ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 28 sty 2014, 21:15
Tojaaa napisał(a):lunatic, czy ja dobrze zrozumiałam ze u Ciebie na napady paniki i lęki najlepiej zadziałała paroksetyna? Mi esci g...o pomaga na napięcia i lęki

Zasugeruj psychowi paro.

-- 28 sty 2014, 20:18 --

Tobie to esci juz chyba z 9tygodni gowno daje. Zmien to w cholere.

przez lunatic 28 sty 2014, 21:20
Tojaaa,
ja od kilku lat chodzę do jednego lekarza, w międzyczasie byłem u kilku innych, można mu czasem zarzucić ze stosuje jakieś eksperymentalne terapie, ale jak ostatnio byłem się skonsultować u innej lekarki bo mi zależało na czasie (on ma długie terminy) to zobaczyłem ze jednak jest naprawdę przepaść między niektórymi lekarzami
on mi kiedyś powiedział, ze paroksetyna jest lekiem z wyboru przy napadach paniki, wtedy jak mi ją przepisał szybko mi się poprawiło, inni wcześniej cudowali z czym innym z marnym efektem, wtedy akurat byłem na Pomorzu kilka miesięcy i lekarze z Gdyni w ogóle sobie nie radzili zeby mi dać coś skutecznego, wróciłem do siebie, dostałęm od niego paroksetyne i już więcej zadnego napadu od tamtej pory nie było

przez Gradrec 28 sty 2014, 21:31
Mam nadzieje, ze sobie przypomnisz nazwisko trzeciego lekarza ;) Chociaz o nim (o tym moim obecnym) malo w internecie jest, a pewnie tak wlasnie szukales lekarza bedac na pomorzu. O tym naszym "wspolnym" raczej wypowiadaja sie w samych superlatywach ale smiem twierdzic, ze to chyba on sam sobie te opinie powystawial :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 28 sty 2014, 21:34
Gradrec,
miałem to zapisane wszystko, tamtych dwóch znalazłem a tego trzeciego jeszcze nie, ale na pewno mam go zapisanego, przez internet szukałem po opiniach, na pewno tam jacyś dobrzy są, byłem tylko u trzech, widocznie miałem pecha,o kim jest mało w internecie?
aa, obecnym

przez Gradrec 28 sty 2014, 21:39
Hehe, tak, poszedl edit. Przeczytalem swojego posta i drugie zdanie to byl stek bzdur. Musialem sprecyzowac. Na priv Ci podesle nazwisko. Ja jestem w nim w niebo wziety szczerze mowiac. Nie dosc, ze wspaniale ma podejscie do pacjenta, to jeszcze nie wypisuje z biegu lekow tylko sam w rozmowie mowil "musze sie dobrze zastanowic, co Panu wypisac" (utrzymywal forme Pan, mimo ze bylem od niego jakies 30 lat mlodszy i nalegalem, zeby mowil do mnie po imieniu, bo mi glupio slyszec forme Pan od kogos takiego).

przez lunatic 28 sty 2014, 21:40
nie wierze w dobre opinie o tym Dz., byłem wtedy w naprawde poważnym stanie z silnymi atakami i mowilem ze jestem w pracy i potrzebuje czegos co zadziała szybko, to mi walnął tianeptynę, to co teraz biorę ale na tamte objawy była fatalna, po pierwsze to dość delikatny lek a po drugie jak się potem dowiedziałem od swojego ona działa przeciwlękowo tez, ale dopiero po 2 miesiącach o ile dobrze pamiętam, nie było wtedy zadnych szans zeby taki lek mi cos pomogł na objawy które wtedy miałem

-- 28 sty 2014, 20:48 --

pamiętam jak latałem po całym półwyspie w poszukiwaniu kafejki internetowej, wtedy to jeszcze nie była era smartfonów z internetem

przez Gradrec 28 sty 2014, 21:55
Tez niebardzo wierze w tego lekarza. Coprawda byl raczej "grzeczny" i sluchal. Ba, nawet cos tam sobie rozrysowywal w trakcie rozmowy ze mna (nie wiem, czy rysowal bo nuda, czy rozrysowywal zachowania i dochodzil do wnioskow). Wydawal sie spoko. Niestety, zlewal mnie pod telefonem a lekiem ni cholery nie trafil. Co prawda nie skreslam go calkowicie, ale wiecej do niego nie pojde na pewno.

przez Tojaaa 28 sty 2014, 22:11
lunatic, a jak odstawiles paro to lęki wróciły? Gradrec, Ty chyba poecisz mi paro? :D z tego c o widzę lepiej czujesz sie

przez elmopl79 28 sty 2014, 22:14
Gradrec
Uwielbiam czytac Twoje posty:)Jestes prze...:)

Podejrzewam,ze i ja musze zmienić lek....esci chyba nie dla mnie.....:(tyle męczarni i ....z tego..

przez Gradrec 28 sty 2014, 22:30
Tojaaa napisał(a):lunatic, a jak odstawiles paro to lęki wróciły? Gradrec, Ty chyba poecisz mi paro? :D z tego c o widzę lepiej czujesz sie

Nic Ci nie polece, bo nie mam do tego odpowiedniego przygotowania, ani wiedzy. Wiem tylko, ze jesli 9 tygodni sie bujasz z jednym lekiem i NIC Ci nie dal, to musisz go zmienic. To, czy zmienisz tez lekarza, zalezy od Ciebie.

-- 28 sty 2014, 21:30 --

elmopl79 napisał(a):Gradrec
Uwielbiam czytac Twoje posty:)Jestes prze...:)

Podejrzewam,ze i ja musze zmienić lek....esci chyba nie dla mnie.....:(tyle męczarni i ....z tego..

Nie wiem jak mam to traktowac, czy jako obelge, czy komplement :D

przez elmopl79 28 sty 2014, 22:34
Gradrec
Jako obelgę??!!No cos Ty!
Ja mam o Tobie jak najlepsze zdanie,pomimo,ze Cię nie znam.Ale jestes szczery i konkretny facet z zasadami....Myle sie..?

przez lunatic 28 sty 2014, 22:39
Tojaaa napisał(a):lunatic, a jak odstawiles paro to lęki wróciły?

dopiero jestem tydzień bez paro

przez Gradrec 28 sty 2014, 22:40
elmopl79 napisał(a):Gradrec
Jako obelgę??!!No cos Ty!
Ja mam o Tobie jak najlepsze zdanie,pomimo,ze Cię nie znam.Ale jestes szczery i konkretny facet z zasadami....Myle sie..?

Nie wiem, czy sie mylisz, czy nie, bo ciezko mi oceniac samego siebie aczkolwiek dziekuje za komplement i cieszy mnie bardzo Twoja opinia na moj temat :D
Aha, no i nie taki facet, bo dopiero 24 letni szczaw.
Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 22:41 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

przez Tojaaa 28 sty 2014, 22:41
Gradrec, to była przenosnia, miałam na myśli, ze Ty dobrze czujesz sie na paro i ja śnie chwalisz. Ja na razie lekarza nie zmienię, to jest trzeci u którego byłam i najbardziej ogarniety. Poza tym jak do niego poszłam byłam juz na esci, on zwiększył mi dawkę, bo nie czułam sie najlepiej. Ale z tego coś wiem, nie jest to lekarz, który upiera sie przy jakimś leku. Najbardziej obawiam sie ubokow, bo po esci to kilka dni lezalam jak trup, bez siły, z lękami, a teraz na zwolnienie nie mogę pójść.

Sortuj wg