ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Gradrec 03 sty 2014, 21:06
lunatic napisał(a):Gradrec,
nie tajemnica, tylko ten wątek coraz bardziej zaczyna przypominac jakies forum towarzyskie
To straszne. Wydaje mi sie, ze w tym wypadku nie ma innego wyjscia i trzeba lyknac jakas tabletke. Oh wait. Ostatnie jakies 300 postow to wlasnie proba zrozumienia siebie nawzajem i napedzanie siebie pozytywnymi emocjami. Im "blizej" jestesmy, tym latwiej nam napisac cos osobistego, oczywiscie abstrahujac juz od faktu, ze mimo wszystko jestesmy jednak anonimowi tutaj. W kazdym razie, uwazam, ze im wieksza "wiez" miedzy nami, nagminnie tutaj postujacymi, tym latwiej zaufac osadowi innej osoby i o wiele latwiej napisac co sie dzialo dzisiejszego dnia / opisac uboki.

Reasumujac: Bo ja wiem, czy forum towarzyskie? Raczej towarzyszaca tej kretynskiej przypadlosci, jaka jest depresja, pewnego rodzaju przyjazn.

przez Rashid 03 sty 2014, 21:36
Katarzynka 40

Mam spróbować Mozarin w wyższych dawkach, a jeśli to nie pomoże wtedy mamy szukać innego leku. Przy czym wydaje mi się, że przyczyny moich problemów są psychologiczne aniżeli biologiczne i dużą nadzieje pokładam w psychoterapii.
Escytalopram 0Mg
Mianseryna 0Mg

przez lunatic 03 sty 2014, 21:37
Gradrec,
nie bierz tak wszystkiego na poważnie, tak mi sie napisało pol zartem pol serio ze to forum towarzyskie bo sporo postów jest nie na temat, sam w Wigilie gadałem z Radolem na tematy, które z wątkiem nie mają nic wspólnego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Radol 03 sty 2014, 21:43
lunatic,

zupełnie nie związane :) - ale to dobrze bo moim zdaniem im więcej ze sobą rozmawiamy tym lepiej nam pewne rzeczy przechodzić i sie z nimi zmierzyć - a to moim zdaniem ważne - i choćbyśmy mieli gadać o wojaku i dupie Maryni jeśli to ma chociaz w 1% komuś pomóc to jest sens to robić

Gradrec,

dla zaspokojenia ciekawości ja mam 38 :)
Ostatnio edytowano 03 sty 2014, 21:52 przez Radol, łącznie edytowano 1 raz
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez pika30 03 sty 2014, 21:43
lunatic napisał(a):Gradrec,
nie tajemnica, tylko ten wątek coraz bardziej zaczyna przypominac jakies forum towarzyskie

to źle??

-- 03 sty 2014, 20:47 --

gdzie się podziała elmopl79, ???
ja mam trzydziestkę na karku

przez lunatic 03 sty 2014, 21:58
Radol,
i jak tam, lepiej coś?

przez Radol 03 sty 2014, 22:08
lunatic,

wiesz, ciężko orzec - na pewno nie ma takiego doła jaki był w okolicach świąt - ale te ranki i do południa są nieco męczące - a poza tym czas mam takie wahania - raz mam myśli pozytywne i stwierdzam że się jakoś wszystko ułoży a za jakiś czas znowu zjazd - dzwoniłem do lekarza ale powiedział mi że to zdecydowanie za wcześnie na jakieś kroki bo to 12-sty dzień - nie wiem - wiem , że ciężko będzie mi funkcjonować jeśli się to diametralnie nie zmieni - próbuję się zmuszać do działania ale głowa to głowa - myśli się kołatają...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez lunatic 03 sty 2014, 22:11
no 12 dni to troche mało, ale dobrze ze cokolwiek idzie na plus, gorzej by było jakby w ogole sie nic nie zmieniało albo zmieniało na gorsze, bo czasem tez tak bywa

przez Katarzynka40 03 sty 2014, 22:36
pika30,
cześć Pika:)
Elmopl śledzi Forum i czyta, tylko ma od kilku dni problem z zalogowaniem się. Dlatego mnie prosiła aby przekazać, że czyta nas:)

Pika, a jak Ty się dzisiaj czujesz? cały czas masz takie jazdy lękowe?

-- 03 sty 2014, 21:44 --

Cholerka, ja to możliwe, że teraz nie mam lęków, mam jasny umysł, nie zamulony niczym, mam mnóstwo energii, chęci do działania, poweru, pozytywnych myśli, a rano czuje się jak naćpany wrak? Umysł "odtyka" mi się dopiero później...
Mam tak od czasu kiedy zaczęłam zażywać esci...popołudnia i wieczory super, ranki koszmarne...
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez pika30 03 sty 2014, 23:04
Katarzynka40 napisał(a):pika30,
cześć Pika:)
Elmopl śledzi Forum i czyta, tylko ma od kilku dni problem z zalogowaniem się. Dlatego mnie prosiła aby przekazać, że czyta nas:)

Pika, a jak Ty się dzisiaj czujesz? cały czas masz takie jazdy lękowe?

-- 03 sty 2014, 21:44 --

Cholerka, ja to możliwe, że teraz nie mam lęków, mam jasny umysł, nie zamulony niczym, mam mnóstwo energii, chęci do działania, poweru, pozytywnych myśli, a rano czuje się jak naćpany wrak? Umysł "odtyka" mi się dopiero później...
Mam tak od czasu kiedy zaczęłam zażywać esci...popołudnia i wieczory super, ranki koszmarne...

Katarzynko a jak długo trwają te poranki? może warto je wytrzymać i czuć się wspaniale od południa?
ja dziś dobrze spałam, pomijając fakt że mój synuś ząbkuje i budzi się w nocy, więc wstaję co 2 godziny, ale mimo wszystko dziś obudziłam się w dobrym humorze, nic mi kompletnie nie było, ubrałam dziecię i poszliśmy na długi spacer, na zakupy, spotkałam koleżankę, spacerowałyśmy, rozmawiałyśmy o dzieciach. no i jak zaczęłam wracać do domu to już znowu coś się zaczęło dziać, to wszystko co opisywałam wczoraj... i trzyma mnie do teraz, koszmar, idę wziąć prysznic, poczytam trochę żeby się zamulić i idę spać, jutro jadę do bioenergoterapeutki, wogóle dzwoniłam dziś do niej, zapytała jak się czuję, powiedziałam jej że gorzej, to powiedziała mi że dobrze, że widocznie coś się ruszyło :D

-- 03 sty 2014, 22:05 --

elmopl jak się czuje, bierze nadal esci? pozdrawiam cię serdecznie :)

przez Radol 03 sty 2014, 23:15
Katarzynka40,

nie martw się - jestem razem z Tobą w tym klubie - Klub Przyjaciół Fantastycznych Poranków :/

przez Katarzynka40 03 sty 2014, 23:25
Radol,
:mrgreen: fajny Klub 8)

Rozumiem, że teraz też czujesz się dobrze i beztrosko?

przez Radol 03 sty 2014, 23:28
czy beztrosko to chyba nieeee - ale powiedzmy Ok - spokojny - nie mam kotłowaniny myśli i obaw o każdy następny miesiąc - dziś po południu też miałem taką nieciekawą jedną chwilę - sam nie wiem czemu :?:

przez Katarzynka40 04 sty 2014, 00:28
pika30,
Pika, poranki różnie, jeszcze dwa tygodnie temu to samopoczucie poranne utrzymywało się tak do 14.00-15.00, tydzień temu do 12.00, teraz różnie, dzisiaj wstałam o 8.30 i koło 10.00 już było lepiej, ale to do normalności jeszcze daleko:(
tydzień przed rozpoczęciem brania esci budziłam się wypoczęta, bez natrętnych myśli, rześka i rumiana...od 5 tygodni poranki są naprawdę koszmarne...rano jestem innym człowiekiem, wieczorem innym, przed esci było cały czas stabilnie no z atakami paniki od czasu do czasu...

Pika - elmopl była u pani dr, kazała Jej odstawić esci, bo nie służy jednak Jej, miała natrętne myśli, stany, których przed esci nie miała...ranki też nieciekawe...dlatego odstawia...

Sortuj wg