ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Tojaaa 02 lut 2014, 12:58
lunatic, cżesc, :papa: męska odpowiedz, krótko i na temat, bez zbędnego rozpisywania.
elmopl79, a ja żałuje ze mam tak daleko do gór. :( kilka lat temu zakochalam sie w sudetach i mimo odległości raz w roku jestem tam. A jak Twoje poranne samopoczucie??
Dark nie zdradzi nam swojej tajemnicy wiekowej :D , dla moderatora to nie przystoi :mrgreen: , pozdrowienia Dark :lol:

przez lunatic 02 lut 2014, 13:04
Tojaaa, Obrazek
ostatnio odpisałem tak ze mi az monitora zabrakło na ogarnięcie tekstu wiec tym razem było krótko

przez Gradrec 02 lut 2014, 13:22
Ale jakze tresciwy byl tamten post :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 02 lut 2014, 13:28
Gradrec
Ha,ha,ha....czyli podobaja Ci sie starsze...hm....:)
Uwielbiam Cię za ta szczerość....:)))
p.s.zeby nie bylo,ze pisal to ktoś inny!!!Piaskam to ja,elmopl-Kinga:)

Tojaaa
Mnie morze ciagnie,ja sie tam urodzilam i wychowalam....to z tamtąd mam przepiękne wspomnienia...
Góry jakoś nigdy mnie ni ciagnely aż tak jak moje ukochane morze....
Rano wstalam jakas taka wk...ona,nie wiem czemu?Gdyby nie to byloby jak najbardziej ok
tylko teraz jestem w sranie-nic mi się nie chce...

Analizuje to co pisala Nova.....ha twz kiedys mialam takie podejście...za pierwszym razem ba seroxacie....az do momentu jaj wzielam esci.....Po esci mam wrażenie jakbym sie cofnela z tego co juz dawno temu osiagnelam...
i to mnie wlasnie wkurza.Moze esci jest dla mnie za slabe....?

przez Gradrec 02 lut 2014, 13:32
Nie no, to nie jest tak, ze podobaja mi sie starsze. Moja dziewczyna jest 2 lata mlodsza i nie widze piekniejszej kobiety od niej. (Jestesmy razem od prawie 4 lat). Po prostu nawiazalem do tego, jak napisalas, ze "stara dupa z Ciebie", a sam sie lapie na tym, ze pomimo szczeniecego wieku potrafi mi sie spodobac mama "nastki", bardziej niz sama "nastka".

przez Lord Kapucyn 02 lut 2014, 13:37
Gradrec, Mogę jedynie powiedzieć, że WEDŁUG tamtej ankiety co podałem link reprezentuję najliczniejszy przedział wiekowy na forum, ale nieuchronnie zbliżam się do "awansu" do przedziału kolejnego(choć do tego jeszcze trochę czasu). :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Tojaaa 02 lut 2014, 13:41
lunatic, wiem, przeczytałam Twoja opowieść od deski do deski :D trochę smutna, ale wierze, ze z happy endem, i Ty tez masz w to wierzyć!!! :D
Gradrec, podobają Ci sie starsze?? Skąd elmopl to wie?? :lol:
elmopl79, no właśnie, podejście na pewno zależy od samopoczucia w jakim jesteśmy ale tez od naturalnych skłonności do optymizmu/pesymizmu. Ja walczę z tym gow..em dwa lata, każdy dzień był walka i starałam sie pozytywnie nastawiam zgodnie z reguła co cię nie zabije....no ale przyszedł taki dzień, ze przegralam bitwę, nie dałam rady, ta suka zwyciężyła, ale wierze, ze tylko jedna bitwę, a wojnę wygram JA :mrgreen:

przez Gradrec 02 lut 2014, 13:43
Pewnie stad, ze napisalem to kilka postow wyzej (+ dwa posty wczesniej sprostowanie, ze wcale nie do konca!) ale nie dam glowy xd

przez lunatic 02 lut 2014, 13:44
Tojaaa,
wiara czyni cuda, o ile jest właściwie stosowana, co nie jest czasem takie proste, ale to już zupełnie inny temat

przez Gradrec 02 lut 2014, 13:45
Dark Passenger napisał(a):Gradrec, Mogę jedynie powiedzieć, że WEDŁUG tamtej ankiety co podałem link reprezentuję najliczniejszy przedział wiekowy na forum, ale nieuchronnie zbliżam się do "awansu" do przedziału kolejnego(choć do tego jeszcze trochę czasu). :P

Myslalem, ze jestes starszy szczerze powiedziawszy. To chyba komplement dla mezczyzny, nie znam sie. Dzieki za odpowiedz ;-)

przez nova_2013 02 lut 2014, 13:45
Dziendoberek wszystkim szczesliwym :-)
Zabralam ze sobą tableta aby byc z Wami w kontakcie i w wolnej chwili czytac nasze forum. Mam nawet polską czcionkę :lol:
ale mozolne wklepywanie kazdego wyrazu trwa minuty wiec dla Was nadzieja, że poprzestane na krotkich postach hehehe. Gradrec, ja jestem na pełnej dawce 20mg , nie ma zmiłuj się. Ale dobrze sie czuje i nie będę kombinować ze zmniejszaniem sobie mocy na własną rękę. Jesli chodzi o moj wiek to powiem Wam, ze zajrzalam do swojego id card i tam są tak strasznie tyci cyferki, ze nie mogę za chiny odczytac, ale domyslam sie, ze napewno urodzilam sie na przelomie 1900 lat :mrgreen:
Zapytam męża, on powinien wiedziec dokladnie z kim sie ożenił.

Uciekam teraz i pewnie zajrze do Was za jakis czas. Moze dolicze się w końcu ile mi wiosenek stuknelo. Jesli przyjac, ze nastolatki rodzą bobaski w wieku 14-16 lat od trzeciego pokolenia to moglabym już być młodą babcia ale jeszcze nią nie jestem. Pewnie wieczorem rozwiąże swoją zagadkę wiekowa. A jak myślicie, ile lat może mieć Dark ? Stawiam na 40-ke.

Milego dnia wszystkim !!!
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez elmopl79 02 lut 2014, 13:45
Rozumiem....:)
Alez ladnie piszesz o swojej dziewczynie....:)
Cztery lata to dlugi okres czasu....powiem Ci tak...aj,mialam pisac o legalizacji,itd.
Ale moze napisze tak.Bylam kiedys w zwiazku z chlopakiem6lat...ale niestety nasz związek nie przetrwal....za dlugo bylismy ze sobą nic nie robiąc z tym....poza tym on byl chorobliwie zazdrosny....
Dlatego to co napisal Lunatic o swojej dziewczynie od razu przypomniala mi sie moja historia.Tylko,ze ja mam świetny kontakt z tym chłopakiem:),przecież byl on w tamtym okresie calym moim światem...:)wiec czemu miałabym zerwać kontakty?!
I dopiero niedawno wszystki sobie wyjaśniliśmy....takze Lunatic,wszystko jest do przerobienia.

przez Gradrec 02 lut 2014, 13:46
lunatic napisał(a):Tojaaa,
wiara czyni cuda, o ile jest właściwie stosowana, co nie jest czasem takie proste, ale to już zupełnie inny temat

:DDD Podzielam ten poglad w 101% procentach.

przez Tojaaa 02 lut 2014, 13:53
Dark Passenger, a ja widziałam Cię jako statecznego, dojrzalego, doświadczonego życiem przystojniaka, haha a,e zmylka. A tak swoją droga czy mozna wyciągnąć wnioski, ze kurwica najczęściej ujawnia sie za młodu??
lunatic, zgadza sie, we mnie mimo wszystko jeszcze sa pokłady wiary a co przyniesie życie, zobaczymy. W życiu trzeba mieć tez trochę szczęścia. Przypomniał mi sie taka przypowiastka. Ci, co zgineli na Titanicu mieli pieniądze, marynarze na Kursku mieli zdrowie ale ani jedni ani drudzy nie mieli szczęścia. :( i to szczęście jest nam cholernie potrzebne

Sortuj wg