ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 13 gru 2013, 20:10
To ja juz nie wiem czy lepiej byc hipochondrykiem czy lelomanem....Tak źle i tak nie dobrze.Widzisz,kazdy organizm reaguje inaczej.Ja w odruznueniu chyba do Ywoich opisiw wiem co to mormalnosc.Czulam sie normalniej5tygodni temu.Wczesniej bralam leki inne i tamte nie robimy tego,co robi esci...Tak,teraz panikuje,bo jest to dla mnie nie zrozumiala sytuacja.

-- 13 gru 2013, 19:14 --

Katarzynka40 napisał(a):elmopl79,
No raczej wszyscy biorą, bo jeden drugiego instruuje, że takie jazdy to normalka...
No to nie pozostaje nam nic innego jak brać....i nie odliczać tak niecierpliwie dni brania leku...Trzeba czekac.

przez monapayne 13 gru 2013, 20:24
Nie ma czegoś takiego jak normalność.

Ja to bym chciala nie mieć nerwicy żołądka i ogólnie rozdygotania, to byłoby super. Ciekawe czy ssri na to działają.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Katarzynka40 13 gru 2013, 20:33
Słuchajcie,
a do esci można brać jakieś ziołowe, typu walerianka?
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monapayne 13 gru 2013, 20:34
A to nie ma spirytu? Ale chyba można. Ja przy benzo brałam. Jak na ulotce nie ma nic to można.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

przez elmopl79 13 gru 2013, 20:41
Dla każdego normalnoscią jest co innego.Ja tam wiem co dla mnie jest normalniscia-znam to uczucie.

-- 13 gru 2013, 19:46 --

Katarzynka40 napisał(a):Słuchajcie,
a do esci można brać jakieś ziołowe, typu walerianka?

Nie wszystkie ziolowe mozna brać przy takich lekach.Poza tym ziolowe są na stany lagodne nie na takie naszowe.A hydroxyzyna?To nawet dzieci biora,fakt,ze trochę otlymamia,ale dziala uspokajająco i przeciw lwkowo.A jak Katarzynka dzisiaj sie czujesz?

przez Katarzynka40 13 gru 2013, 20:51
elmopl,
Różnie. Ciągle niestabilnie. Koło 16-tej miałam godzinke taka naprawdę dobrą, zajęłam się pracą, zamowieniami, telefonami i tak jak kiedyś... normalnie... Chcialabym wymazać te ataki paniki, żeby o nich nie pamiętać, że były, bo mimowolnie do nich wracam i przez to nie udaje mi się zapomnieć... jestem na czuwaniu, obserwuję swój organizm, spalam się...
czuję się tak jakbym stąpała po kruchym lodzie....w każdej chwili wszystko może wrócić:(

teraz znowu jakby gorzej, jakis niepokój, rozdygotowanie:(

-- 13 gru 2013, 19:55 --

Tak, kilka dni temu było chyba - jak lepiej sie poczułam - tak pełniej beztrosko, tak bardziej... euforycznie...
Inna sprawa, że dzisiaj mam nieprzespana noc, więc też tak średnio:(
Escitalopram 10 mg - 8 tygodni...

przez elmopl79 13 gru 2013, 20:57
Katarzynka40 napisał(a):elmopl,
Różnie. Ciągle niestabilnie. Koło 16-tej miałam godzinke taka naprawdę dobrą, zajęłam się pracą, zamowieniami, telefonami i tak jak kiedyś... normalnie... Chcialabym wymazać te ataki paniki, żeby o nich nie pamiętać, że były, bo mimowolnie do nich wracam i przez to nie udaje mi się zapomnieć... jestem na czuwaniu, obserwuję swój organizm, spalam się...
czuję się tak jakbym stąpała po kruchym lodzie....w każdej chwili wszystko może wrócić:(

teraz znowu jakby gorzej, jakis niepokój, rozdygotowanie:(
Ja tez mam dzisiaj straszny niepokój,poddenerwowanie.Cala aż chodze we wnatrz.Nie mam lekow,ale taka nadwrażliwość emocjonalna.

przez monapayne 13 gru 2013, 21:05
Poczytajcie sobie o tej hydroksyzynie co dzieci biorą, co uzależnia jak heroina...

przez Lord Kapucyn 13 gru 2013, 21:09
robotnica napisał(a):Poczytajcie sobie o tej hydroksyzynie co dzieci biorą, co uzależnia jak heroina...

Chyba nigdy w życiu nie widziałaś na oczy ani hydroksyzyny, ani heroiny. Nie pisz takich bzdur, bo dostaję obstrukcji od samego czytania.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez elmopl79 13 gru 2013, 21:12
robotnica napisał(a):Poczytajcie sobie o tej hydroksyzynie co dzieci biorą, co uzależnia jak heroina...

Hydroxyzyna...?!Chyba żartujesz!To lek na alergie,a syrop jest dla dzieci.Moze Ty lepiej doczytaj o tym leku.

przez mirunia 13 gru 2013, 21:14
Dark Passenger napisał(a):

Chyba nigdy w życiu nie widziałaś na oczy ani hydroksyzyny, ani heroiny. Nie pisz takich bzdur, bo dostaję obstrukcji od samego czytania.

:great: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez elmopl79 13 gru 2013, 21:24
Ha,ha,ha...oj dzieci,dzieci...Czy wszelkie substancje na"h"kojarzą sie tylko z heroina...eh..
mlodziez:)

przez lunatic 13 gru 2013, 22:14
Dark Passenger,
Orientujesz się jaki wpływ na układ krążenia może mieć paroksetyna albo bupropion? Połączyłęm oba leki wg zaleceń lekarza i bardzo mi zwalniają nagle tętno, w ogole jakies niemiarowe się robi plus jakies dziwne odczuwanie tego, trudno to opisac, ale jak bralem te leki pojedynczo nie bylo czegos takiego, nie wiem czy w takim razie moge je dalej brac razem czy nie

przez Kalebx3 13 gru 2013, 22:17
Lunitic , przynajmnie Paroksetyna brana do tych standartowych dawek 20mg ma na układ sercowo- krwionośny bardzo pozytywny wpływ . Rozrzedza krew , działa podobnie do aspiryny tylko innymi mechanizmami. Przynnajmnie j zawał i zator mi nie grozi .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg