ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Radol 04 sty 2014, 01:18
co taka cisza???, wszyscy dzisiaj połykali tabsy na sen o 23.00 ??? :roll: ????
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Katarzynka40 04 sty 2014, 01:27
Radol,
ja jestem tradycyjnie, ale jakoś mnie tez spanko zaczęło męczyć... bym już się położyła gdyby nie widmo jutrzejszego poranka...
lepiej sobie poużywać dobrego samopoczucia zanim się człowiek jutro obudzi/dobudzi (w sumie dzisiaj, po północy już jest...)

-- 04 sty 2014, 00:29 --

Radol,
a masz jeszcze typowe skutki uboczne typu nudności, czy jadłowstręt? bo ja już rano mogę jeść normalnie:):) i cały dzień...
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez Radol 04 sty 2014, 01:58
Katarzynka40,

powiem Ci że tez się boję iśc spac bo przedłużam te miłe chwile - tak bardzo rano to jeszcze nie jem , cos tam przegryze tylko , dopiero gdzieś tak koło 13.00 cos tam moge wciągnąć
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnydiabeł 04 sty 2014, 09:41
Witam wszytskich w ten piękny sobotni poranek :D

U mnie bez zmian, tzn. jak tak dalej pójdzie to za miesiąc/dwa w ankiecie "czy escitalopram ci pomógł..." kliknę opcję TAK. Już widać pierwsze efekty... lek wyciszył mnie i uspokoił (nie jest jeszcze idealnie ale ewidentnie widać ze działa)... ale tez dał mi coś wiecej...stabilizacja mojego stanu pozwoliła mi zrozumieć, że nie ma cudownej tabletki, tak jak nie ma jednej przyczyny choroby...trzeba szukać drogi wyjścia, pracować nad soba...leki, psychoterapia, sport, cokolwiek innego - byleby przynosiło jakis porządany, pozytywny skutek - bo sukces nawet mały nas napedza, pozwala uwierzyć że się da, że można...a że jest cieżko i pod górkę? No cóż... Przez wiele lat zagłebialem się w to bagno problemów psychicznych nawet sobie nie zdając z tego sprawy, myślalem że po prostu zycie jest cięzkie...owszem jest, ale nie musimy się tym przejmować. Po 1.5 miesiaca leczenia zaczynam powoli widzieć co się ze mną działo i dzieje, zaczynam powolutku wracać do zycia a nie tylko egzystować z dnia na dzien. Tak tylko napisałem żeby Was trochę podbudować, walczcie o siebie, bądzcie w tej walce aktywni i nie dajcie się chocby się waliło i paliło.
czarnydiabeł

przez nova_2013 04 sty 2014, 12:46
czarnydiabeł napisał(a):Witam wszytskich w ten piękny sobotni poranek :D

Tak tylko napisałem żeby Was trochę podbudować, walczcie o siebie, bądzcie w tej walce aktywni i nie dajcie się chocby się waliło i paliło.

Witaj diable :D

mysle, ze optymizm i dobry humor nie så mile widziane na tym forum bo podejrzewa nas sie o cudowne wyzdrowienie.
A komu sie polepszylo ten nie pasuje tutaj.

Przynajmniej ja odnioslam takie wrazenie... :cry:
Zatem nie bede Was wiecej bombardowac swoim optymizmem ani podnosic kogokolwiek na duchu.
To mija sie z celem.
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez jetodik 04 sty 2014, 13:11
optymizm nie jest tutaj niestosowny na forum, niektóre sytuacje są jednak fatalne i optymizm nie dziala.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Wiktoria87 04 sty 2014, 13:57
Nova,nie uciekaj...Chociaż trudno mi się z Tobą niezgodzić,dlatego i ja coraz rzadziej tu zaglądam...
Odezwij się choć czasem do mnie.Ja lubię Twój optymizm!
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

przez Katarzynka40 04 sty 2014, 14:08
czarnydiabeł,
Czarny diable bardzo się ciesz:):):) To daje nam innym walczącym nadzieję:)
Masz całkowitą rację - nie ma cudownej tabletki, leki maja nas tylko przywrócić do jako takiego stanu, żebyśmy mogli dalej walczyć o siebie innymi sposobami a nie tylko chemię...

ja natomiast mam dobrą informację:) :lol: :D :D
dzisiaj po raz pierwszy od końca listopada - czyli od czasu kiedy zaczęłam zażywać esci nie poczułam rannego "odmóżdżenia".
Wstałam i po 15 minutach poczułam NORMALNOŚĆ!!! beztroskę, tak jakby mi ktoś odblokował coś w mózgu, doznałam jakby olśnienia i jasności umysłu i myślenia, Boże co za radość!!!
Trwało to jakieś dwie godziny, teraz jest ciut gorzej, ale po 5 tygodnia porannego zamulenia i tkwienia w niebycie taka normalność tak mnie ucieszyła, że prawie się popłakałam ze szczęścia:):):) :yeah:
Pytanie czy to tylko chwilowy poranny przebłysk czy znak, że esci w końcu zacznie działać, bo w czwartek chciała jechać zamieniać esci na efectin....

przez Wiktoria87 04 sty 2014, 14:39
Super Kasiu...To teraz powinno być już coraz lepiej.
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

przez Katarzynka40 04 sty 2014, 14:48
Wiktoria87,
Mam taką ogromną nadzieję Wiki...Żeby w końcu wróciła do mnie NORMALNOŚĆ przez 24 h na dobę...

pzdr.:)

przez Wiktoria87 04 sty 2014, 15:42
Będzie już coraz lepiej Katarzynko.
Również Cię pozdrawiam:-)
Wiki

przez czarnydiabeł 04 sty 2014, 17:11
Katarzynka40 napisał(a): ja natomiast mam dobrą informację:) :lol: :D :D

Super, bardzo sie ciesze, że coś idzie u Ciebie ku dobremu, trzymam kciuki, będzie dobrze :great:

nova_2013, nic mnie to nie obchodzi czy optymizm jest mile czy nie mile widziany, kto chce niech się babra do usr..nej śmierci w bagienku, jak komuś tak wygodnie, co mnie to obchodzi? Ale pewnie niejedna osoba z tego forum szuka potwierdzenia we wpisach innych, że może być lepiej, że skoro komuś leki pomagają to może i jej pomogą, i do takich osób kieruję moje słowa, ku pokrzepieniu, żeby się nie poddawały, walczyły i wierzyły, że i na nie przyjdzie pora, czego wszystkim chcącym wyzdrowieć serdecznie życzę.

ps. kurde, co te leki robią z ludzi, aż sam się dziwię że piszę takie rzeczy :D
czarnydiabeł

przez Gradrec 04 sty 2014, 19:12
Melduje sie.

przez Katarzynka40 04 sty 2014, 19:31
Gradrec,
cześć,
zacząłeś brać dzisiaj nowe leki?

Sortuj wg