ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez nova_2013 02 sty 2014, 16:59
Radol napisał(a):mnie jakby wcześniej się pojawia "w miarę" samopoczucie - tzn - myślę ale juz nie w kategoriach kataklizmu światowego - choć dalej mam obawy o przyszłość - ale sobie wytłumaczyłem że na razie trzeba robic swoje i czas pokaże jak to się ułoży :)

A niemowilam ???
Robisz postepy Radol i tym samym Twoje samopoczucie sie polepsza :yeah:

Radol napisał(a):Może są jakieś leki tez na napęd i energię które można połączyć z SSRI...

wlasnie dzisiaj na forum byla o tym mowa czyli jakie leki mozna dodac aby poczuc sie bardziej energicznym.

RED BULL doda Ci skrzydel :mrgreen:
Mc zestaw Citalopram 20mg Obrazek

przez Gradrec 02 sty 2014, 17:06
kloss napisał(a):Gradrec a jak u Ciebie z paro? Wziąłeś już tabletkę?

Nie, jeszcze nie. Boje sie troche ubokow na paro, po tym co "przezylem" z esci. Obecnie jestem sam w domu na trzy dni, takze nie biore tabsow. Wezme pierwsza tabletke w sobote. Musze natomiast przyznac, ze jest znaczna poprawa nastroju po odstawieniu tego gownianego esci (gownianego jak dla mnie, oczywiscie innym pomaga ;p).

Poki co robie najmadrzejsza na swiecie rzecz i kuruje depresje browarkiem, haha. W sylwestra nic nie pilem, w odroznieniu od 90% europy i od momentu odstawienia esci ale teraz 4 dni po odstawieniu esci stwierdzam, ze mam ochote na piwko i sobie strzele ze 3. Bedzie sobota, to lykam tabsy od nowa :) No i oczywiscie 0 alkoholu w trakcie kuracji, bo to debilizm i hipokryzja. Moim zdaniem.
Ostatnio edytowano 02 sty 2014, 17:11 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

przez Radol 02 sty 2014, 17:09
nova_2013,

mam nadzieję że to początek "dobrego" - w końcu nowy rok i nowe postanowienia - a ja postanowiłem że sie musze dźwignąć - dla córki , dla rodziców , dla siebie - ale jak to sie mówi - "jedna jaskółka wiosny nie czyni" - od tabletek kłopoty niestety nie znikają :( - z tym trzeba samemu stanąć twarzą w twarz - dobrze jest mieć kogoś kto Cię wspiera i jest z tobą - ale jak nie ma to cóż zrobić...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gradrec 02 sty 2014, 17:09
nova_2013 napisał(a):
Radol napisał(a):mnie jakby wcześniej się pojawia "w miarę" samopoczucie - tzn - myślę ale juz nie w kategoriach kataklizmu światowego - choć dalej mam obawy o przyszłość - ale sobie wytłumaczyłem że na razie trzeba robic swoje i czas pokaże jak to się ułoży :)

A niemowilam ???
Robisz postepy Radol i tym samym Twoje samopoczucie sie polepsza :yeah:

Radol napisał(a):Może są jakieś leki tez na napęd i energię które można połączyć z SSRI...

wlasnie dzisiaj na forum byla o tym mowa czyli jakie leki mozna dodac aby poczuc sie bardziej energicznym.

RED BULL doda Ci skrzydel :mrgreen:

Nova nie powinno sie pic kawy na esci, a co dopiero energetyki z kofeina i tauryna jednoczesnie :) Tzn nie mam pojecia o czym gadam, tzw "nie znam sie, to sie wypowiem", ale logika mi podpowiada ze skoro kofeina nie jest zalecana, to energetyk tym bardziej :P

przez nova_2013 02 sty 2014, 17:12
chyba zwariowales Gradrec !!!

ALKOHOL + PSYCHOTROPY = mieszanka wybuchowa :8):

w dodatku pamietaj, ze wraz z odstawieniem leku nadal jakis poziom sie utrzymuje w organizmie.
Nie bardzo wiem czy sobie pomagasz w tej chwili :105:

Zresztå co Wy Chlopaki, nie mozecie sie powstrzymac od alkoholu ???
Ja witalam Nowy Rok wodå mineralnå :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez Gradrec 02 sty 2014, 17:14
Na pewno sie utrzymuje w organizmie, ale w koncu nie popijam psychotropu jakims ciezkim alkoholem typu vodka, tylko strzele sobie piwko pare dni po odstawieniu leku. Jest 16, takze troche wczesnie, walne sobie je kolo 20. Watpie, czy czyms mi to grozi, oprocz tym ze moze mnie mocniej "kopnac". Oczywiscie, ze sobie nie pomagam. Ale mam to w dupie :) Nic mi sie nie stanie.

przez Radol 02 sty 2014, 17:17
Zresztå co Wy Chlopaki, nie mozecie sie powstrzymac od alkoholu ???
Ja witalam Nowy Rok wodå mineralnå :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

NOVA!!!

No ja soczkiem i też wodą - oraz dziecięcy szampan piccolo :) - powiem Ci że wyrzekłbym sie alko do końca życia aby tylko wyjść na prostą...
"Od śmierci w dolinach ! - zachowaj nas Panie!!! " Stary jestem - czas umierać...;) - 15.09 .2013 - rozstaj dróg w Dolince za Mnichem

przez Gradrec 02 sty 2014, 17:25
Jestes alkoholikiem?

przez nova_2013 02 sty 2014, 17:26
26 grudnia pojechalam z mezem w odwiedziny do tescia. Fajny i rowny gosc, do ktorego mam ogromny szacunek. I tesciu wie, ze od czasu do czasu lubimy wypic kieliszek czerwonego wina do obiadu. Niestety, tym razem odmowilam ze wzgledu na cital. Bardziej cenie sobie powrot do zdrowia niz chwilowe uczucie delektowania sie lampkå ulubionego wina.

Uznaje zasade :
Biore leki - nie pije :nono:
Pije - nie prowadze samochodu :nono:

-- 02 sty 2014, 17:28 --

Gradrec

Ty przystojniaku ! Urocze zdjecie wstawiles :mrgreen:

przez Radol 02 sty 2014, 17:34
Gradrec,

nie ! nie jestem alkoholikiem :) - nawet lubiłem sobie wypić ale postanowiłem sobie że póki nie wyjde na prostą to nie tknę alko - mam nadzieję że dotrzymam postanowienia - a poza tym to aż tak bardzo mi nie brakuje - idzie sie przyzwyczaić - po pewnym czasie juz nie kusi :)

przez mila1984 02 sty 2014, 17:37
Ja też raczyłem się tylko piccolo:-)

przez kloss 02 sty 2014, 17:39
Mila, jak u Ciebie na zwiększonej dawce???

przez nova_2013 02 sty 2014, 17:43
spalaszuje teraz calå tabliczke czekolady :mrgreen:
ot, takå mam zachcianke

przez Gradrec 02 sty 2014, 17:44
Radol napisał(a):Gradrec,

nie ! nie jestem alkoholikiem :) - nawet lubiłem sobie wypić ale postanowiłem sobie że póki nie wyjde na prostą to nie tknę alko - mam nadzieję że dotrzymam postanowienia - a poza tym to aż tak bardzo mi nie brakuje - idzie sie przyzwyczaić - po pewnym czasie juz nie kusi :)

Jak ja sie ciesze, ze jestem z tych, co potrafia odstawic cos i ich nie ciagnie. Ani nigdy w zyciu nie cpalem, jestem wrecz antagonista pod tym wzgledem, w zyciu zielsko palilem kilka razy ale tez mnie to jakos nie jara (no pwn intended), a i z alkoholem mam tak, ze jesli nie mam pic to nie pije (przykladem moze byc wykryty polip w jelicie i koniecznosc zmiany diety - ani lyka alkoholu (mojej ulubionej ambrozji, napoju bogow - piwa! - bo innego alkoholu wlasciwie nie pije nigdy od paru lat juz) przez prawie rok). Z drugiej strony smieszne to jest, bo nalogowo pale fajki ponad 10 lat, wiec teoretycznie jestem z tych, ktorzy sa podatni na uzaleznienia.

Ile w ogole lat macie, jesli wolno spytac? Z czystej ciekawosci pytam.

-- 02 sty 2014, 16:44 --

nova_2013 napisał(a):spalaszuje teraz calå tabliczke czekolady :mrgreen:
ot, takå mam zachcianke

To Ty moze w ciazy jestes i dlatego Ci sie kreci w glowie czasem ?:PP
Ostatnio edytowano 02 sty 2014, 17:46 przez Gradrec, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg