ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez monapayne 15 gru 2013, 15:01
A jak dziala ssri na mięśnie? Chodzi mi o esci raczej, no bo to biorę. Ale np. na oddychanie, na żołądek itd.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez lunatic 15 gru 2013, 15:08
u osob podatnych na sugestie powoduje zatrzymanie oddechu :lol:

przez Katarzynka40 15 gru 2013, 15:13
elmopl79,
cześć elmoplku:)
Wiesz, mi wczoraj wpoludnie tez tak jakos mocno sennie i slabowicie było, ale uznałam, że owa slabośc to może od tego, że jednak mało jadłam przez osttanie 3 tygodnie więc organizm jest pewni mocno oslabiony, stąd umycie okna to jest naprawdę wyczynem maratońskim... dzisiaj w południe sytuacja sie powtórzyła - ogromna senność, ziewanie i taka... slabowitośc, nawet jak siedziałam:(
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 15 gru 2013, 15:15
Chodzi mi o to czy nie będę miała szczękościsku tak mocnego. Spięta jestem, no.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez lunatic 15 gru 2013, 15:17
zartowalem, nigdy nie mialem zadnego szczekoscisku po zadnym leku

przez junona 15 gru 2013, 15:18
lunatic napisał(a):u osob podatnych na sugestie powoduje zatrzymanie oddechu :lol:

Dziewczyny, Wy się tak nakręcacie wzajemnie, że hej :hide: a to wcale nie pomaga. Trzeba myśleć pozytywnie :great:

przez lunatic 15 gru 2013, 15:19
Spróbujcie żeń-szenia na tą sennosć, on dodaje energii, może to coś dać
"Na podstawie badań odruchów warunkowych udowodniono, ze nasila on jednocześnie procesy pobudzania i aktywnego hamowania w korze mózgowej. Wpływa na stężenie amin biogennych w mózgu: zwiększa ilosć dopaminy i noradrenaliny, zmniejsza ilosć serotoniny w pniu mózgu, a zwiększa jej ilosć w korze mózgowej, a także zwiększa podstawową aktywność cyklazy adenylowej"
cytat z książki

przez Katarzynka40 15 gru 2013, 15:42
lunatic,
Mnie żeń-szeń akurat niezdrowo pobudza i nosi mnie, ale tak nerwowo... ale może komus pomoże :D

przez elmopl79 15 gru 2013, 15:44
junona napisał(a):
lunatic napisał(a):u osob podatnych na sugestie powoduje zatrzymanie oddechu :lol:

Dziewczyny, Wy się tak nakręcacie wzajemnie, że hej :hide: a to wcale nie pomaga. Trzeba myśleć pozytywnie :great:
Nie chodzi o nakręcanie...Momalu przekonujemy sie,ze podświadomość ma ogromny wplyw....Mamy podobne objawy nerwicy:)

-- 15 gru 2013, 15:34 --

Katarzynka,to z tym jedzeniem unormuje sie na1000%.Ja teraz tak nadrabiam,ze wszyscy sie dxiwia,ze mozna tyle zjesc...:)Jem wszystko co mi pod rękę podedzie i to nie Male ilości:)Aż sama jestem w szoku:)

-- 15 gru 2013, 16:28 --

Oj,usypiam na siedzaco...Jakas niemoc we mnie wstapila...

-- 15 gru 2013, 16:39 --

:(Jestem tu sama,samiutenka....:(

przez Katarzynka40 15 gru 2013, 20:30
elmopl79,
Cześć:)
Mnie też usypiało po południu, zasneliśmy z moim M. pod telewizorem:(
Pozostali może wyjechali do galerii handlowych - tam najwięcje ludzi dzisiaj było :shock:

przez elmopl79 15 gru 2013, 20:45
Ja żeby nie usnąć wybralam sie z synem do moich rodzicow...Troche lepiej mi sie zrobilo jak sie przeszlam.Katarzynka,wybierasz sie do pracy w tym tygodniu?

przez Katarzynka40 15 gru 2013, 21:24
elmopl79,
W środę muszę być na 100%, ale niestety jakby było mało wszystkiego w firmie panuje grypa zołądkowa- jelitowa i szeregi sa mocno przetrzebione, tym, ktory zleciłam zastępowanie mnie też chorują, więc de facto musiałabym jutro iśc do pracy, bo naprawdę mamy sytuację pobramkową. Jak nie zrealizujemy do Wigilii kilka projektów to o premiach mogę zapomnieć:(
Mam więc totalny nóż na gardle albo raczej to nazwijmy siekierę :-|
Mam więc ambitny plan, że ja się będe czuła tak jak dzisiaj rano to może postaram się wjechąc chociaz na 2 godziny... ale to moje plany, nie wiem czy życie ich nie zweryfikuje:(:( bo to moje samopoczucie takie niestabilne i trudno cokolwiek jeszcze teraz planować...

przez elmopl79 15 gru 2013, 21:46
Katarzynka40 napisał(a):elmopl79,
W środę muszę być na 100%, ale niestety jakby było mało wszystkiego w firmie panuje grypa zołądkowa- jelitowa i szeregi sa mocno przetrzebione, tym, ktory zleciłam zastępowanie mnie też chorują, więc de facto musiałabym jutro iśc do pracy, bo naprawdę mamy sytuację pobramkową. Jak nie zrealizujemy do Wigilii kilka projektów to o premiach mogę zapomnieć:(
Mam więc totalny nóż na gardle albo raczej to nazwijmy siekierę :-|
Mam więc ambitny plan, że ja się będe czuła tak jak dzisiaj rano to może postaram się wjechąc chociaz na 2 godziny... ale to moje plany, nie wiem czy życie ich nie zweryfikuje:(:( bo to moje samopoczucie takie niestabilne i trudno cokolwiek jeszcze teraz planować...
Bo najlepiej nie planowac.Jak musisz isc,to idz,nie myśl,ze będziesz czula sie źle.Tylko zebys nie podlapala jeszcze tej jelitowki....To faktycznie masz ciezki orzech do zgryzienia...

-- 15 gru 2013, 20:50 --

A jak sie czujesz teraz?

przez Katarzynka40 15 gru 2013, 22:51
elmopl79,
No jestem zestresowana, bo Mama znowu coś ma ten puls podniesiony i ja od razu się denerwuję i panikuję:(

Sortuj wg