ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 02 lut 2014, 21:51
o tym escitalopramie cos tam się przewija od czasu do czasu ze moze powodować zaburzenia rytmu serca, ja kiedyś miałem na tle nerwowym zaburzenia rytmu to mi SSRI to uspokoiły a nie nasiliły

przez Tojaaa 02 lut 2014, 21:51
Cżesc, witam wieczorową pora :D ja dziś zaliczylam basenik i saune, trochę relaksu przed jutrzejszym dniem :-| w pracy. Na razie sra..ki nie mam, oby tendencja utrzymała sie. Trzymajcie za mnie kciuki. Od jutra czekają mnie w pracy nowe obowiązki, dlatego stres podwojny

przez lunatic 02 lut 2014, 21:55
tu tak sporo narzeka na samopoczucie a gdzie się nie popatrzy to baseny, góry, imprezy i inne różne przyjemności :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 02 lut 2014, 21:58
Lunatuc
Dostrzeglam wlasnie to samo....

przez lunatic 02 lut 2014, 22:00
elmopl79,
moze ja jestem jakis dziwny ale jak sie zle czuje to nie mam ochoty nigdzie wychodzic bo niby jaka z tego przyjemność by była, ale moze na innych to działa na odwrót

przez elmopl79 02 lut 2014, 22:04
Lunatic
Mam podobnie....A moze to my za slabo sie mobiluzujemy:)))

przez Tojaaa 02 lut 2014, 22:06
O ptaszki kochane,marudki, ja wiele rzeczy robię na sile, moj chłop mnie ciągła tu i tam, żebym tylko nie siedziała w domu. Wychodzę na sile a potem jestemmzaowolona, ze choć na chwile zapomniałam o Kurwicy. W najgorszymmdla mnie okresie nigdzie nie wychodzialam przez tydzien, potem zmuszalam sie pójść w odwiedziny do znajomych, odwiedzić rodzine itp. Wyszło mi na dobre

przez Luki_Nerwusik 02 lut 2014, 22:08
Wydaje mi się, że inaczej reaguje nerwicowiec, a inaczej człowiek z depresją.
Nerwicowiec musi wychodzić, być aktywny i przełamywać swoje lęki.
Każde takie oderwanie się od własnych myśli sprawia, że czujemy się lepiej.
Najgorzej jest zamknąć się w 4 ścianach i rozmyślać. W końcu można doprowadzić się do takiego stanu, że w ogóle nie wyjdziemy z domu.

Zresztą na depresję wysiłek fizyczny, dotlenienie mózgu i łyknięcie słońca też wpływa pozytywnie.
Ostatnio edytowano 02 lut 2014, 22:10 przez Luki_Nerwusik, łącznie edytowano 1 raz
Luki_Nerwusik

przez lunatic 02 lut 2014, 22:08
elmopl79,
u mnie to nie jest kwestia mobilizacji,ja np. uwielbiam morze, góry zresztą tez, ale jak tam byłem z dziewczyną i czułem się fatalnie to jeszcze bardziej mnie to dobijało ze jestem w takim fajnym miejscu a nie mogę się z tego w ogóle cieszyc bo tak wyczerpany byłem, to była dla mnie męczarnia a nie wypoczynek i nie wyobrażam sobie jaki miałoby sens zebym jak się zle czuje jechał sobie gdzies na wycieczke czy do kina czy gdziekolwiek, po prostu to akurat mi nie pomaga w takiej sytuacji tylko jeszcze bardziej wkurza ze niby jestem w fajnym miejscu a tak naprawde nic z tego nie mam

przez marinka-21 02 lut 2014, 22:09
Czy miewa ktos tu z Was zaburzenia rytmu serca i bez problemu prxyjmuje escitalopram?

przez lunatic 02 lut 2014, 22:11
Luki_Nerwusik,
to jest wszystko teoria sprawdzajaca sie w jednym przypadku a w drugim nie, moge podac 150 sytuacji w których miałem dokładnie na odwrót niz to co piszesz, zreszta juz wyzej napisałem niektóre

przez Luki_Nerwusik 02 lut 2014, 22:16
lunatic
Ok, to co zamierzasz zrobić, żeby poprawić swój stan. Masz jakiś plan działania, terapie, czy cokolwiek?
Czytając Twoje słowa mam wrażenie, że uważasz że wszystko już przegrałeś. Czekasz już tylko na szybką śmierć czy co?
Sorry za ostre słowa, ale wkurza mnie gdy młody człowiek, młodszy ode mnie pisze tak dołujące posty.
Luki_Nerwusik

przez elmopl79 02 lut 2014, 22:19
Marinka
Ale jakie zaburzenia rytmu serca,potwierdzone przez kardiologa?
Ja mam arytmie....i esci nie wplywa na serce.

przez lunatic 02 lut 2014, 22:21
Luki_Nerwusik,
no musi być zawsze równowaga w przyrodzie, jeden jak Ty pisze pozytywne a drugi pisze negatywneObrazek
a tak na poważnie w czym te posty są dołujące? napisałem jak u mnie wyglądała reakcja na wypoczynek gdy się źle czułem, u innego będzie wyglądała moze na odwrót, co zresztą wyraźnie napisałem wcześniej
to nie są moje narzekania, marudzenia, wymysły, fanaberie, urojenia, po prostu tak u mnie to wyglądało i tyle, koniec, kropka.

Sortuj wg