ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez elmopl79 17 gru 2013, 11:54
Oj,masz okres?To na bank tak sie czujesz....Oj,mnie przypadl na początku leczenia i bylo dodatkowo koszmarnie....Tak,bo to hormony okropnie szaleją.Oj,widzisz to mamy winowajce.
U mnie te wieczory nie są juz takie beztroskie jak kiedys.Sa takie....moze trochę lepsze niż w ciągu dnia,ale szaly nie ma.Odczuwam większe zmęczenie wieczorem,a jak do tej pory,to wieczorami aż chcialo sie żyć...

przez Wiktoria87 17 gru 2013, 11:56
Witajcie...
Katarzynko pisałaś,że Twój lekarz za
wizytę bierze 150zł...Za tą cenę przychodzi mi tylko jeden lekarz na myśl...Czy on przypadkiem nie ma swojej strony internetowej?
Myślisz,że jest wart swojej ceny?
pozdrawiam...
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

przez elmopl79 17 gru 2013, 11:59
Katarzynka40 napisał(a):Wiesz ja czasami na efectinie miałam też jakieś zachwiania samopoczucia, ale to była kwestia popoludnia, czy wieczornego zmeczenia, ale nie takich dołów jak teraz, ze ja z chaty boje się wyjśc... :evil:

Ale w ogóle nie wychodzisz?Ja tak mialam do3tygidnua na5mg.Jak zmniejszylam naprawdę bylo lepiej.Po czym zaczynali byc tak"monotonnie"jakby narysowal ktoś kreskę pozioma.Jak wstalam w zlym humorze,to tak sie ciagnelo do wieczora.

-- 17 gru 2013, 11:03 --

Witaj Wiktiria.
Jak dzisiaj samopoczucie?
Ja nie znam tego lekarza,ale teraz to sadze,ze kazdy jeden jest taki sam.Maja tylko mniejsza,bodz większą wiedze książkowa i tyle.To tylko teoria,a praktyka...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muffinkaa 17 gru 2013, 12:06
Cześć wszystkim, wczoraj położyłam się do łóżka o 17.00 i obudziłam się dopiero o 5,00 rano. Mąż za mnie sprząta, robi jedzenie...etc
O 4.00 dostałam drgawek z zimna i miałam atak paniki, postanowiłam to przeczekać. Wstałam o 7.00 rozchodziłam się trochę i teraz jest lepiej.Nawet mi sie na kompa chce zajrzeć. Nie chce mi sie już ryczec tak jak wczoraj. I jestem trochę wyluzowana.Bo ja mam ogrom stresów na bieżąco coś nowego dochodzi i zauwżyłam że mniej panikuje. Mnie lęk towarzyszył na co dzień prawie ciągle odkąd mi poszedł kręgosłup. Ja mam najgorzej tak ok. 3 godzin po zażyciu leku, idę go wziąść zobaczymy co będzie dziś. Trzymajcie kciuki:-)

przez Wiktoria87 17 gru 2013, 12:14
Elmopl...Przed rokiem potwierdziłabym to co napisałaś bez najmniejszego wachania...Jednak ja miałam wyjątkowy zaszczyt poznać lekarza psychiatrę,naprawdę wyjątkowego.Nigdy nie będę potrafiła odwdzięczyć mu się za to co dla mnie zrobił...Więc może,czasem nie warto mierzyć wszystkich tą samą miarą...Czasem nie warto...
Wiki

Że jutro też jest dzień, to może brzmieć pocieszająco dla głupków. Dla zwolenników zdrowej żywności, ale nie dla ludzi poważnych. Dla tych, co palą, piją i czuwają po nocach. Czuwają wbrew ogólnemu przekonaniu, że nie ma na co czekać. Bo może i nie ma. Ale nie jest to powód, by nie czuwać

przez elmopl79 17 gru 2013, 12:25
Wiktoria87 napisał(a):Elmopl...Przed rokiem potwierdziłabym to co napisałaś bez najmniejszego wachania...Jednak ja miałam wyjątkowy zaszczyt poznać lekarza psychiatrę,naprawdę wyjątkowego.Nigdy nie będę potrafiła odwdzięczyć mu się za to co dla mnie zrobił...Więc może,czasem nie warto mierzyć wszystkich tą samą miarą...Czasem nie warto...
Wiktoria,no ja jak do tej pory nie mialam takiego szczęścia....Mam nadzieje,ze ten lekarz do którego chodze teraz to naprawdę dobry fachowiec.Slucham sie go i biore grzecznie leki,choć najchetniej to bym je odstawila,bo jak do tej pory to tylko namieszaly w moim samopoczuciu okropnie.Mam jednak nadzieje,ze to sie jednak zmieni na lepsze.
Wiktoria,a powiedz mi,dalej chodzisz do tego lekarza?

przez JużTuByłem 17 gru 2013, 12:41
150 zł :lol: Co on takiego robi czego nie zrobi dobry lekarz ?
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Wiktoria87 17 gru 2013, 12:46
Nie,Elmop...Już nie.Przed miesiącem zmieniłam...
Wiki

przez elmopl79 17 gru 2013, 12:51
Wiktoria87 napisał(a):Nie,Elmop...Już nie.Przed miesiącem zmieniłam...
Jeśli mogę spytać,czemu?Skoro tyle Ci pomogl,czemu sie nie trzymasz jego...?A.jakie on Ci przepisywsl leki?Bo tamte pomagaly,tak?

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 12:52
JużTuByłem,
W Poznaniu niestety sa takie stawki:( a psychiatrzy się cenią:(
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez JużTuByłem 17 gru 2013, 12:56
Chyba ,że tak ;) U nas za 80 zł naprawdę mozna znalezc fachową pomoc :smile: Ja raz byłem prywatnie i to dlatego ,że się okropnie czułem i nie mogłem czekać na wizytę pozniej już chodziłem z narodowego funduszu i jest dobrze ;)
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Wiktoria87 17 gru 2013, 13:02
Elmop,zadałaś mi pytanie na które nie mogę i nie chcę odpowiadać.Po prostu miałam swoje powody.Tak zapisywał mi leki-nie pomagały.Póżniej,przez ok 7 miesięcy nie było już leków...Była jego obecność...I rozmowy...Niekiedy długie wspólne milczenie...
Wiki

przez Katarzynka40 17 gru 2013, 13:09
Wiktoria87,
Wiktoria wyslałam ci pw:)
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 17 gru 2013, 13:12
Wiktoria87 napisał(a):Elmop,zadałaś mi pytanie na które nie mogę i nie chcę odpowiadać.Po prostu miałam swoje powody.Tak zapisywał mi leki-nie pomagały.Póżniej,przez ok 7 miesięcy nie było już leków...Była jego obecność...I rozmowy...Niekiedy długie wspólne milczenie...
Rozumiem...Ale te obecne leki,tez nie za bardzo pomagaja...?Moze w Twoim przypadku przydalaby sie psychoterapia...

Sortuj wg