ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez benzowiec84 10 mar 2016, 00:18
mi też 20stka długo służyło , zacząłem brać to w 2009 był to mój pierwszy SSRI i od razu paro . podziałał na mnie aktywująco (żeby było śmieszniej) latałem,gadałem,pewność siebie,super humor i gitara. potem się wszystko popsuło . brałem go prawie 6 lat
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez joaszka 10 mar 2016, 14:29
60 esci? Hyhy. Ktoś tu trolluje :3
joaszka

przez tiruriru 10 mar 2016, 15:06
Ja mam 5 mg esci przespiane, brałam trzy dni czwartego dnia zemdlałam odrazu po przebudzeniu. Czy to wina leku ? Bo nie wiem czy to brać czy nie... pomóżcie wprawieni koledzy :D
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 10 mar 2016, 15:46

akurat w tym wypadku to nie troling .

-- 10 mar 2016, 14:46 --

Ostatnio edytowano 10 mar 2016, 15:46 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez joaszka 10 mar 2016, 16:03
tiruriru napisał(a):Ja mam 5 mg esci przespiane, brałam trzy dni czwartego dnia zemdlałam odrazu po przebudzeniu. Czy to wina leku ? Bo nie wiem czy to brać czy nie... pomóżcie wprawieni koledzy :D

Nie wiemy, czy to wina leku. Skąd mamy wiedzieć. Nie znamy Ciebie, ani Twojego organizmu.

Po takim zdarzeniu trzeba jak najszybciej skontaktować się z lekarzem i tyle.
joaszka

przez Lord Kapucyn 10 mar 2016, 16:45
Kalebx3 napisał(a):

Przychylam się- bączuś vel Marek1977 vel Zbychu1977 (i jakie to tam jeszcze był nicki?) to jest lekoman kliniczny lvl HARD. Kiedyś chyba wstawiał na forum zdjęcia swojego domowego arsenału prochów to przy tym asortyment mojego zakładu pracy i szafa Kiszcz... ekhm, tzn. Kalebax3, wymięka przy tym. Ale to już sztuka dla sztuki.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez joaszka 10 mar 2016, 16:50
Ok,zwracam honor. Nie wiedziałam, ze mamy do czynienia z przypadkiem specjalnym xD :uklon:
joaszka

przez benzowiec84 10 mar 2016, 17:03
Lord Kapucyn napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):

Przychylam się- bączuś vel Marek1977 vel Zbychu1977 (i jakie to tam jeszcze był nicki?) to jest lekoman kliniczny lvl HARD. Kiedyś chyba wstawiał na forum zdjęcia swojego domowego arsenału prochów to przy tym asortyment mojego zakładu pracy i szafa Kiszcz... ekhm, tzn. Kalebax3, wymięka przy tym. Ale to już sztuka dla sztuki.

Zbychu1977 ma mózg "aliena" :)

przez tiruriru 10 mar 2016, 17:46
joaszka napisał(a):
tiruriru napisał(a):Ja mam 5 mg esci przespiane, brałam trzy dni czwartego dnia zemdlałam odrazu po przebudzeniu. Czy to wina leku ? Bo nie wiem czy to brać czy nie... pomóżcie wprawieni koledzy :D

Nie wiemy, czy to wina leku. Skąd mamy wiedzieć. Nie znamy Ciebie, ani Twojego organizmu.

Nie wiem skąd macie wiedzieć po prostu pytam, chyba po to jest ten watek żeby pytać ?

przez Lord Kapucyn 10 mar 2016, 18:43
tiruriru napisał(a):
joaszka napisał(a):

Nie wiem skąd macie wiedzieć po prostu pytam, chyba po to jest ten watek żeby pytać ?

Raptem 3 strony wcześniej (1157) w tym wątku pisałem, że omdlenie/utrata przytomności może mieć różne przyczyny- przemęczenie, stres, hipoglikemia(spadek cukru), odwodnienie, zaburzenia gospodarki elektrolitowej, hipotensja (spadek ciśnienia krwi, ale nie ortostatyczny), zaburzenia rytmu serca(bradykardia) lub poważniejsze schorzenia, a równie dobrze może być to skutek uboczny leku (omdlenie się wymienia na liście). Zbadaj/wyeliminuj inne przyczyny, bierz lek dalej, a jak omdlenia będą się powtarzać to go odstawisz. A w między czasie skonsultuj się z lekarzem. Ale nawet lekarz Ci kategorycznie nie odpowie na to pytanie, bo jest ono z kategorii pytań do jasnowidza, a nie do specjalisty.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez bączuś 11 mar 2016, 10:26
Chyba dziś odstawie esci,biore ją juz 5 tygodni i bez jakichkolwiek zwiastunów poprawy tymbardziej ze stosuje ją w bardzo wysokich dawkach,powinienem mieć chociaż jakiekolwiek objawy niepożądane co mogło by sugerować że lek sie wgryza w fizjologię mózgu tymczasem nic takiego nie zachodzi.
Od dziś zaczynam brać arypiprazol w dawce 15 mg i być może na sen jak to ma miejsce od kilku dni amitryptyline w dawce 100 mg.
bączuś

przez tiruriru 11 mar 2016, 11:05
Nie wiem skąd macie wiedzieć po prostu pytam, chyba po to jest ten watek żeby pytać ?[/quote]

Raptem 3 strony wcześniej (1157) w tym wątku pisałem, że omdlenie/utrata przytomności może mieć różne przyczyny- przemęczenie, stres, hipoglikemia(spadek cukru), odwodnienie, zaburzenia gospodarki elektrolitowej, hipotensja (spadek ciśnienia krwi, ale nie ortostatyczny), zaburzenia rytmu serca(bradykardia) lub poważniejsze schorzenia, a równie dobrze może być to skutek uboczny leku (omdlenie się wymienia na liście). Zbadaj/wyeliminuj inne przyczyny, bierz lek dalej, a jak omdlenia będą się powtarzać to go odstawisz. A w między czasie skonsultuj się z lekarzem. Ale nawet lekarz Ci kategorycznie nie odpowie na to pytanie, bo jest ono z kategorii pytań do jasnowidza, a nie do specjalisty.[/quote]

Dziękuje Ci za wyczerpująca i MIŁĄ odpowiedź :) prawdopodobnie zacznę znów brać ten specyfik bo z nim źle ale bez niego jeszcze gorzej. Czy na sen do tego mogę sobie brać hydroxyzynę ?

przez bączuś 11 mar 2016, 13:10
Postanowiłem jednak dać szanse esci na rozkręcenie,szkoda tych 5 tyg jakby miało się okazać że np: za tydzień zadziała.
bączuś

przez Ricah 11 mar 2016, 13:13
Czy arypiprazol nie bedzie Ci czasem niwelowal efektow leczenia?
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

Sortuj wg