ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

LEXAPRO (Escitalopram-Elicea,Depralin)

przez Ahmed 11 kwi 2011, 12:41
Ja tez dam esci więcej czasu ale bez zwiększania dawki.
Kurde fajnie macie ..... mnie wkurza jeżdzenie samochodem przynajmniej po miescie - jak sa korki i przedmna jadą jakies "pipy" to przeklinam na czym świat stoi i nie moge nad tym zapanować chociaż wiem że to niczego nie zmieni. Czasem dosłownie wyję ze złości.
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez Margolka 11 kwi 2011, 12:58
Allah napisał(a):Ja tez dam esci więcej czasu ale bez zwiększania dawki.
Kurde fajnie macie ..... mnie wkurza jeżdzenie samochodem przynajmniej po miescie - jak sa korki i przedmna jadą jakies "pipy" to przeklinam na czym świat stoi i nie moge nad tym zapanować chociaż wiem że to niczego nie zmieni. Czasem dosłownie wyję ze złości.

Allah mam nadzieję,ze te "pipy" to odniesienie do złych kierowców a nie do płci, którą mam zaszczyt reprezentować :D. Mam prawko od trzech lat dopiero ale uważam się za dobrego kierowce, zdało się w końcu za pierwszym razem co w Krakowie jest nie lada wyczynem :P.
Niestety mam tak jak Ty, głupota ludzka na drodze wyprowadza mnie z równowagi, wtedy nawet jak ktoś siedzi obok nie potrafię się powstrzymać by sobie nie powyzywać, normalnie uruchamia się we mnie niecenzuralny potok słów :oops:
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

przez Ahmed 11 kwi 2011, 13:17
tak tak ...pipa - to stary kapelusznik jadący 30 km na godzine lewym pasem , krawaciarz gadający przez komórke i zapisujący coś druga ręka (ciekawe czym trzyma kierownicę), ale może być i płeć przeciwna która prowadząć auto poprawia sobie makijaż albo szuka czegoś w torebce :) Niestety na drodze jestem ortodoksyjnym szowinistą (sexistą) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moja kobita tez zrobiła prawko ze trzy lata temu i tez zrobiła je za pierwszym razem ... i ma takie coś że żółć mnie czasem zalewa .... dostaje apopleksji jak w czasie jazdy mówi mi jak mam jechać, jak siedziec , jak trzymac kierownicę ..... miałem juz tak raz że zatrzymałem auto i musiałem wysiąśc na kilka chwil. Wierz mi zawsze ...ale to zawsze jak jedziemy gdzieś razem to w samochodzie dochodzi do kłótni - zawsze.

ok koniec offtopa. :)
K.
Kwadratullah

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 11 kwi 2011, 14:34
Serotonina i leki z grupy SSRI mają działanie antyagresywne, zwiększające pozytywne emocje więc jak zacznie działać, nie będziesz klnął ale będzie Ci to zwisać albo zaczniesz ich kochać :mrgreen:

-- 11 kwi 2011, 13:35 --

I to nie są jakieś banialuki bo po sobie zauważyłem zmniejszenie irytacji, zachowań agresywnych, mam więcej cierpliwości i dobrych uczuć do innych. SSRI powinno się "walić" więźniom i to w dużych dawkach.

PS. Kocham Was wszystkich :mrgreen:

PS2. Jak komuś mało miłości to zawsze jest MDMA - silny releaser serotoniny. Miłość w pigułce. Ale broń Boże, nie namawiam do brania - sam nigdy nie brałem, ale wiem jak działa na innych - love,love love is everywhere :mrgreen:
miko84

przez Margolka 11 kwi 2011, 16:18
Allah napisał(a):Moja kobita tez zrobiła prawko ze trzy lata temu i tez zrobiła je za pierwszym razem ... i ma takie coś że żółć mnie czasem zalewa .... dostaje apopleksji jak w czasie jazdy mówi mi jak mam jechać, jak siedziec , jak trzymac kierownicę ..... miałem juz tak raz że zatrzymałem auto i musiałem wysiąśc na kilka chwil. Wierz mi zawsze ...ale to zawsze jak jedziemy gdzieś razem to w samochodzie dochodzi do kłótni - zawsze.

ok koniec offtopa. :)

Jeszcze małe słówko do offtopa :mrgreen: U mnie było tak. Jak zrobiłam prawko nie wpuściłam już męża za kierownice. Jak jechaliśmy całą rodziną, zawsze ja prowadziłam, bo jak robił to on, to mi się wydawało, że nas pozabija i ciągle go strofowałam :P .Teraz nie mam tego problemu, bo mam faceta co nie ma prawa jazdy i nie chce mu się go robić. I jest tak jak być powinno, ja sie oddaję przyjemności prowadzenia auta a on zazwyczaj ukołysany zasypia :D

Koniec, niech miłość będzie z Wami :twisted:
nie dajesz sercu oddechu

przez Ahmed 11 kwi 2011, 16:27
pobiorę esci jeszcze miesiąc dwa i sie zobaczy. Jak agresja spadnie to ok ale jak nie to zaczne brać to MDMA :) I bede kochał wszystkich na drodze :)
K.
Kwadratullah

przez Margolka 11 kwi 2011, 17:32
Jeszcze mam pytanie do Was. Jak wiadomo alkohol też poprawia nastrój. Ogólnie jestem abstynentką raczej, ale czasami napiłabym się kieliszek wina albo trochę piwa w towarzystwie. Pewnie wcześniej gdzieś już ten wątek był poruszany, ale nie chce mi się wertować, czy w czasie leczenia Esci pijecie alkohol?
nie dajesz sercu oddechu

przez into the void 11 kwi 2011, 17:59
ja "lecze się" dopiero 3 tyg ale alkohol piłam już dwa razy.. chyba wolniej się upijam, ale ogolnie żadnych problemów
na seronilu (fluoksetyna) też piłam

przez Ahmed 11 kwi 2011, 18:01
Ja na szczęście prawie wcale nie pije ale ktoś pisał w tym wątku że esci dobrze znosi alkohol i odwrotnie :D tak że.... "na zdrowie"
K.
Kwadratullah

przez Michuj 11 kwi 2011, 18:08
Allah, MDMA to nie, ale jak kuracja paroksetyną będzie wyglądała podobnie to wejdę chyba na stałe w opiaty, mając w dupie szereg konsekwencji z tym związany. :evil:
Michuj

przez Adamo 11 kwi 2011, 19:19
Usypia lub zamula escitalopram?
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

przez into the void 11 kwi 2011, 19:40
mnie nie usypia ale śpię długo w nocy ( średnio 9-10h)

przez Margolka 12 kwi 2011, 06:58
A ja śpię w nocy koło 8 godzin. Przez dzień w ogóle odechciało mi się spać. Powoli zapominam o popołudniowym zamykaniu oczu i notorycznym ziewaniu :yeah: I coraz więcej zapamiętuję ze snów, przyznam, że bardzo są interesujące. Szkoda, że telefon o 6 wyrwał mnie dzisiaj z objęć Morfeusza zapowiadało się intrygująco :twisted: Ale cóż, do nocy niedaleko....

A tak z innej beczki. Nosiłam na szyi taką ozdóbkę, sporo czasu, żaden metal szlachetny, ale nic mi się nie działo. Po paru dniach zażywania Esci wyskoczyły mi na dekolcie czerwone krostki. Czyżby jakiś skutek uboczny? Oczywiście zdjęłam naszyjnik i wszystko się goi . Nigdzie indziej nie mam wysypki. Czy zauważyliście jakieś reakcje alergiczne na lek?
nie dajesz sercu oddechu

przez Ahmed 12 kwi 2011, 10:46
Margolka tak sobie podejrzewam że to przez zwiększone pocenie ....bo skład potu pewnie też jakby inny ....u mnie takie krostki wyskoczyły pod pachami ..tzn w bliskich okolicach.
K.
Kwadratullah

Sortuj wg