ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Lord Kapucyn 28 maja 2016, 22:17
Ricah napisał(a):Przeciez to jest nasz Zbychu mega dołser (przy okazji ktore to juz konto w tym roku?), czego Wy sie boicie :D.

No właśnie, dopamine vel Zbychu1977 vel Marek1977 vel... cholera, tyle tych nicków było, że już nie pamiętam... aka "mega dołser" już nie takie rzeczy i nie w takich dawkach brał bez najmniejszego uszczerbku, przy tym 60mg tego leku jest jak pryszcz na cerze nastolatka. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez agia 28 maja 2016, 22:34
Ricah ludzie się nie boją moim zdaniem ale leki robią pewno swoje, ja dziaisj rano łyknęłam escitalopramum 5 i nagle dostałam lęków wielkich ale zdziwiłam się, że serce nie waliło mi wcale więc zignorowałam lęk i zabrałam się do domu towarowego. Na tych lekach jest tak że raz się jest odważnym a innym razem wycofuje się człowiek.

Dzisiaj przeżyłam okropne skutki uboczne na tym leku, myślałam że stracę przytomność. Ale jakoś przeszło, aż się boję następnych dni.
agia

przez dopamine 29 maja 2016, 09:48
Nie da się ukryć to ja byłem Zbychu 1977 a dawka 60 mg esci to naprawdę nie jest dla mnie wyczyn. Zwyczajnie mam taki organizm ze toleruje wysokie dawki leków przeciwdepresyjnych. Nic wielkiego.
Od 04.11. 2016 r.
Pramipeksol- jednorazowo dwie tabletki 1,05 mg o przedłużonym działaniu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 35szopen 29 maja 2016, 11:39
kammm napisał(a):Jeżeli "lek" kastruje to nie jest żadnym "lekiem" , będzie LEKIEM jak nie będzie powodował innych chorób.
Jestem przerażona, tyle leków, a nie ma czym się wyleczyć, a jeszcze trzeba wstępnie robić za królika, żeby się niestety tylko z pozoru "wyleczyć" :why:

Nie ma leków bez skutków ubocznych i nie chodzi mi tylko o psychiatrie. Leki to chemia i dla tego sa skutki uboczne.

przez kammm 29 maja 2016, 14:15
35szopen napisał(a):
kammm napisał(a):Jeżeli "lek" kastruje to nie jest żadnym "lekiem" , będzie LEKIEM jak nie będzie powodował innych chorób.
Jestem przerażona, tyle leków, a nie ma czym się wyleczyć, a jeszcze trzeba wstępnie robić za królika, żeby się niestety tylko z pozoru "wyleczyć" :why:

Nie ma leków bez skutków ubocznych i nie chodzi mi tylko o psychiatrie. Leki to chemia i dla tego sa skutki uboczne.

Zgoda, tylko ,że skutki uboczne równoważne z pierwotną chorobą to megaporażka (bo np.jak porównać SSRI do ...np.mdłości lub obstrukcji?)

przez agia 29 maja 2016, 15:14
Witam Was, napiszcie mi informację jak dawkujecie te escitalopramum, u mnie 5 mg rano, 2,5 mg o 15-tej a wieczorem lek spuszcza nie wiadomo dlaczego.
agia

przez mirunia 29 maja 2016, 15:21
agia, Ja mam 10mg rano i tylko rano. Dlaczego dobierasz jeszcze 2,5mg po południu? To jest lek do brania 1 raz dziennie.

przez agia 29 maja 2016, 15:26
Mirunia bo po południu serce mi skakać zaczyna i tabletka spuszcza. Rano ma za duże działanie a po południu za słabe, sama tego nie rozumiem.
agia

przez Monster6 29 maja 2016, 15:33
kammm napisał(a):
35szopen napisał(a):

Zgoda, tylko ,że skutki uboczne równoważne z pierwotną chorobą to megaporażka (bo np.jak porównać SSRI do ...np.mdłości lub obstrukcji?)

Bierzesz SSRI na mdłości i obstrukcję?

EDIT : Aha rozumiem że to porównanie do skutków ubocznych leków stosowanych w innych dziedzinach medycyny.

przez 35szopen 29 maja 2016, 21:01
agia napisał(a):Witam Was, napiszcie mi informację jak dawkujecie te escitalopramum, u mnie 5 mg rano, 2,5 mg o 15-tej a wieczorem lek spuszcza nie wiadomo dlaczego.

Ja tak miałem z citalem, że działał dobrze kilka miechów a poźniej miałem wrażenie że wieczorem i po przebudzeniu nie działał. Psych mi powiedział ,że mogło jego działanie osłabnąc i dołożył mi trittico na noc. na razie jest dobrze.

przez agia 31 maja 2016, 22:37
Na tym leku przerobiłam dotychczas swoją całą przeszłość, totalne rozliczenie z całego życia, doskonała pamięć co dokładnie robiło się nawet mając 5 lat, natomiast zerowa pamięć co robiło się nawet wczoraj i do tego fatalne samopoczucie, skutki uboczne zmieszały się z chorobą, totalna rozsypka osobowości.
agia

przez Vengence 31 maja 2016, 23:07
agia napisał(a):Na tym leku przerobiłam dotychczas swoją całą przeszłość, totalne rozliczenie z całego życia, doskonała pamięć co dokładnie robiło się nawet mając 5 lat, natomiast zerowa pamięć co robiło się nawet wczoraj i do tego fatalne samopoczucie, skutki uboczne zmieszały się z chorobą, totalna rozsypka osobowości.
Prawie jak spowiedz u księdza. :mrgreen: , może te uboki masz przez grzechy które popełniłaś w życiu, of course, żartuje. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez agia 01 cze 2016, 14:21
Witam, heheh no super trafiłeś w samą 10-tkę, na tym leku to tak jakby się już było 1 nogą na tamtym świecie.

-- 01 cze 2016, 13:48 --

Jak ktoś nie był w piekle to ja mu wytłumaczę jak tam jest.
agia

przez 35szopen 01 cze 2016, 15:39
agia napisał(a):Na tym leku przerobiłam dotychczas swoją całą przeszłość, totalne rozliczenie z całego życia, doskonała pamięć co dokładnie robiło się nawet mając 5 lat, natomiast zerowa pamięć co robiło się nawet wczoraj i do tego fatalne samopoczucie, skutki uboczne zmieszały się z chorobą, totalna rozsypka osobowości.

A korzystasz z terapii oprócz leków?

Sortuj wg