ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Lu_80 27 sie 2015, 20:59
lunatic, nie ma to nic wspólnego ze skutkami ubocznymi. Jest dużo innych przyczyn, o których tu nawet nie wspominam.
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez KoalaLala 27 sie 2015, 21:00
achino haha dzięki za wyjaśnienie

-- 27 sie 2015, 20:01 --

i podłączam się do pytania jak po benzo+alko..?

przez achino 27 sie 2015, 21:03
Lu_80 napisał(a):achino, piłeś przy benzo? Jak było? :D

Stale. Przecież jeżeli biorę codziennie benzo, a chce wypić, to nagle ich nie odstawie? Zreszta nawet gdy nie bylem uzależniony od benzo, to i tak miałem takie wyskoki. Bralem 0, 5 Zomirenu po to tylko, by moc wyjsc do sklepu po alkohol (w sobotę np. kiedy w sklepie pełno ludzi). No i alkohol szybciej klepał, wiadomo. Ale roznica miedzy piciem na benzo a piciem bez nich jest nieznaczna. Rożnica kolosalna jest natomiast przy fenibucie, bo on dodatkowo podnosi poziom dopaminy. Dochodzi do olbrzymiej synergii i stanów euforycznych. Kumpel, który zażył u mnie taka mieszankę, wpadł w szal i zdemolował mi mieszkanie kiedyś :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 27 sie 2015, 21:06
achino napisał(a):Ale roznica miedzy piciem na benzo a piciem bez nich jest nieznaczna.

mam z tym dokładnie przeciwne doświadczenie

przez Lu_80 27 sie 2015, 21:09
achino, ja nie mam odwagi spróbować ;) Może to przez lęki Lol! ;p

-- 27 sierpnia 2015, o 22:20 --

achino, pamiętasz jakie uboki miałeś na Anafranilu?

przez achino 27 sie 2015, 23:05
Ja na tym leku długo i dobrze spałem. Czułem się w dzień dobrze, wyraźnie było czuć ze Anfranil wyłącza lęk. W tamtym okresie poleciałem sam za granice - nie brałem wtedy żadnych benzodiazepin, bo sie ich balem. Anafranil sprawdzal sie w ekstremalnych sytuacjach: dobre samopoczucie, brak depresji. O wiele większa sila działania niz SSRI. Z ubokow pamiętam suchość w ustach, zaparcia, spadki ciśnienia ortostatyczne i zaburzenia erekcji. Libido było wysokie (no ale miałem 20 lat lol), ale zaburzenia erekcji były straszne. Z łatwością uzyskiwałem erekcje, ale natychmiast - po kilku sekundach - ja traciłem. Zostałem z tego powodu wyśmiany w łóżku. Potem wpadła mi w ręce ksiazka Petera Krammera "Wsluchujac sie w Prozac", w ktorej naczytałem sie o tym, jakie to TLPD sa niedobre, a za to SSRI wspaniale. I uwierzyłem w to. A wiesz, ze gdy ostatnio w strasznym stanie, w rozstrzesieniu, pojawiłem sie u psychiatry, to od razu mi zaproponowała właśnie Anafranil. Niewykluczone, ze Anafranil wcale nie zabija libido, a jedynie powoduje problemy z erekcja - i wtedy wystarczy sildenafil zażywać.

przez Dominik_wot 28 sie 2015, 10:52
jeżeli to by było "niewinne" wyjście na wypicie piwko lub dwóch to bym się nie obawiał :roll:
ale to będzie ostre chlanie wódy :shock:
i boję się że albo mi coś się na stałe poprzestawia w bani...
albo że nawywijam jakiejś maniany na tych baletach ...

przez Lu_80 28 sie 2015, 10:58
Dominik_wot, wiesz, co to okresy półtrwania i wysycenie organizmu lekami. Leki nie wyparowują w 12 godzin.

przez Dominik_wot 28 sie 2015, 11:16
Lu_80 napisał(a):Dominik_wot, wiesz, co to okresy półtrwania i wysycenie organizmu lekami. Leki nie wyparowują w 12 godzin.

wiem dlatego chyba wcale nie idę bo oszukiwać się że pójdę i nie będę pić hehehe to sobie mogę ... :nono:

przez Lu_80 28 sie 2015, 12:57
Po zmniejszeniu benzo czuję się potwornie. Szum w uszach, jakieś odrealnienie. Cudnie :/

-- 28 sierpnia 2015, o 14:34 --

achino, brałeś Anafranil razem z SSRI? Jakie dawki. Ja zaraz mam w myślach zespół serotoninowy ;p

przez achino 28 sie 2015, 15:35
Nie, nigdy nie brałem SSRI i TLPD razem. Dla mnie to jakaś chora mieszanka :/

Dominik_wot, brałem benzo, łykałem phenibut i piłem pól litra wódki w ciągu kilku godzin. I tak wiele razy. I nie zabiło mnie to, co nie znaczy, ze polecam :/
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Dominik_wot 28 sie 2015, 17:01
achino napisał(a):Nie, nigdy nie brałem SSRI i TLPD razem. Dla mnie to jakaś chora mieszanka :/

Dominik_wot, brałem benzo, łykałem phenibut i piłem pól litra wódki w ciągu kilku godzin. I tak wiele razy. I nie zabiło mnie to, co nie znaczy, ze polecam :/

:shock: chora mieszanka :? to dlaczego ja na pierwszej wizycie dostałem ami + ssri u swojego dinozaura :roll:
na drugiej ssri + Alprox 8)
a potem 2 ssri na raz kazał mi brać :? :?:

ps. wiem że "teoretycznie" nic mi nie będzie bo ssri nie wchodzą w reakcję z alko ale ja na ssri mam czasami "wkurw" i boję się że alko to spotęguje a nie chcę tego testować na wieczorze kawalerskim i być potem jego główną atrakcją ;) :comone:

przez achino 28 sie 2015, 17:14
A skąd my mamy wiedzieć, co chodzi po głowie Twojemu konowalowi? Psychiatria to wciskanie leków w ciemno, radosna twórczość. '
Możesz sobie sam w domu stestowac, jak działa mix leków z alkoholem. Walnij sobie dwusete, to zobaczysz.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Lu_80 28 sie 2015, 17:22
Tajemnica tkwi też w dawkach. A miksy miewają magiczną moc - o alko nie mówię ;)

Sortuj wg