ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez jetodik 16 sty 2014, 19:53
nova_2013, bardzo miło, że się zakotwiczyłaś i dodajesz innym otuchy, ja też już nie biorę esci ale zaglądam bo podoba mi się tutejszy klimacik:D

elmopl79, hehe, trzeba sprawdzić najnowsze rozporządzenia ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elmopl79 16 sty 2014, 20:36
Nova
A Ty jak dlugo masz byc na polowce tabletki?
Bo ja myslalam,ze dzisiaj p.dr.zmieni mi lek albo zwiększy dawke,a ona kazala jechac na tej piątce jeszcze dwa tygodnie....

przez Gradrec 16 sty 2014, 20:59
To tak jak ja. Zakotwiczylem sie i czytam prawie tylko ten temat, pomimo ze esci nie biore juz z dobre 3 tygodnie :P
ale zescie naspamowali dzisiaj!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radol 16 sty 2014, 21:06
niedługo jak tak pójdzie to spotkanie zorganizujemy :D - ale to chyba miłe że tak sie nieco zżyliśmy - fakt faktem że okoliczności tego nie są za wesołe ale kto wie co z tego będzie - ja dzisiaj drugi dzień na 15 mg - różnic brak - ani negatywnych ani pozytywnych - nazwałbym ten stan "smętny constans"
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Gradrec 16 sty 2014, 21:10
spotkanie chetnie, ale to wpierw z agorafobii musze sie wyleczyc xd

przez Tojaaa 16 sty 2014, 21:12
Radol, ja tez na 15-ce, źrenice rano mam szerokie jak u cpuna :D no i napięcie mięśni mnie trzyma. J wierze w skuteczność esci, mimo, ze na razie spektakutarnych efektów brak

przez Radol 16 sty 2014, 21:14
Gradrec,

to przyjedziemy do Ciebie :D

-- 16 sty 2014, 20:15 --

Tojaaa,

na razie nie obserwowałem swoich źrenic ale ja różnicy nie czuję - za kilka dni przechodzę na 20 mg i zobaczymy...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Gradrec 16 sty 2014, 21:19
Kurde, na zrenice nigdy nie patrzylem. Bede musial sprawdzic jakie sa rano i ciekawe, czy mam szerokie, jak u cpuna!

przez elmopl79 16 sty 2014, 21:44
A ja zawsze mam wielkie źrenice-taki defekt fabryczny:)

-- 16 sty 2014, 20:47 --

A i jeszcze jeden defekt posiadam....defent mozgu:)
Byla kiedys taka kapela-o takiej nazwie:)

przez mio85 16 sty 2014, 21:58
Mam pytanie do mezczyzn, jak ze skutkami ubocznymi Escitalopramu jesli chodzi o sfere seksualna? Lekarz ostatnio mi powiedzial, ze ten lek moze wywolywac mniejsze skutki uboczne w tej sferze niz seronil? jak to u was wyglada?

Drugie pytanie, czy rzeczywiscie wykazuje duze dzialnie antylękowe? Ja borykam się z niepokojem, stresem, drżeniem mięśni, rąk, potliwością, suchością w ustach. Wszystko to pernamentne, nie wywolane jakomkolwiek przyczyna, czy sytuacja - budze sie i jestem spiety.

przez Tojaaa 16 sty 2014, 22:09
mio85, biedaku, meczysz sie z tym co ja i to bez żadnej przyczyńy. A najgorsze jest to co pisżesz-ze wstajesz rano i juz spina tak po prostu, bez powodu, czy pada czy słońce czy zima czy lato. Kurcze, jak ja to dobrze znam. Kamufluje sie jak mogę, ale czasem juz sił mi brak. Ja wierze, ze esci, jak piszą, ma duże działanie pciwlękowe i czekam a jego pełne działanie juz 7 tydzien. A Ty lykasz esci?

przez Katarzynka40 16 sty 2014, 22:13
Pożeracze NIEesci, fajnie, że Wam z nami miło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No ja też się zakotwiczyłam dość mocno, ale starams ię za często nie pisać, bo tak już nabiłam tyle postów, że szok:)

Kloss - ja też czytam i bardzo się cieszę, że jest jeszcze lepiej u Ciebie niż było :D
Jeśli chodzi o źrenice - to miała większe przez pierwsze 2 tygodnie, potem już przeszło. Natomiast naprawdę wielkie to miałam na wenli... Boże aż patrzeć nie mogłam, unikałam wzroku ludzi, bo źrenice niemal wypełniały mi całe oko (jak spodki) i wszyscy mi się pytali... mam nadzieję, że nie pomyśleli, że się naćpałam...

mio85 - ja kobieta jestem, ale mogę powiedzieć że jeśli chodzi o damskie libido to źle nie jest:)

U mnie bardzo dobrze, tylko od czasu do czasu lekka senność mnie dopada... Funkcjonuję już super, ataków paniki nie ma (odpukać), no może co mi ciut na esci przeszkadza to taki leciutki tumiwisizm, jestem spokojna:) - efectin działał na mnie bardziej pobudzająco:) Ale tragedii nie ma, motywacje mam, zapał też:)

pozdrawiam wieczorowa porą :papa:
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez mio85 16 sty 2014, 22:20
Tojaaa napisał(a):mio85, Ja wierze, ze esci, jak piszą, ma duże działanie pciwlękowe i czekam a jego pełne działanie juz 7 tydzien. A Ty lykasz esci?

Nie seronil, bo zadzialal na mnie po raz pierwszy w odroznieniu od innyckh leków i sie go trzymam, ale efektów ubocznych jest sporo. Mimo to seronil moge polecic na dolegliwosci o ktorych pisalem, ale z jednym zastrzezeniem - na poczatku poteguje masakrycznie lęki ook 30 dni wyjetych z życia, pozniej stopniowo sie poprawia, ale naprawde trzeba miec do niego cierpliwosc. Ale ty piszesz, ze 7 tydzien i bez poprawy? tez dlugo, dziwne skoro lekarz mowil mi ze bylby to dla mnie lek pierwszego rzutu, jesli nie pomglby mi po 2 miesiacach zrezygnowalbym z niego, ale nic ci nie sugeruje....trzymaj sie

przez Tojaaa 16 sty 2014, 22:43
mio85, wiesz, jest trochę lepiej tj. Nie mam takich mega lęków jak wcześniej,choć pozostało napięcie calodniowe. No i lęk przed lękiem, nakręcam się sama, czekam na spine i oczywiście gotowa :D niektórzy piszą, ze działanie moze rozwinąć sie do 2 nawet 3 miesięcy, dlatego czekam na dawce 15 mg

Sortuj wg