bardzo dobrze... no ale minęło kilka dni i jakas sinusoida... Ty tez takie miewasz?

Ja mam porównanie z wenlą i wiem na pewno - esci nie działa aktywizująco i pobudzająco, mam po nim większa senność (nie zawsze) niż po efectinie. Uspokaja chyba bardziej niż wenla, ale z kolei to uspokojenie jest takie inne niż na wenli...na wenli była taka bardziej beztroska, tumiwisizm, ale optymistyczny...
esci wydaje mi się czasami takie... nijakie...
Nie chciałam nic napęd, bo miałam sporo energii przez esci, ale gdybym wiedziała, że esci z tego mojego napędu troszkę zabierze to zastanowiłabym się czy takie rozwiązanie chcę...
Kloss tez jesteś czasami taki spłycony? Tak jakby jakieś iskry brakowało? energie mam, ale miałam więcej przed esci....
ja oceniałam dotychczas moją poprawę tak na 80-90%, jednak z tydzień temu ogarnęła mnie taka radość, takie uczucie beztroski, siły i energii, że mogłam góry przestawiać - pomyślałam - teraz to daję esci 100%:) no ale trwało to tylko jeden wieczór.
Nie jest źle - tak jak Ty piszesz - ale zawsze mogło by być lepiej

Kloss a Ty bierzesz coś aktywizującego do esci?

-- 04 lut 2014, 14:55 --

kloss,
Kloss, to wypychanie oczu to znam bardzo dobrze! Miałam całą gamę tego typu doznań 5 lat temu... uczucie nacisku na oczy, rozpierania od środka, gorszego widzenia, ściągania skóry twarzy, drętwienia, pulsowania w uszach, szumu w uszach, napiętej, sztywnej szyi + silne bóle głowy i prawie non stop zawroty - wtedy dostałam efectin i pomogło...

Luki, spoko, Joannę już przerabiałam na studiach "histerycznych", śniła mi się już, kolej na inną postać:)
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez lunatic 04 lut 2014, 15:55
Luki_Nerwusik napisał(a):
lunatic
W sumie może Ci ta odstawka wyjść na dobre. Bo teraz sam nie wiesz, co jest chorobą a co skutkiem leku.

Dokladnie o to chodzi

przez Katarzynka40 04 lut 2014, 15:57
lunatic,
Lunatic bardzo Ci kibicuję, ale nagłe odstawienie z dnia na dzień to moim zdaniem - zbyt radykalne rozwiązanie. Rozumiem decyzję, ale boję się, że objawy odstawienne mogą Cię... boleć mocno...w razie czegokolwiek śmigaj do dr...
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez Ellora 04 lut 2014, 16:01
Ja podziwiam takie zaparcie, szacunek i najlepszego:-)

-- 04 lut 2014, 15:01 --

Czy oprócz leków bierzecie jakieś suplementy?

przez Gradrec 04 lut 2014, 16:02
Na pewno ma jakeis benzo pod reka ;)

-- 04 lut 2014, 15:02 --

Ellora napisał(a):Ja podziwiam takie zaparcie, szacunek i najlepszego:-)

-- 04 lut 2014, 15:01 --

Czy oprócz leków bierzecie jakieś suplementy?

Omega-3, 1000mg dziennie, rano i wieczorem tabletka 500mg. Ma dzialania anty-lękowe.

Oprocz tego jak mi sie przypomni to sobie magnez + b6 zarzuce.

Sortuj wg