ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 18 sty 2014, 00:09
nova_2013,
pewnie niedługo dojde do tysiąca bo coś mi sie zdaje ze szybko nie wyciągnę od Ciebie odpowiedzi :smile:

przez elmopl79 18 sty 2014, 00:10
Nova
Jestes niesamowita:)A jak w ogóle samopoczucie?

przez nova_2013 18 sty 2014, 00:16
Tak lunatic masz szanse dobic do 1000-ego postu jeszcze w tym roku pod warunkiem, ze nie stracisz do nas zaufania i znowu nie znikniesz z forum na jakies 2 lata.

elmopl79 dzisiaj po 4 tabletce REWELACJA. W koncu !!! Jak bede sie tak dobrze czula to wracam do pracy od 1 lutego :mrgreen:
A jak u Ciebie wieczorkiem ? Tez lepiej ?
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elmopl79 18 sty 2014, 00:28
Nova
Tak,wieczorkiem lepiej,ala w dzien jestem strasznie slabiutka....:(
Bardzo sie ciesze,ze u Ciebie sie ruszyli.I żeby Ci nie przyszlo do Glowy go odstawiać tak szybko! :nono:

przez Katarzynka40 18 sty 2014, 00:29
nova_2013,
Super :mrgreen:
Tak mi się właśnie wydawało, że humor bardzo Ci dzisiaj dopisuje i poruszane tematy ;) 8) więc chyba coś drgnęło w samopoczuciu:)
Cieszę się, że u Cebie znowu poprawa!!!!!!
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez nova_2013 18 sty 2014, 00:38
ale wiecie co ? Zauwazylam, ze cital dziala na mnie uspokajajåco i bardzo dobrze wplywa na humor, natomiast w miejscu stoi moja inspiracja. W zasadzie to jej nie mam juz od dluzszego czasu. Moze od wrzesnia... tak, od wrzesnia nie potrafie sie do niczego zmobilizowac. Tyle rzeczy sobie planuje a jakos nie potrafie sie za nie zabrac. Robie je albo na ostatniå chwile gdy juz naprawde pilå mnie terminy albo poprostu olewam.

Od tygodnia zabieram sie za przemeblowanie i kazdego ranka obiecuje sobie, ze to wlasnie zrobie dzis. I nic.... czas umyka a mnie brak checi.
Katarzynko40 ja dopiero z Twojego postu sie dowiedzialam, ze så jakies aktywizujåce leki wiec moze takiego mi potrzeba aby dostac kopa do dzialania ?

I jeszcze jedna rzecz mnie marwti :(
otoz przez lata pilam tylko 2 filizanki kawy z samego rana, po przebudzeniu. Od czasu kiedy biore SSRI pije ich chyba z 8-10 dziennie. Kiedys nie moglam wypic kawy po poludniu, bo w zyciu bym nie zasnela tak mnie pobudzala, a w tej chwili czyli od miesiåca nie moge sie oprzec kawie i pije jå jak wode mineralnå.
Malo tego, do czasu rozpoczecia kuracji pilam wode mineralnå 1,5 litra do 2 dziennie a od miesiåca tylko kawa caly dzien i kawa. Ona w ogole mnie nie pobudza teraz i boje sie, ze sie uzaleznilam od niej. Przeciez 8-10 szklanek kawy dziennie to zabojstwo :shock:

przez Katarzynka40 18 sty 2014, 00:51
nova_2013,
O kurcze, po 8 filiżankach serducho Ci nie szwankuje? Jak bym chyba maiła puls 150 na minutę:(
Ja wypijam zazwyczaj 3 małe filiżanki, jak wypije czwartą to już mnie jakoś nosi...
inna sprawa, że jestem niskociśnieniowcem i bez kawy nie dałabym rady...

Leki aktywizujące - efectin na mnie tak działał:) Generalnie on jest niby silniejszy od esci i ma szersze spektrum działania - jak mówią fachowcy, dlatego ma działania z jednej strony na antylękowe, a z drugiej pobudzająco - aktywizujące. Na mnie tak działało, fruwałam od rana do wieczora, miała mnóstwo pomysłów, byłam bardzo przebojowa i pewna siebie...

przez nova_2013 18 sty 2014, 01:02
Katarzynka40 napisał(a):O kurcze, po 8 filiżankach serducho Ci nie szwankuje? Jak bym chyba maiła puls 150 na minutę:(

no wlasnie i to jest bardzo dziwne, ze serce mi nie wali. A jeszcze przed miesiåcem gdybym wypila kawe okolo 15.00 to by mnie nosilo caly wieczor i calå noc i serce pewnie chcialoby wyskoczyc.

A teraz jakby moj organizm sie domaga non-stop kofeiny. Nie wiem czy to nie czasem wplyw citalu. Sprobuje jutro z rana wypic tylko 2 filizanki kawy a pozniej juz wode mineralnå. Tylko, ze za kazdym razem kiedy wchodze do kuchni po wode to wlåczam jednak czajnik i robie sobie kawe bo tak wielkå ochote na niå mam :( To jest nienormalne.

przez Katarzynka40 18 sty 2014, 01:05
nova_2013,
Może to wina citalu faktycznie, ja chyba po esci mam apetycik na czekoladę i brzdące... normalnie się trzęsę, a kawką też się delektuje - mocna, biała i słodka... mniam :D i też jakoś po esci mam na nią większą ochotę...

przez nova_2013 18 sty 2014, 01:13
hmmm... cos w tym musi byc, bo ja takze zapycham slodycze, ktore wczesniej moglyby nie istniec. No i oczywiscie przytylo mi sie 2 kilo :why:
a przy moim slimaczym metabolizmie to koszmar !

przez Katarzynka40 18 sty 2014, 01:22
nowa,
Ja w pierwszych 3 tygodniach na esci praktycznie nie jadłam - tylko suchy chleb i jabłka wieczorami mi wchodziły - schudłam więc 6 kg, niestety obawiam się, że teraz - przy moim apetyciku czekoladkowym - szybko to nadrobię:(:( :why:
A tak się cieszyłam, że fałdek mi ubyło...
lecę spać:)

spokojnej nocy!!! :papa:

przez nova_2013 18 sty 2014, 01:32
Dobrej nocki Katarzynko :papa:
do jutra

przez Tojaaa 18 sty 2014, 08:56
Dzień dobry bardzo :D
Mi dziś udało sie wcześnie wstać, to sukces, bo ostatnio ne ma szans na dobudzenie mnie przed 9. Wczoraj przecież zasnelam w kinie na porannym sensie. Niezła tu wczoraj była impreza bezalkoholowa :mrgreen: szkoda, ze mnie nie było, ale po22 to padam na ryjek i zasypiam jak niemowlę. Dziś nie mam porannej trzesionki, ale do swojego samopoczucia mam jeszcze zastrzeżenia, szczególnie porannego. Życzę ciepłego, usmiechnietego dzionka wszystkim. :papa:

przez Radol 18 sty 2014, 12:13
ja też wczoraj byłem na małej imprezce , ale ciężko było wysiedzieć :/ - wszyscy se pili drineczki , JD i tylko ja jeden trzeźwy jak idiota - także koło 22.00 się zawinąłem bo nie mogłem złapać klimatu z nimi :D
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Sortuj wg