ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Radol 23 sty 2014, 12:30
Gradrec,

czasem też tak miałem ze snami - ale teraz odkąd biore leki to NIC - jak ostatnio nie wziąłem to jak zapadłem w jakis godzinny letarg nad ranem to cos mi sie tam śniło ale nie pamiętam :)

elmopl79,

no nie wiem czy to jest "do przodu" bo jak sobie uświadomie że robota mi przecieka przez palce to za jakiś czas mogę się obudzić z palcem w nocniku i będziecie się musieli zrzucać "w czapkę" na ratę dla Radzia :))))))
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez elmopl79 23 sty 2014, 12:32
Gradrec
No cos Ty,poczekaj na dzialanue paro u wtedy sobie chlapniesz piwko,a teraz to sie wstrzymaj...jeszcze po nie przespanej nocy...Przeciez alkohol moze zaklucic dzualanie leku i będziesz czekal i czekal aż zadziala ...No oczywiscie zrobisz jak będziesz uwazal....

-- 23 sty 2014, 11:39 --

Radku
A czemu doktorek nie chcial Ci zmienic leku na wenle...ktora podobno aktywuzuje....?Po co zwiększać dawke leku-esci,skoro są lepsze leki i takim efekcie jakiego potrzebujesz....

przez Gradrec 23 sty 2014, 12:42
Troche za pozno. Zreszta, paro lykam z dwa tygodnie juz, czy cos takiego, takze pewnie juz dziala? Nie wiem. Wiem, ze na pewno czuje sie lepiej na paro od dnia pierwszego, kiedy zaczalem lykac, w przeciwienstwie do esci. Piwko juz kupione i wlasnie otwieram butle :>
Zreszta, co mi sie moze stac? Najwyzej mocniej kopnie. I tez dobrze :P Jakos nie widze, zeby dwa piwka (bo tyle kupilem) na sen jednego dnia przy kompletnej abstynencji mogly wplynac na kuracje. Nie wiem, moze nie nie znam. Ale spac chce isc, a mi sie nie chce spac O_____O

edit: ło kurde, paro lykam juz prawie trzy tygodnie, nie dwa. Czas leci jak porabany :>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radol 23 sty 2014, 13:19
elmopl79,

nie mam pojęcia dlaczego ...chociaz powiedział , że zwiększymy dawkę i 06.02 mam wizytę i z tego co pamiętam to powiedział , że jak by co to coś dołożymy lub zmienimy...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 23 sty 2014, 13:21
Gradrec,
Upieklo mi sie chyba tym razem

przez Gradrec 23 sty 2014, 13:25
lunatic napisał(a):Gradrec,
Upieklo mi sie chyba tym razem

Nie wiem o co chodzi, wiec wklejam zdjecie kota z serem na glowie.

Obrazek

przez lunatic 23 sty 2014, 13:40
Gradrec napisał(a):Przyszedl Dark i nie bil nikogo po kasku na szcescie. Lunatic, jestesmy bezpieczni!

A ja nie wiem o co chodzi z tym kotem

przez Kalebx3 23 sty 2014, 13:54
A ja nie wiem o co chodzi z tym kotem

przecież to kit fotomontaż.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Katarzynka40 23 sty 2014, 14:33
Witajcie:)
U mnie od rana też jakoś sennie, czuje się bardzo dobrze, ale ziewam i ziewam... wczoraj pracowałam 15 h, więc zawsze kolejnego dnia po takiej dawce pracy padam na pyszczek...
niby energii mam dużo, ale jakieś takie błogie lenistwo mnie dopadło:)

Ja jutro jadę na dr (miałam kilka dni temu, ale przełożyłam wizytę na pt. ze względu na poznańskie lodowiska na ulicach),
zapytam o tą senność, czy to minie... na wenli tez ziewałam i miała krótkie ataki sennośc, ale z drugiej strony byłam bardzo aktywna, więc biegałam jak nakręcona ziewając... widze, że esci bardzo wycisza...
Mnie chyba aż za bardzo:) Choć z drugiej strony cieszę się, że nie mam lęków...i mogę normalnie funkcjonować.. :mrgreen:

Radolku, a ile Ty już tygodni jesteś na esci? Koło miesiąca?
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez Radol 23 sty 2014, 14:42
Katarzynka40,

no ja dokładnie jestem 4 tygodnie - w tym od tydzień ostatni na 15 mg i ostatnie dwa dni na 20 mg - nie mam juz takich jazd jak w święta ale jestem tak jak pisałem taki ospały , zwolniony - choć podświadomie wiem że to jest gwóźdź do trumny i powinienem zap...ać na poziomie lamperii a nie mogę sie zmobilizować do cholreyyyyyyyyyyyyy!!!! czekam chyba na jakiś cud albo na wygrana w Lotto :/

-- 23 sty 2014, 13:51 --

kiedys latałem z milionem pomysłów na minutę - kasa się kręciła i wszystko szło do przodu - teraz kapeć...:( - nie wiem jak to będzie dalej

przez Gradrec 23 sty 2014, 14:58
No, to pozdrawiam poranne ptaszki. Kurde, 14 godzina sie zrobila. No nic, dobranoc!

przez Tojaaa 23 sty 2014, 15:47
Katarzynka40, cesc Katarzynko, cieszy mnie Twoje dobre samopoczucie, daj mi go trochę, bo deficyt mam. Pamiętasz o mojej prośbie jak będziesz u lekarza?. ja mam wizytę dopiero na początku lutego i do tej pory będę walczyć z esci. Kończę juz ósmy tydzien i gó....o. Dziś znów miałam telepawki i jeść nie mogę. Plissssss chce chociaż jeden normalny dzień, JEDEN!!!!!! :why:
Radol, pozdrowionka dla Ciebie. Spokojnie, jeszcze przyjdzie czas, ze będziesz zapier......., daj sobie trochę czasu, nie poganiaj sam siebie, szanujmy swoje zdrowie

przez Radol 23 sty 2014, 15:55
Tojaaa,

bardzo chciałbym mieć taki komfort że mogę se poczekac aż wydarzy sie cud lub dokona sie we mnie przełamanie - TYLKO CHODZI O TO ŻE TEGO CZASU NIE MAM ! i nikt za mnie kredytu nie spłaci :((((

przez Tojaaa 23 sty 2014, 16:00
Radol, pewnych spraw nie przyspieszysz, jeszcze możesz bardziej zdolowac sie swoją niemoca i kolejny dół gotowy. Ja tez mam na swojej głowie kredyt nanajblizsze 25 lat.

-- 23 sty 2014, 16:02 --

Ciesz sie, ze chociaż esci trochę działa, bo u mnie jedna wielka du.a a zaraz do pracy muszę wracać i to mnie przeraża, czuje sie kijowo na maxa, nie wiem jak sobie poradzę.

Sortuj wg