ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
58%

Nie
76
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 269

Re: Lexapro.

przez Magdaa 06 lip 2010, 14:53
Na mnie nie działa. Czuję, że będę zmieniać na coś innego.
Magdaa

przez Shadowmere 06 lip 2010, 14:56
Magdaa, na mnie niby dziala,ale bez rewelacji.
Shadowmere

przez Matt FX 06 lip 2010, 15:29
Shadowmere

Twierdzi że jestem wyleczony bo nie mam lęków... :P A ja non-stop w napięciu że zaraz coś odpierdolę, coś zrobię, zajebie kogoś, siebie itd. 11 tydzień i /cenzura/ z tym leczeniem! Wyjdę w gorszym stanie niż przyszedłem - bez kitu. Jak przyszedłem czułem się lepiej... słowem TRAGEDIA!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 06 lip 2010, 15:56
ja czkałam długo na efekty bo prawie 3 miesiące minęły zanim mogłam powiedzieć "tak , to działa". Smieszy mnie jak ktoś po kilku dniach oczekuje poprawy. To trochę nie tego rodzaju "cukierki", co działają od razu.

przez Magdaa 06 lip 2010, 16:15
Ja Depralin biorę już 2 miesiące. Sama mówiłam psychiatrze że poczekam 3 miesiące, ale on stwierdził, że jak teraz na wizycie nie będę się czuć super to zmieniamy bo szkoda mojego życia. Po 2 miesiącach brania Asertinu już fruwałam.
Początkowo fobia społeczna mi się zmniejszyła i lęk przed podróżami, ale teraz wszystko wróciło- ostatnio trzy razy musiałam wziąć benzo- w szkole, nad morzem i u rodziców. W dupie mam taką poprawę. Czuję się jakbym nic nie brała, tylko gratisowo mam poryte sny- dziś mi się śniło, że rodziłam dziecko a potem 2 lata go nie widziałam :hide: Co za zrycie!
Magdaa

przez Shadowmere 06 lip 2010, 16:17
Magdaa, to już 2 miesiące?na pewno?
w sumie glownie poryte sny sprawiają,że czuję,że cos jednak jem,a nie pastylki z glukozą :lol:
niestety efekt nie jest spektakularny..
Shadowmere

przez Magdaa 06 lip 2010, 16:19
No dokładnie miesiąc i trzy tygodnie. Mam wizytę za dwa tygodnie (albo za tydzień, zależy kiedy psych jedzie na urlop) i powiedział mi ostatnio że jeśli na tej wizycie nie będzie już ze mną zajebiście to zmieniamy leki- tak mi powiedział. Kurde, szkoda mi życia! Ja już chcę biznesy otwierać, nudzi mi się w domu, chcę jechać na spotkanie nerwicowców do Augustowa, chcę we wrześniu lecieć na miesiąc na Dominikanę, a ciągle ten pierdo*lony strach nie wiadomo przed czym, już mnie wku*rwia ta nerwica.
Magdaa

przez Matt FX 06 lip 2010, 17:24
Fobia

Czyli uważasz że mam czekać jeszcze miesiąc na efekt Lexapro? I warto? Jakie jest pełne działanie jeżeli mogę spytać?

przez Shadowmere 06 lip 2010, 17:26
Matt FX, pytanie nie do mnie,ale z przyjemnością odpowiem na jeden z jego czlonow.
Pelne dzialanie leku u każdego objawia sie inaczej.
Shadowmere

przez Matt FX 06 lip 2010, 17:46
Shadowmere

U mnie chciałbym aby mnie wyluzował i zabrał mi ten burdel/bałagan z bani po prostu abym mógł normalnie funkcjonować i żeby zniknęło to rozdrażnienie zasrane! (koncert życzeń :mrgreen: ) A u Ciebie jak jest? Spoko?

przez rebus 07 lip 2010, 14:39
Lexapro zażywacie rano czy wieczorem? Ja zażywam rano odpowiednik lexapro o nazwie mozarin 10mg i przez cały dzień chce mi się spać. Po sertagenie wystarczyła drzemka w trakcie dnia i po kłopocie. Teraz nie wystarczy ani drzemka, ani kawa a nawet pepsi pite przez cały dzień ;)

zamiana Escitalopramu na Seroxat

przez wazniak 07 lip 2010, 16:06
doszlismy wczoraj do wniosku z moim lekarzem ze zmienimy 5mg Elicei (escitalopram) na Seroxat 20mg ... ktos przechodzil cos podobnego ?
mam to zamienic z dnia na dzien 5mg Elicei na 10mg seroxatu i troche sie boje reakcji :P
Ostatnio edytowano 07 lip 2010, 16:09 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do odpowiedniego działu.

przez izaiza111 09 lip 2010, 07:41
Witam wszystkich serdecznie.Biore lexapro od 8 dni.Przez pierwsze dni brałam 1/4 tab. a teraz połówke.Chciałabym się dowiedzieć czy u was ten lek też powodował nasilenie lęków?Ja już nie wiem czy to przez tabletki czy przez strach przed braniem tabletek.Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam

przez Zenonek 09 lip 2010, 07:53
Przy wchodzeniu na SSRI bardzo czesto zdarza sie nasilenie lękow. Jest to normalne. Aczkolwiek rownie dobrze mogles sobie to wkrecic.
Pamietaj, ze na pelne dzialanie leku trzeba czekac ok 3 miesiace.

Sortuj wg