ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez Shadowmere 13 maja 2010, 09:52
Zenonek, hmmmm....a co to ma do rzeczy?

[Dodane po edycji:]

Zenonek, hmmmm....a co to ma do rzeczy?
Shadowmere

przez Zenonek 13 maja 2010, 09:53
Moze sam bierze Lexapro i dlatego mnie zaatakowal ?

przez Magdaa 13 maja 2010, 12:52
Shadowmere napisał(a):Magdaa, mi moj psychiatra tez chcial dac depralin:D tzn(gdybym sie już uparla na leki,bo ogolnie nie chce bym brala).we wtorek ide do niego i albo wroce bez leku,albo z depralinem wlasnie:)

Ooo to bierz go, nie będę sama :pirate:

Zenonek napisał(a):
Czyli prawda jest taka, ze antydepresant trza brac najmniej 3 miechy zeby stwierdzic czy jest skuteczny?

Wg mnie tak właśnie jest.

A propo psychiatry- ja chodzę prywatnie, i np wczoraj czekałam ...od 17 do 20.30 :lol: , tak facet jest oblegany.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 13 maja 2010, 13:10
Tzn nie umawiasz sie na godzine ? tylko tak w prywatnej przychodni co jest kolejka ?

przez Marttitka 13 maja 2010, 18:30
fobia napisał(a):Marttitka, mnie teżten lek pomógł - jestem obecnie 3 dzień na odstawieniu. Jednak potrzeba trochę czasu o mnie ten lek zaczął działać tak 3-6 miesięcy brania i poprawa była bardzo powolna, więc trzeba się uzbroic w cierpliwość. ;)

W takim razie jeszcze jeszcze uzbroję się w cierpliwość i poczekam na jego działanie. Cieszę się, że Tobie pomógł:) a ile Tobie potrzeba było czasu żeby go odstawić?

ELICEA (Escitalopram-Depralin,Lexapro)

przez niewiesz 14 maja 2010, 00:38
Psychiatra przepisał mi lek-elicea i jedynie chciałam się zapytać, czy można pić alk. biorąc go? Może ktoś wie?

Re: ELICEA

przez paradoksy 14 maja 2010, 00:41
niewiesz, przeczytaj ulotkę..
paradoksy

przez Majster 14 maja 2010, 06:15
niewiesz napisał(a):Psychiatra przepisał mi lek-elicea i jedynie chciałam się zapytać, czy można pić alk. biorąc go? Może ktoś wie?
Jak widac jest sporo ludzi bez podstawowej, elementarnej swiadomosci kuracji.. Smutne :(
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Magdaa 14 maja 2010, 12:25
Zenonek napisał(a):Tzn nie umawiasz sie na godzine ? tylko tak w prywatnej przychodni co jest kolejka ?

Ja? Nie. Wiem, w jakie dni mój psych przyjmuje, po prostu jadę i siadam w kolejkę. Przyjmuje od 17 do 20. Ostatnio byłam jakoś tak za piętnaście piąta, a przyjął mnie o 20.30, taka kolejka. I to nie jest przychodnia, on ma gabinet u siebie, w swoim prywatnym domu.
Magdaa

przez niewiesz 14 maja 2010, 15:05
w ulotce nie ma nic wspomniane o tym... Więc może znajdzie się ktoś kto będzie wiedział?

przez Zenonek 14 maja 2010, 15:14
No to masakre ma koles. Powinien przyjmowac na dana godzine. Przeciez to straszne tak czekac.

Chyba, ze z drugiej strony ma jakis okreslony czas na danego petenta ? Czy jak trzeba to bedzie i 90 minut siedzial ?

I ile bulisz?

przez Magdaa 14 maja 2010, 15:21
Zenonek- ja tam poszłam z zamiarem iść do mojego 'starego' psychiatry. Tamten stary bierze 100zł za 30min, 130zł za 45min i 150zł za 60min. Natomiast okazało się, że mój 'stary' psych przyjmuje tam w inne dni tygodnia, a AKURAT w środę wynajmuje swój gabinet innemu psychowi. Tak więc trafiłam pod skrzydła nowego :smile: Ten nowy bierze 80zł chyba niezależnie od czasu trwania wizyty (mój stary też kiedyś tyle brał, dwa lata temu...). Ludzie siedzą najczęściej 30-60 minut. Ja już się wycwaniłam- na 17 nie opłaca się jechać bo i tak już kilka osób zawsze kolejce siedzi, więc będę jezdzić o 19.30 :mrgreen: Wtedy już mało ich czeka.
I jest tak, że właściciel domu i gabinetu (mój stary psychiatra) przyjmuje cztery dni w tygodniu, a ten nowy tylko raz. Ale i do jednego i do drugiego zawsze jest tłum w kolejce, kiedy by się nie poszło...
Magdaa

przez Conrado31 14 maja 2010, 16:00
To stosunkowo nowy lek. Jednak przy kuracji psychotropami, nie zaleca się picia alkoholu. W mojej ulotce (czyli pewnie i w Twojej) jest napisane:
"Tak jak w przypadku innych leków, leku Elicea nie należy przyjmować jednocześnie z alkoholem, chociaż nie wykazano interakcji miedzy lekiem Elicea a alkoholem"

Pewnie jedno piwko nie powinno szczególnie zaszkodzić, ale nie próbowałbym na Twoim miejscu niewiesz trunkować podczas kuracji. Po co sobie psuć zdrowie.

przez fobia 14 maja 2010, 16:07
Marttitka, ja już od dawna czuje się całkiem dobrze, ale średnio z rok jeszcze trzeba brać leki ,żeby mieć pewność ,że będzie ok - oczywiście nie ma pewności ,że choroba nigdy już nie wróci :(

Sortuj wg