ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez marlena1987 29 sty 2014, 15:10
witam
czy ma ktoś doświadczenie z eliceą?ja biore dopiero tydzień

przez krista 29 sty 2014, 18:52
Witaj
Ja elicea biorę piąty miesiąc 10mg

przez Katarzynka40 29 sty 2014, 19:00
cześć KOchani:)
melduję się z pracy:) dzisiaj też pewnie 14-15 godzin na dobę, ale... lubię taką adrenalinkę, robię coś twórczego, co jutro ujrzy światło dzienne i trafi do iluś osób... ja w sumie kocham swoją pracę:)
czuję się bardzo dobrze, tylko katarek mi dokucza:(

nova, to super, że masz już wieczory lepsze!!!
Dark - melduję, że ja otwierałam kapsułki wenli:) bo moje odstawianie tak wyglądało, że policzyłam wszystkie kuleczki - było ich chyba mikroskopijnych ok. 250... i zaczęłam odstawiać odsypując każdego kolejnego dnia więcej... początkowo było to 5-10 kuleczek, potem jak było ich coraz mniej to 2-3 kuleczki dziennie... odstawiałam tak chyba ze 2 miesiące... ale nie maiłam żadnego skutku ubocznego po efectinie... a znam takich co mieli naprawdę straszne jazdy...
wracam do pracy odezwę się przed północą :papa: :papa: :papa:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 29 sty 2014, 19:20
elmopl79,
Ul. Okrzei to okolice centrum czy jakas dalsza dzielnica?

przez cherry86 29 sty 2014, 19:45
Luki_Nerwusik, Tojaaa, witam w tym niefajnym klubie, te same objawy, te same natretne mysli...
z tym, ze u mnie to reemisja, jakis czas temu nerwica leki uogolnione i sytuacyjne z epizodami depresji, leczenie wenlafaksyna(alventa),
po tym, ze ponad rok nie pracuje a czas spedzalem przed kompem i przy piwie nawrot choroby, tym razem z wiekszymi objawami depresji a mniejszymi objawami somatycznymi nerwicy i lękow, zaczalem leczenie esci(depralinem), mam nadzieje ze dobrze wejdzie i bedzie lepiej...
Pytanko: z takimi objawami i takimi zlymi natretnymi myslami mieliscie diagnoze tylko nerwica i lęki czy takze depresja?
Leczenie tylko farmakoterapia czy takze psychoterapia? Jesli tak to doktor psychiatra/psychoterapeuta czy psychiatra ze wzgledu na przepisywanie lekow a terapia u psychologa w tym samym czasie?

przez elmopl79 29 sty 2014, 21:06
Lunatic
Okolica centrum,a w zasadzie dojazdowa do centrum.A wybierasz sie do Kielc?Moglabym Cię oprowadzic:)

przez Gradrec 29 sty 2014, 21:08
Melduje sie! Chyba calkiem ok u mnie dzisiaj. Troche mna trzesie, ale samopoczucie ok.

przez lunatic 29 sty 2014, 21:09
elmopl79,
ok, dzięki, tak, początkiem lutego tam bedę

przez elmopl79 29 sty 2014, 21:16
Lunatic
Gdybys potrzebowal"pilota",to daj znac.Na dlugo masz zamar tu zawitać?A cóż Cię sprowadza w te strony?

-- 29 sty 2014, 20:19 --

Jeśli mozna wiedzieć oczywiscie....
Gdybys potrzebowal jakiejkolwiek pomocy bedec w Kiekcach,to daj znac...:)

-- 29 sty 2014, 20:24 --

Czesc Gradrec:)

Tojaaa
Bylas po wyniki?Jak samopoczucie?

przez Gradrec 29 sty 2014, 21:25
Hej ho :>

przez lunatic 29 sty 2014, 21:26
elmopl79,
odpisałem Ci na priva zeby tutaj nie pisac na tematy niezwiązane z wątkiem bo juz kiedys wystarczająco duzo narobiłem tu bałaganu

przez elmopl79 29 sty 2014, 21:42
Lunatic
ok.rozumiem.Odpisalam Ci na pv

przez Luki_Nerwusik 29 sty 2014, 21:58
cherry86 napisał(a):Luki_Nerwusik, Tojaaa, witam w tym niefajnym klubie, te same objawy, te same natretne mysli...
z tym, ze u mnie to reemisja, jakis czas temu nerwica leki uogolnione i sytuacyjne z epizodami depresji, leczenie wenlafaksyna(alventa),
po tym, ze ponad rok nie pracuje a czas spedzalem przed kompem i przy piwie nawrot choroby, tym razem z wiekszymi objawami depresji a mniejszymi objawami somatycznymi nerwicy i lękow, zaczalem leczenie esci(depralinem), mam nadzieje ze dobrze wejdzie i bedzie lepiej...
Pytanko: z takimi objawami i takimi zlymi natretnymi myslami mieliscie diagnoze tylko nerwica i lęki czy takze depresja?
Leczenie tylko farmakoterapia czy takze psychoterapia? Jesli tak to doktor psychiatra/psychoterapeuta czy psychiatra ze wzgledu na przepisywanie lekow a terapia u psychologa w tym samym czasie?

Współczuje choroby, bo nikomu nie życzę tego gówna i nie zrozumie tego nikt, kto tego nie przeżył.
Jeśli chodzi o diagnozę, to nigdy nie pytałem jakie dokładnie zaburzenie doktorka napisała. Na pewno nie było mowy o depresji. Zaburzenia lękowe i obsesyjno-kompulsywne, chyba coś w ten deseń było.
Chodzę jednocześnie do psychiatry i psychologa. Dwie fajne babki, ale różne osoby. Kasę zostawiam tu i tu i portfel coraz chudszy :)
Luki_Nerwusik

przez gargul 29 sty 2014, 22:42
lunatic napisał(a):gargul,
to jest chyba rzadkość a poza tym wenla którą chciałeś działa przede wszystkim silnie serotoninowo, po niej nic takiego nie powinno być, nie przypominam sobie zadnego napięcia czy nerwowości po niej

No to silne działanie serotoninowe mnie trochę zniechęca, po moich doświadczeniach z 10mg esci. Obawiam się że mógłbym tego nie przeżyć :!:
pozdr, gargul
----------
Stres? Wpędzanie się w chorobę, głupotą innych...

Sortuj wg