ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Tojaaa 06 sty 2014, 23:08
lunatic napisał(a):Tojaaa,
w szpitalu nie zdiagnozowali co jest przyczyną niedoboru?

Hahaha w naszych szpitalach? Kogo to obchodzi, kto sie nad tym pochyla?? Zaladowali mi pare kroplowek i po kilku godzinach noga, d..pa, brama. Nawet lekarz ze mną nie rozmawiał, pielęgniarka przyniosła wypis i tej pani już dziękujemy.

przez nova_2013 06 sty 2014, 23:10
welcome to polish hospital :mrgreen:

na dniach pewnie przyjdzie faktura za te kroplowki

-- 06 sty 2014, 23:14 --

Gradrec napisał(a):Kulturysci, trojbojisci i inne szafy lykaja kwasy omega w ogromnych ilosciach.

wlasnie dlatego funkcjonujå jakby im kto sieczke z mozgu zrobil :mrgreen:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 06 sty 2014, 23:17
Tojaaa napisał(a):
lunatic napisał(a):Tojaaa,
aaa to co innego, a jaki był tego powód? utrata potasu zeby spadł ponizej normy to albo jakies przewlekle biegunki, wymioty, leki na nadcisnienie wyplukujace potas, jeszcze tam kilka innych okolicznosci moze temu sprzyjac ale generalnie bez takich okolicznosci i z prawidłową dietą z niezaburzonym wchłanianiem jest to rzadkość, sam go miałem kiedyś podawany na oddziale i rozmawiałem o tym z lekarzem, po miesiacu mi go odstawiono i zalecono prawidłową dietę, bo wcześniej bardzo mało jadłem i to było przyczyną jego spadku

Lunatic, no i to jest zagadka. Nie biorę leków na nadciśnienie ani tez moczopednych. Generalnie odżywiam sie normalnie, nie glodze sie :D zero wymiotow, odwodinenia itp. Fakt,przez ostatni miesiąc z tych nerwów to sr...ka i owszem dokuczala, ale to tymczasowa sytuacja.

No widzisz, biedna Ty. Ale lunatic Ci prawde powie i, zeby ktokolwiek napisal cos innego to on ma racje i chorujesz bo [tu wstaw herezje lunatica] i nie moze byc inaczej, a Ci co sie wypowiadaja musza sie douczyc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tojaaa 06 sty 2014, 23:20
Katarzynko, nie miałam drastycznego spadku poziomu potasu, dlatego dostałam tylko kalydum do lykania. Teraz przypominam, ze ok 10 lat temu tez w szpitalu wyszedł niski potas, więc chyba taka moja uroda :smile: a teraz przed zaslabnieciem, kilka chwil przed, czułam narastające napięcie i dziwne fale gorąca i myślałam, ze kolejny atak paniki, a tu fajt i leże :mrgreen: więc niedobór potasu faktycznie moze dawać podobne objawy do ataków leku

przez Gradrec 06 sty 2014, 23:24
nova_2013 napisał(a):welcome to polish hospital :mrgreen:

na dniach pewnie przyjdzie faktura za te kroplowki

-- 06 sty 2014, 23:14 --

Gradrec napisał(a):Kulturysci, trojbojisci i inne szafy lykaja kwasy omega w ogromnych ilosciach.

wlasnie dlatego funkcjonujå jakby im kto sieczke z mozgu zrobil :mrgreen:

Tak, i dlatego wlasnie wiekszosc kulturystow, ktorych znam ma pokonczone studia, niestandardowo wysoki iloraz inteligencji i funkcjonuje w spoleczenstwie calkowicie normalnie. Wiesz, lysy napakowany anabolem, czy innym metanabolem dres z pod bloku to nie kulturysta i nie nalezy patrzec na kulturystow przez ich pryzmat.
Kwasy omega3 sa bardzo istotne dla naszego organizmu, mowie to w oparciu o doswiadczenie ludzi, ktorzy je zazywaja notorycznie, w oparciu o wiedze zaufanego znanego mi wysokiej klasy dietetyka, jak i mojego psychiatry, a nie przypadkowego propagandowego gownianego filmiku z internetu.

przez Tojaaa 06 sty 2014, 23:28
Dziękuje Nova za linka. Wiesz, chyba wszystko, co jemy jest w większym lub mniejszym stopniu naladowane chemia albo inny,i ulepszaczami. Nawet te banany z potasem są tak obsypane utrwalaczami, żeby nie zgnily zanim przyplyna z ciepłych krajów :D tak więc będę wcinac tabsy z kwasami wierząc,ze zrobią mi dobrze :lol: następnym razem kupię olej budwigowy, on chyba tez dostarcza spore ilości omegi

przez Gradrec 06 sty 2014, 23:30
Tojaaa napisał(a):Dziękuje Nova za linka. Wiesz, chyba wszystko, co jemy jest w większym lub mniejszym stopniu naladowane chemia albo inny,i ulepszaczami. Nawet te banany z potasem są tak obsypane utrwalaczami, żeby nie zgnily zanim przyplyna z ciepłych krajów :D tak więc będę wcinac tabsy z kwasami wierząc,ze zrobią mi dobrze :lol: następnym razem kupię olej budwigowy, on chyba tez dostarcza spore ilości omegi

Te banany, ktore my wpieprzamy ze smakiem to najwieksze gowno, jakie jest :P Cale scierwo idzie na eksport. Na ten temat ma rowniez wywod znany wszystkim radykalny katol Wojciech Cejrowski. Te banany nie dojrzewaja nawet na drzewach, tylko w chemii w drodze do nas. Calkiem latwo jest "zyoutubowac" ten filmik.

-- 06 sty 2014, 22:34 --

http://www.youtube.com/watch?v=IrWd3O06n_w
Co prawda nie ten filmik o bananach, do ktorego sie odnosilem ale na szybko znalazlem argument potwierdzajacy moja teze o bananach :P No coz, smacznego!

Kurde, swoja droga, mam ochote na banana :p

-- 06 sty 2014, 22:38 --

Po dluzszym namysle naszla mnie refleksja, ze jednak nie mam ochoty zjesc banana, tylko nalozyc na niego prezerwatywe i sprawdzic, czy rzeczywiscie w kilka godzin zrobi sie z zielonego zupelnie zolty, dojrzaly. Haha.

przez Tojaaa 06 sty 2014, 23:41
Gradrec, smacznego zatem życzę i dobrej nocy forumowiczom. Ja nie jestem nocnym markiem, lubię dluuugo pospać ;)

-- 06 sty 2014, 23:42 --

Gradrec, i dobrej lateksowej zabawy :D

przez Gradrec 06 sty 2014, 23:44
Haha. Nie no, oczywiscie nie wykonam eksperymentu, z czystego lenistwa i braku dostepu do banana do prawie 23, no i z racji tego ze mam pamiec dobra ale krotka, zapomne o zarowno checi na banana jak i eksperymencie do jutra.

przez Tojaaa 07 sty 2014, 09:41
Dzień dobry :papa: niedługo mam wizytę u mam nadzieje "porządnego" dr, który mnie wysłucha i zdiagnozuje. Bo moja pierwsza wizyta trwała 10 min i polegała na zainkasowaniu 120zl w zamian za receptę. Mam troche stresa :why: miłego dznia

przez Dagda14 07 sty 2014, 10:59
Witajcie - to mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was już od jakiegoś czasu. Od ponad tygodnia jestem na esci - na razie mała dawka 5mg, z czasem powinnam dojść do 10mg.
Dlaczego biorę - od długiego czasu miałam ogromny spadek nastroju, który jednak nie okazał się chwilową chandrą, pogłębił się bardzo. Do tego doszły niespokojne myśli, negatywne nakręcanie się, brak chęci na cokolwiek, poczucie beznadziejności mojego życia. Przyczyną tego wszystkiego jest, a raczej był, destrukcyjny związek bez przyszłości. Zaangażowana i mająca nadzieję tkwiłam w nim, a organizm popadał w marazm.
Dziś - związek należy do przeszłości, ja zmagam się z codziennością i wiem, że bez esci nie dałabym rady. Odciął mnie dość skutecznie od emocji, zdarza mi się co prawda zapłakac nad moim losem, ale nie jest to fontanna łeż, na szczęscie.
Nie mam jakiś wybitnych objawów ubocznych, jestem wyciszona, brak mi apetytu ( akurat mnie cieszy, bo chcę trochę schudnąć) , trochę senna, ale bez przesady. Jedyną uciążliwością jest wybudzanie się w środku nocy, kołatanie serca, naprzemian gorąco, zimno... Jakoś trwam do rana.
Lekarz sugerował, bym na małej dawce - 5mg - była przez 4-5 dni brania, a potem bym przeszła juz na 10 mg, jednak po telefonicznej konsultacji na razie jestem na mniejszej dawce, działa, to najważniejsze.

Pozdrawiam Was serdecznie!
------
Aciprex - na razie 5mg.

przez Radol 07 sty 2014, 11:16
no i nadszedł ten dzień który musiał nadejść - na razie siedzę w biurze i próbuję się jakoś zorganizować - bo totalny chaos w głowie - nie wiem jak to będzie dalej , mam nadzieję że mi coś "przeskoczy" w końcu i wrócę na dawne tory - teraz jestem jakby na zwolnionym tempie - 16- sty dnień na Esci...

Dagda14,

witamy Cię - wszyscy mamy tu podobne problemy i próbujemy sie wspierac także głowa do góry!
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Tojaaa 07 sty 2014, 11:47
Dagda14, witaj, ja tez jestem tu nowa, ale forum sledzilam od dawna, ja na esci jestem 6 tydzień i jak na razie bez szału, non stop większy lub mniejszy niepokój i tyle. Tez mam za sobą trudny związek, ech...wierze, ze będzie dobrze

przez Katarzynka40 07 sty 2014, 12:44
Tojaaa,
Kurczę 120 zł. za 10 minut?
ja płacę 150 zł. ale za mniej więcej 45 minut...a nawet godzinę...

Kochani,
nadaję z pracy:)
czułam lekki stresik i niepokój jadąc dzisiaj do pracy po tak długiej przerwie, ale jest już ok, wpadam w trybiki:):):)
Samopoczucie dobre, esci chyba działa!
jak ja kocham moją pracę 8) 8)

Radol,
Podziwiam Cię, bo ja 16. dnia na esci to jeszcze prawie leżałam pokotem, a Ty dałeś radę pojechać... chylę czoła, bo domyślam się jak się czujesz....

pozdrawiam serdecznie!
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

Sortuj wg