ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez bączuś 13 lut 2016, 10:26
Zobaczcie jakie dawki są dopuszczalne w niektórych przypadkach leków z grupy SSRI: http://www.mp.pl/psychiatria/zaburzenia ... l?id=42656

Wyjątkowo dobrze tolerują tą dawkę esci,od jutra wchodzę na 60 mg.
bączuś

przez Vengence 13 lut 2016, 10:29
bączuś napisał(a):Zobaczcie jakie dawki są dopuszczalne w niektórych przypadkach leków z grupy SSRI: http://www.mp.pl/psychiatria/zaburzenia ... l?id=42656

Na co bierzesz to esci?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez bączuś 13 lut 2016, 10:30
Głównie na OCD ale również na depresję.
bączuś

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 35szopen 13 lut 2016, 14:27
bączuś napisał(a):Zobaczcie jakie dawki są dopuszczalne w niektórych przypadkach leków z grupy SSRI: http://www.mp.pl/psychiatria/zaburzenia ... l?id=42656

No właśnie. W niektórych przypadkach. Twój lekarz pewnie nie wie o Twoich poczynanich :hide:

przez MagdaMessi 14 lut 2016, 11:27
Cześć, jestem tu nowa... Od 7 lat leczę się na nerwicę lękową. Na początku brałam Parogen - było super przez 3 lata - ale zamieniłam na Setaloft po przytyciu ponad 30 kg.....Byłam szczęśliwa ale i gruba....co mnie dołowało. Setaloft początkowo działał dobrze, przez około 2 lat, ale potem lęki się nasiliły - dawka zwiększona a poprawy brak. Teraz jestem Escipram od września - i niby jest ok, a niby nie -lęki się pojawiają - teraz biorę 1,5 tabletki i jest totalna masakra. Ja już nie wiem co robić....wrócić do Parogenu czy poczekać jeszcze (5miesiąc brania Esci),

Pozdrawiam Magda

przez 35szopen 14 lut 2016, 17:50
MagdaMessi napisał(a):Cześć, jestem tu nowa... Od 7 lat leczę się na nerwicę lękową. Na początku brałam Parogen - było super przez 3 lata - ale zamieniłam na Setaloft po przytyciu ponad 30 kg.....Byłam szczęśliwa ale i gruba....co mnie dołowało. Setaloft początkowo działał dobrze, przez około 2 lat, ale potem lęki się nasiliły - dawka zwiększona a poprawy brak. Teraz jestem Escipram od września - i niby jest ok, a niby nie -lęki się pojawiają - teraz biorę 1,5 tabletki i jest totalna masakra. Ja już nie wiem co robić....wrócić do Parogenu czy poczekać jeszcze (5miesiąc brania Esci),

Pozdrawiam Magda

A Twój lekarz wie że po 5 miesiącach nadal masz lęki?

przez bączuś 15 lut 2016, 11:42
10 dzień na dawce 45 mg esci,jedyne co mi doskwiera to bezsenność,poza tym nic .Czekam najpierw na efekt przeciwdepresyjny ,potem na działanie na ZOK.
bączuś

przez Ashton 15 lut 2016, 11:49
Po takiej konskiej dawce penisa masz jeszcze czy już tylko gąbka?
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

przez bączuś 15 lut 2016, 11:51
Libido mam wysokie i erekcja normalna.
bączuś

przez 35szopen 15 lut 2016, 14:56
Ja to mam pecha albo słabą psychike. Wydał mi się przez chwilę ze zamiast 30mg to wziąłem dwa razy po 30mg citalu i się przestraszyłem ,ze przedawkowałem. Okazało się ze nie przedawkowałem ale teraz mnie lęki nachodzą. A jakie sa objawy przedawkowania w ogóle? zespol serotoninowy czy skutki uboczne z ulotki?

przez Vengence 15 lut 2016, 15:40
35szopen napisał(a):Ja to mam pecha albo słabą psychike. Wydał mi się przez chwilę ze zamiast 30mg to wziąłem dwa razy po 30mg citalu i się przestraszyłem ,ze przedawkowałem. Okazało się ze nie przedawkowałem ale teraz mnie lęki nachodzą. A jakie sa objawy przedawkowania w ogóle? zespol serotoninowy czy skutki uboczne z ulotki?
Patrz ile kolega bączuś bierze i nie narzeka. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez 35szopen 15 lut 2016, 17:00
Vengence napisał(a):
35szopen napisał(a):Ja to mam pecha albo słabą psychike. Wydał mi się przez chwilę ze zamiast 30mg to wziąłem dwa razy po 30mg citalu i się przestraszyłem ,ze przedawkowałem. Okazało się ze nie przedawkowałem ale teraz mnie lęki nachodzą. A jakie sa objawy przedawkowania w ogóle? zespol serotoninowy czy skutki uboczne z ulotki?
Patrz ile kolega bączuś bierze i nie narzeka. :mrgreen:

ale ja przeżyłem już zespół serotoninowy......i mam traumatyczne wpomnienia. To było w koncówce listopada ale wspomnienia są czasem jak żywe.

-- 15 lut 2016, 20:20 --

Juz mi lepiejpo 5mg hydoxyzyny. Zastanawiam się czy ja po prostu nie biorę zbyt małej dawki citalu skoro stres powoduje jak by osłabienie/przerwanie działąnia leku. Tydzień temu jak się wkurzyłem bo miałem problemy z kompem i nie wiedziałem czy nie trzeba będzie kupić nowego, tez mi się pogorszyło z nerwica. Jednak wtedy pojawił się zaledwie niepokój niewielki. Dzisiaj było o wiele gorzej bo i szum w uszach, zołądek ściśnięty. Czego to moze byc skutek , takie nagłe powroty objawów?
Dodam ,że jak brałem sertagen to żaden stres nie był w stanie wywołac depresji-na nia się leczyłem sertagenem. Wywnioskowałem stąd ze 30mg citalu to za mało dla mnie. Taka dawka styka gdy bym prowadził 100% bez stresowe życie. W piątek mam wizyte a teraz bym chciał zasięgnąć opini specjalistow z forum.

przez bączuś 19 lut 2016, 12:44
Dzis jestem drugi tydzienna esci 45mg,jak narazie bez efektu przeciwdepresyjnego.
bączuś

przez Kropelek 20 lut 2016, 14:32
Kurde, ratunku. Nie jestem pewien, ale istnieje obawa, że z rozpędu 2x wypiłem leki. Czyli 40mg Esciti.

Będą kłopoty?

Sortuj wg