ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez czarnydiabeł 17 sty 2014, 14:41
Katarzynka40 napisał(a):A czy po 10 mg masz czasem napady senności, bo ja mam od czasu do czasu... nie jest to jakoś bardzo dokuczliwe, ale zawsze...
To już 2 miesiące jak jesteś na esci? Dobrze pamiętam?

Witam Cię również bardzo serdecznie ... czytałem Twoje wpisy i widzę, że i Ty się doczekałaś.. SUPER. Zuch dziewczyna, choć ciężko było, oj ciężko... ale co tam, to już minęło :-). Dobrze wyczytałem?

Co do mnie, żadnych objawów senności nie mam, jak wiesz ja od początku nie miałem prawie żadnych uboków, weszło mi to Esci jak w masło :-). A to już faktycznie 2 miesiące mijają dzisiaj...
Właśnie wróciłem ze spotkania z terapeutą uzależnień a za godzinę z hakiem idę do lekarza psycha. :-) Odezwę się po powrocie.
czarnydiabeł

przez Tojaaa 17 sty 2014, 14:43
Hej, hi, hello
A ja robię sie coraz bardziej senna. Spalam dziś 11gidz, ledwo wsalam o 9. Potem poszłam z mala kuzynka do kina na poranny seans i tam tez zasnelam, porażka, dziecko mnie obudziło jak film skończył sie. Nie wiem czy dalej ciągnąć to esci, śpię i śpie, nie mam na nic siły, teraz tez bym pospala. :(

przez nova_2013 17 sty 2014, 16:04
Witajcie Rodzina Obrazek

Czarnydiabel
chyle czola i gratuluje Tobie MESKIEJ POSTAWY wobec nalogu Obrazek
Bardzo nam milo, ze odwiedziles nas i dajesz znac o sobie. Kolejny mily i bardzo budujåcy post ZWYCIEZCY.

elmopl79 wczoraj zazylam 3-ciå tabletke po przerwanej kuracji. Nie jest tak jak poprzednio... Poczekam jeszcze ze 2 dni, moze cos ruszy do przodu i poczuje wkoncu ten blogi spokoj.

Radol ja po 14 dniach zaczelam brac calå dawke i tez specjalnie nie odczuwalam roznicy w stosunku do polowy dawki. Hmmm... moze tak jak mowi Czarnydiabel odczulam pelniejsze dzialanie ale wydaje mi sie , ze to jednak byla dla mnie zbyt duza dawka bo na polowce czulam sie naprawde wysmienicie.

Wiktoria87 kiedy zaszczycisz nas swojå wizytå na "starych smieciach" ??? Jestesmy ciekawi jak dajesz sobie rade i jak Twoje samopoczucie. Czujesz sie juz lepiej ? Nie dalas znaku od ponad tygodnia i siedzisz schowana gdzies za kotarå. Prosze, pokaz sie.

Tojaaa taka rola opiekunki bardzo by mi pasowala ;) Chodzic z dziecmi na seanse i låczyc przyjemne z pozytecznym :mrgreen: , takie 2 w 1
Mam nadzieje, ze fotel byl wygodny :great:

Gradrec podrzuce Ci jeszcze milusinskiego kotka, zaopiekuj sie nim dzis w nocy, moze zasniecie razem Obrazek
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rysikowa 17 sty 2014, 16:08
Tojaaa napisał(a):Hej, hi, hello
A ja robię sie coraz bardziej senna. Spalam dziś 11gidz, ledwo wsalam o 9. Potem poszłam z mala kuzynka do kina na poranny seans i tam tez zasnelam, porażka, dziecko mnie obudziło jak film skończył sie. Nie wiem czy dalej ciągnąć to esci, śpię i śpie, nie mam na nic siły, teraz tez bym pospala. :(

Tojaaa, mam to samo - najchętniej schowałabym się pod kocem - wczoraj tak przeleżałam pół dnia, dzisiaj udało mi się zwlec o 9tej rano (cudem), doszłam do biurka, włączyłam laptopa i zasnęłam w trakcie pracy - oczywiście na pełnej schizie. Nie mogę opanować tych czarnych myśli i braku wiary w siebie. Jestem dzisiaj 23 dzień na esci. Nadal mam nadzieję, że mój stan to skutki uboczne, a nie stan permanentny i uda mi się wrócić do normalności.

przez nova_2013 17 sty 2014, 16:11
rysikowa napisał(a): Nie mogę opanować tych czarnych myśli i braku wiary w siebie. Jestem dzisiaj 23 dzień na esci. Nadal mam nadzieję, że mój stan to skutki uboczne, a nie stan permanentny i uda mi się wrócić do normalności.

o rany ! Rysikowa i nic a nic ? Zadnej poprawy po 3 tygodniach ? Niewesolo. Nawet najmniejszej ulgi nie czujesz ???

przez Tojaaa 17 sty 2014, 16:23
No ja tez liczę na to, ze ten stan wreszcie odpuści. Kurcze w poniedziałek zacznę 8 tydzien, ponad 50 dni a tu sił coraz mniej, tylko spanie w głowie, jak tu wrócić do pracy? Napięcie nadal, nieuzasadniony lęk. Brak :P pewności siebie to moje drugie imię, zawsze tak malam, ale od kilku lat to juz przeszkadża mi żyć, nasililo sie. Najgorsze to zapuscic buraka w rozmowie, Boze jakie to kompromitujace, szczerze nienawidze tego, a zdarza mi sie nierzeadko.Kurcze im starsza tym głupsza :why:

przez rysikowa 17 sty 2014, 16:25
nova_2013, są momenty że czuję się lepiej, godziny, czasem cały dzień, ale głównie czuję lęk i niepokój.

przez nova_2013 17 sty 2014, 16:41
rysikowa napisał(a):nova_2013, są momenty że czuję się lepiej, godziny, czasem cały dzień, ale głównie czuję lęk i niepokój.

ahh, wlasnie ten lęk i niepokoj jest najgorszy ! Daje sie we znaki i rozwala cale dnie. Kompletnie niczego nie mozna sobie zaplanowac. Mnie minely lęki i ataki paniki juz w pierwszym tygodniu wiec odetchnelam pelnå piersiå. A one så naprawde upierdliwe i uprzykrzajå zycie.
Nie wiem rysikowa czy to dobry pomysl dalej sie tak meczyc. Gradrec wytrzymal 3 tygodnie tylko i tez czul sie zle i wcale lęki mu nie minely ale zmienil esci na paro i teraz dopiero jest zadowolony. A przeciez esci jest tez antylękowy podobnie jak citalopram, ktory przyniosl ogromnå ulge w bardzo krotkim czasie.

-- 17 sty 2014, 16:45 --

Tojaaa no 8 tygodni to juz przesada zeby tak sie ofiarowac dla leku, ktory prawie nic nie zdzialal. Wspolczuje Tobie i rysikowej. To jak zawieszenie w prozni. Ilez mozna czekac ??? U Radola znaczna poprawa po esci w krotkim czasie. SSRI jest jak loteria.

przez elmopl79 17 sty 2014, 17:23
Nova
a ja bylam ba esci8tygidni na5mg.czulam sie fatalnie i odstawilam na te cztery dni ...teraz biore tydzień i wcale nie jest dobrze Mowilam o tym p dr.stwierdzila,ze po odstawieniu to tak jakby od nowa kuracja,wiec chcialam żeby mi zmienila lek na jakis inny,który szybciej zadziala,nie zgodzila sie ani na zwiększenie dawki leku....a ja nadal źle sie czuje..Mnie juz ręce opadają,bo ikwz można tkwić w takim stanie....Moze ktoś byl w podobnej sytuacji i moglby cos doradzić.

przez krista 17 sty 2014, 17:31
Witam Tojaaa naprawdę wiem co czujesz nie bierzesz nic wspomagającego aby lęki były mniej odczuwalne ja przez 3miesiące wspomagałam się hydroxyzyno brałam 2 lub 3 tabletki dziennie 10mg i powiem ci ze lęki były mniej odczuwalne i rzadsze w tej chwili juz nie biorę oprócz elicea 10mg

przez elmopl79 17 sty 2014, 17:31
Dark
Mam jeszcze jedno pytanie,jak sie ma Mobemid do nerwicy lękowej?
Zasugerowala mi go jedna p.dr.zeby odstawi esci na rzecz Mobemudu...

przez Wiktoria87 17 sty 2014, 17:51
Witam,witam:-)
A w szczególności Ciebie Nova,Empolku,Katarzynko,Darku oraz i Ciebie Radku również :-)
Co u mnie?
Staram się żyć chwilą teraźniejszą,nie przeszłą czy przyszłą,tylko właśnie teraźniejszą...
Pracuję praktycznie codziennie i to w pracy,która daje mi wiele spełnienia oraz ogromnego kopa do dalszego życia.
Po pracy Amelka moja czteroletnia córeczka..Staram się poświęcać to właśnie jej większość swojego czasu.
Co jeszcze u mnie?
Ostatnio poznałam człowieka,i to człowieka w pełnym tego słowa znaczeniu,ja która już dawno straciła wiarę w ludzi,teraz na nowo ją odzyskuję...Dzięki tej osobie, w moim świecie nie jest już tak bardzo cicho...
Nova,czytałam Twoje posty,bardzo mi przykro.Ale jestem pewna,wręcz przekonana,że cokolwiek by się nie działo dasz sobie radę!
Katarzynko,świetnie,tak trzymać!
Empolku,wiesz,że jestem z Tobą,wiesz o tym prawda?
Dark,Ciebie pozdrawiam serdecznie:-)
Radku,Ty i tak sporo już wiesz...I proszę nie rób mi przykrości pisząc o wegetacji...
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

przez elmopl79 17 sty 2014, 18:08
Wiki
Po naszej dzisiejszej rozmowie nie jestem tego juz taka pewna....zreszta niczego juz nie jestem pewna.

przez Wiktoria87 17 sty 2014, 18:14
Oj Empolku,Empolku...Szkoda Twojej inteligencji na puszczanie focha,i to kto?Ty,taka mądra dziewczyna...
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

Sortuj wg