ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez nova_2013 21 sty 2014, 00:35
ano swiergolil cos tam po szwedzku a jak mu ciezko szlo to po angielsku wiec :mrgreen: na migi dogadalismy sie
Jakby sie urodzil we Szwecyji ;) to pewnie latwiej by mu przyszla rozmowa , wiec chyba Wymienny Student, ktory zapewne zdåzyl poprosic o azyl.
I tak mialam szczescie, ze nie chinczyk :hide:

taaa, polakomilam sie na calå tabletke i ciekawam czy bedzie mi sie po niej odbijalo przez nastepny miesiåc :mrgreen:

czuje, ze juz mi troche przechodzi to cale poddenerwowanie bo i humor sie poprawil. Ale nadal mi niedobrze i zjadlam dzis chyba nawet mniejszå porcje niz malutki yorkshireterrier. I dalej mam zawroty glowy i szum w uszach.

Obrazek

-- 21 sty 2014, 00:56 --

Katarzynka jutro do lekarza pedzi, zobaczymy w jakim nastroju wroci i jakimi dobrymi wiadomosciami sie z nami podzieli.
Gradrec jaki dzien dzis mamy ? Ten lepszy czy gorszy bo juz sie pogubilam w Twojå kratke ;)
Radol stabilnie i stanowczo choc bardzo wolno w gore jak na niepewnej gieldzie walutowej
elmopl, tojaaa i mogio - w miare dobrze ale mogloby byc lepiej, prawda ?
Kloss, Gargul i Wiktoria - gdzie sie pochowaliscie ???
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez elmopl79 21 sty 2014, 01:13
Nova
Widać,ze humor sie poprawil....to super!!!Ja dzisiaj tez zwiekszylam "drazetke",wiec niech sie dzieje co chce....
Uciekam spac,bo jutro trzeba wczesnie wstać,a to okropny bol,jak dla mnie:)
Spokojnej nocy i kolorowych snów.Pa.

przez Katarzynka40 21 sty 2014, 01:16
Ja też się ewakuuję powoli:)
dobranoc:) Spokojnej nocki:) I lepszego ranka :D
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nova_2013 21 sty 2014, 01:17
spijcie slodko Laseczki :papa:
Do uslyszenia jutro !
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Katarzynka40 21 sty 2014, 01:46
:papa: :papa:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez Gradrec 21 sty 2014, 02:17
Co Ty gadasz nova? Jakis mahmud z dupy, z ch*j wie skad, gosc ktory nie mowi po szwedzku dobrze, Cie leczy? Przepraszam, czy Ty wiesz co robisz? I jeszcze kretyn kaze Ci w srodku kuracji, tak o po 2 tygodniach odstawic tabletki, po czym przypomina sobie, ze jednak to nie jest dobry pomysl i kaze Ci do nich wrocic i dzieki temu jestes w stanie, w jakim jestes? I Ty dalej masz zamiar sie u niego leczyc?
http://www.youtube.com/watch?v=nyhaZAySlec
Zmieniaj tego psychiatre JAK NAJSZYBCIEJ. Na Twoim miejscu, zamiast przegladac to forum wlasnie bym szukal innego psychiatry i odstawil to cito w tym samym dniu, w ktorym poszedl bym do nowego psychiatry.

Wku**ilem sie, przepraszam za emocje w poscie i bluzgi. Nic nie poradze, ze wku**iaja mnie denni lekarze i skazuja swoich pacjentow na, no nie oszukujmy sie, cierpienie. Ja p*erd*le.

-- 21 sty 2014, 01:24 --

Przepraszam, skoro gosc nie mowi dobrze po szwedzku, a Ty tez przeciez sie tam nie urodzilas i dam sobie reke uciac, ze pewnych okreslen Ci brakuje, to na jakiej podstawie ten smiec Ci wypisal jakiekolwiek lekarstwa? Cud, ze tak dobrze na Ciebie zadzialaly na poczatku. Albo tak sie dobrze dogadaliscie i jest tak zajebisty, ze wiedzial co Ci przepisac patrzac tylko na Ciebie (ta jego zajebistosc jest watpliwa, bioracp od uwage fakt, ze gosciu Ci kazal nagle znikad przerwac kuracje), albo ma nieziemskiego farta. Cud sie niestety konczy w momencie, gdy kaze Ci on od nich odejsc na 4 dni, nie wiadomo po co, a potem nakazuje do nich wrocic. Uciekaj od tego jelopa i to szybko. Jeszcze go zaskarz, nie wiem, cokolwiek, nie puszczaj mu tego plazem, bo to jakis skandal jest.

przez Lord Kapucyn 21 sty 2014, 09:10
Lekarz rodzinny to nie psychiatra, ale minimalne pojęcie ma(6 lat studiów na lekarskim w tym kurs z psychiatrii, ponad rok stażu w tym na oddziale psychiatrycznym + 4 lata specjalizacja z medycyny rodzinnej). U mnie akurat rodzinni nie są zbyt skorzy do przepisywania psychotropów chyba, że mają podkładkę(poświadczenie) od psychiatry. Ewentualnie jakieś tam stare trójcykliczne antydepresanty jak doksepina, opipramol i czasami jakąś hydroksyzynę zarzucą. Akurat jeden lekarz co tam pracuje zanim zrobił specjalizację z medycyny rodzinnej to zaczął specjalizację z psychiatrii, ale po jakiś tam czasie rzucił to w cholerę.

W jednym szpitalu to nawet widziałem jeszcze pochodne kwasu barbiturowego(związek oryginalnie zsyntetyzowany w roku 1864- a jego pochodne to najpozniej w pierwszej połowie XXw. chyba). :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez elmopl79 21 sty 2014, 09:55
Witajcie :papa:
Jak sie spalo....:)

Nova
Jak samopoczucie po zwiększeniu dropsikow?
Bo ja budzilam sie co trochę,a rani wstalam mokrusienka....i tak mi jakis dziwnie....

przez Tojaaa 21 sty 2014, 10:02
Jezu ja dziś beznadziejnie sie czuje. Znów trzęsie mnie, muszę jednak zmienić lek,bo tak dalej nie da sie :(
Ja tez rano mam mokra pizama, kurcze juz nie mam sily

przez elmopl79 21 sty 2014, 10:05
Tojaaa
A moze masz za duza ta dawke?

-- 21 sty 2014, 09:09 --

Wiesz,mój znajomy dopiero po trzech miesiącach poczul poprawe,a wcześniej to mówil,ze czul sie jak"wrak czliwieka"

przez krista 21 sty 2014, 10:53
Witaj Tojaaa kurcze tak mi przykro ze u ciebie nadal jazda jak wczesniej pisałam u mnie znaczna poprawa nastąpiła pod koniec trzeciego miesiąca wiem co czujesz ale po takim czasie jest sens zmieniac leki ja teraz biorę 10mg i jest dobrze u ciebie tez będzie dobrze musisz tylko wytrzymac dasz rade trzymam kciuki

przez Radol 21 sty 2014, 11:09
witajcie

ja dziś przeszedłem na 20 mg esci i tak ma byc docelowo - kontrolna wizyte mam 06.02 więc zobaczymy czy cos sie do tego czasu zmieni ale szału nie przewiduję...chyba jednak sam musze sie ogarnąc lub jakaś psychoterapia - może ktoś coś poleci w Poznaniu albo na Śląsku...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez junona 21 sty 2014, 11:33
elmopl79 napisał(a):Pytam,bo mnie p.dr.powiedziala,ze teraz startuje od początku.Przerwe mialam czterodniową i dwa dni wcześniej po ćwiartce.Bardzo mnie zdziwily jej slowa...ze niby od początku...po takiej męczarni....eh...Moze ona tez przyjechala z Gdańska,czy Gdyni,moze to jeden z tych lekarzy o których pisal lunatic....

Kiedyś wyjechałam na bardzo długi weekend i zapomniałam wziąć leki. Pierwsze trzy dni było dobrze, czwartego źle, , a piątego myślałam, że umrę, typowe objawy odstawienne. Wróciłam do domu, wzięłam dawkę, nazajutrz rano następną i już wieczorem było lepiej.
Poziom esci w osoczu utrzymuje się kilka dni.

przez elmopl79 21 sty 2014, 12:10
Junona
To czemu moja p.dr.powiedziala mi,ze to teraz tak,jakbym rozpoczynala kuracje na nowo....?Wlasnie tego nie rozumiem....dlatego kaze mi jechac na 5mg.trzy tygodnie,nie chciala po tygodniu zwiększyć dawki,bo twierdzi,ze będzie dla mnie za duza.I niby5mg.ma wystarczyć?Przecież 5mg.to takie leczenie na pól gwizdka....
Wczoraj dolozylam sobie do tej5mg.2,5mg.dzisiaj wstalam cala mokra i jestem znowu oslabiona....czy to jest normalne pi zwiększeniu takiego malego zdziobelka....?

Sortuj wg