ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 21 sty 2014, 22:15
Oj,ja to nadrabiam teraz strasznie.Na początku przez pierwsze trzy tygodnie,schudlam4kg.A teraz nadrabiam....slodyczami glownie.Moglabym je jeść tonami....:)Katarzynka pisala kiedys o kawie,a ha nam codziennie ochote na pepsi...nie daj boże jak zabraknie pepsi w domu.....:)

przez mogio 21 sty 2014, 22:19
o matko! a ja wlasnie muszę się odchudzić!;/ kurcze bedzie pod górkę czuje
elicea 10 mg

przez Gradrec 21 sty 2014, 22:26
Ja co prawda biore parogen, ale kompletnie mi sie nie chce jesc :/

-- 21 sty 2014, 21:38 --

Lipnie sie dzisiaj czuje. Wewnetrzny lęk ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mogio 21 sty 2014, 22:54
ja starsznie dużo przytyłam przez to ogromne łaknienie na słodkie, wkołko coś podjadam jem, i nadrobilam z 15 kg;/ musze się tego pozbyć, brak silnej woli i wogule wkolko mi sie chce czekolady
elicea 10 mg

przez elmopl79 21 sty 2014, 22:56
Gradrec
Dzisiaj to chyba wiekszosc z nas na podly nastrój i kulawe samopoczucie....

przez kloss 21 sty 2014, 23:29
Ktośz obecnych na forum jest na Nexpramie???

przez nova_2013 21 sty 2014, 23:58
Witajcie Kochani :D

ufff... ciezki dzis bardzo dzien ale juz jest lepiej. Zdecydowalam sie jednak wziåc dzisiaj ponownie calå tabletke i daje sobie 2-3 dni na ustabilizowanie mojego zachwianego stanu. Osobiscie chcialabym sie czuc juz zawsze tak jak TERAZ, W TEJ CHWILI, spokojna, wyciszona i w dobrym humorze.

Mogio te slodycze... dla mnie mogly w ogole nie istniec od dziecka. Z jakies 2 tygodnie przed moim pierwszym atakiem w zyciu, czulam dokladnie takå ogromnå ochote na slodycze co TY. I dzien w dzien pakowalam w siebie okolo pol kilo cukierkow, batonikow i koniecznie coca-cole ! Nie bylo wieczora abym sie opanowala i nie zjadla czegos co posiada mega zawartosc cukru. Po 2 tygodniach takiej uczty pojawil sie u mnie atak paniki. W ciågu pierwszych 2 miesiecy dostalam 5 atakow i przeszly one bez wiekszego echa. Potem mialam spokoj przez nastepne 8 miesiecy i znow poczulam niepojety pociåg do slodyczy. Ten sam scenariusz oczywiscie : dwa tygodnie nawzeralam sie czekolad, batonikow, cukierkow i coca-coli. Dzien bez nich bylby dla mnie dniem straconym. I pank ! Kolejna fala atakow paniki, tym razem przez okres 2 miesiecy mialam ich juz 11. Ale tym razem po takim ataku wylådowalam u psychiatry i dostalam leki. Mialam miesiåc przerwy tzn. ataki laskawie odståpily ale od jakis dwoch tygodni wstecz znowu poczulam pragnienie slodyczy. I dokladnie w te niedziele dostalam atak i dzisiaj rano. Jakos od niedzieli przestalo mnie ciågnåc do slodyczy. I moze dlatego kojarze te "slodkie zrywy" jako ostrzezenie przed nadejsciem kolejnej fali atakow.

Krista pisalas cos o hydroxynie( hydroxyzynie ? ) jako wspomagajåcy lek do SSRI. Czy on jest z grupy benzodiazepamow ? Bierzesz go doraznie przy atakach paniki czy jako aktywizator abys poczula przyplyw sily i energii do dzialania ? Ja w ogole nie mam zadnego poweru do dzialania, nic mi sie nie chce choc wiem, ze powinnam zrobic cokolwiek.

Kasienka40 Ty znowusz wspominacz czesto wenfle, ze postawila Cie szybko na nogi i mialas natchnienie do dzialania. Moze ja napomkne mojemu lekarzowi o wenfli ? Bo cos mi sie zdaje, ze ten cital splatal mi figle.

Radol U Ciebie wyraznie widac poprawe i troche niebardzo rozumiem decyzji o zwiekszeniu dawki skoro nie czules zjazdow nastroju na malej dawce. No ale to moze taki cel leczenia by moc potem z czego schodzic w dol jesli lekarz zadecyduje powolne odstawianie esci.

Kloss jak dobrze, ze sie odezwales ! Milo uslyszec co sie dzieje u naszych rzadkich bywalcow forum. Nabyles juz nexpram i zapomniales o przekletym mozarinie ? No zeby taka jazda byla na zamienniku ??? Wspolczuje Tobie tych przykrych przejsc. Niby zamiennik ale jednak cos nie halo.

elmopl no Ty tez bidulko cierpisz niemilosiernie. Co lekarz to inne zalecenia pomimo tego samego leku. Matko... mam wrazenie, ze oni na nas robiå doswiadczenia bo moze akurat så w trakcie pisania jakies pracy naukowej nt. wplyw SSRI na blondynow albo wplyw SSRI na osoby otyle.

Tojaaa dzis niewiele napisalas. Lepiej Ci juz troszke ? Powiedz, ze lepiej - to i nam wszystkim bedzie razniej.

Gradrec lipnie sie dzis czujesz powiadasz ? To pewnie ten kolejny dzien w kratke. Jutro bedzie lepiej !

WIKTORIA hallooo ;)
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 00:08 przez nova_2013, łącznie edytowano 1 raz
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez kloss 22 sty 2014, 00:05
Nova, nie nabyłem Nexpramu, bo zamiast niego dostałem w aptece Mozarin :(

przez nova_2013 22 sty 2014, 00:09
i to znaczy, ze nie bedziesz mogl juz wykupic nexpramu dopoki nie dostaniesz nastepnej recepty ? Na jak dlugo Ci wystarczy mozarin ? Warto sie tak meczyc ?

przez kloss 22 sty 2014, 00:14
Mozarinu mam 2 opakowania, może minie mi to...jesli nie, to muszę znaleźć kogoś, kto może mi odsprzeda chociaż jedno opakowanie Nexpramu.

przez Gradrec 22 sty 2014, 00:15
elmopl79 napisał(a):Gradrec
Dzisiaj to chyba wiekszosc z nas na podly nastrój i kulawe samopoczucie....

Hehe, jakas zbiorowa akcja? Informujcie mnie o nich wczesniej, to sie nastawie psychicznie :D

przez nova_2013 22 sty 2014, 00:19
ale Gradrec Ty masz przynajmniej staly grafik chorobowy : parzyste dni miesiåca = dobre samopoczucie, nieparzyste = kiepskie :mrgreen:

przez elmopl79 22 sty 2014, 00:25
Gradrec
Nie da sie tego zaplanować....Ja planowakam wczoraj wieczorem czuc sie dobrze....i co?Wyszlo jak zwykle....

Nova
Bardzo sie ciesze,ze jyz lepiej sie czujesz...To jest straszna męczarnia....ale będzie dobrze,trzeba tylko poczekac.
Czytalam kiedys podobna sytuacje do Twojej Ktoś bral lek i bylo ok.dwa miesiące,bez skutków ubocznych i czul sie tak dobrze,ze sam odstawil leki,a po krótkim czasie wszystko wrócili....No i ta osoba spowrotem wrocila do tego samego leku,ale miala prze okropne skutki uboczne....To wszystko zależy od naszego organizmu jak w danej chwili zareaguje na lek,my zbytnio nie mamy na to wplywu.

-- 21 sty 2014, 23:31 --

Uciekam pomalu spac,bo dzisiaj jestem wykonczona,a poza tym rano trzeba wczesnie wstać....
Trzymajcie sie cieplutko
Spokojnej nocy.Pa. :papa:

przez Gradrec 22 sty 2014, 00:32
nova_2013 napisał(a):ale Gradrec Ty masz przynajmniej staly grafik chorobowy : parzyste dni miesiåca = dobre samopoczucie, nieparzyste = kiepskie :mrgreen:

:DD

Dobranoc, elmopl79

Sortuj wg