ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Vengence 26 lip 2015, 19:03
zgadzam się też uważam ze pomagają i Vengence może powinieneś wziąć coś z dopamina...

No wiem, dlatego biore inne leki, Moclobemid, który jest MAO a w zasadzie RIMA, który jest odwracalnym MAO, który dziala na dopamine + tianeptyne, która uwalnia dopamine, ja po zejsciu z ssri nie mam zadnego problemu w tej sferze jesli chodzi o libido i potencje, ale zgoda, ze zdarzaja sie przypadki, ze ludzie potrzebuja duzo czasu by ich forma sexualna wrócila do normy, aha i napisze jeszcze raz, mi sie na paroksetynie bardzo chcialo tego sportu, gorzej z erekcja, trzeba bylo pukac i stukac dlugo by cos z tego bylo i to nie zawsze sie udawalo.
No jest jak jest, ssri nie sa bardzo skuteczne i maja swoje wady niestety, nic na to nie poradzimy, mozna szukac innych leków, badz lagodzic ten skutek uboczny innymi lekami badz suplementami. :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Dominik_wot 26 lip 2015, 19:10
Vengence napisał(a):zgadzam się też uważam ze pomagają i Vengence może powinieneś wziąć coś z dopamina...

No wiem, dlatego biore inne leki, Moclobemid, który jest MAO a w zasadzie RIMA, który jest odwracalnym MAO, który dziala na dopamine + tianeptyne, która uwalnia dopamine, ja po zejsciu z ssri nie mam zadnego problemu w tej sferze jesli chodzi o libido i potencje, ale zgoda, ze zdarzaja sie przypadki, ze ludzie potrzebuja duzo czasu by ich forma sexualna wrócila do normy, aha i napisze jeszcze raz, mi sie na paroksetynie bardzo chcialo tego sportu, gorzej z erekcja, trzeba bylo pukac i stukac dlugo by cos z tego bylo i to nie zawsze sie udawalo.
No jest jak jest, ssri nie sa bardzo skuteczne i maja swoje wady niestety, nic na to nie poradzimy, mozna szukac innych leków, badz lagodzic ten skutek uboczny innymi lekami badz suplementami. :time:

no i bardzo dobrze :brawo:
PEACE :papa:

-- 26 lip 2015, 19:26 --

a i jeszcze tylko do Ciebie elmopl79
elmopl79 napisał(a):Dominik,nie martw sie ssri nie dzialaja w myśl,ze nieużywany organ zanika....

I zgodze sie z Vengence,jeśli sprawa sexu jest dla Ciebie wazniejsza niż dojście do równowagi psychicznej,to moze lepiej wybierz sie do seksuologa,bo moze tu tkwi problem:)

Mając nerwice/depresje,czlowiek nie myśli piorytetowo o strefie intymnej,bo czesto,gęsto nie ma na to sily....ani chęci....

A to,ze piszesz o ludziach,którzy są w gorszym stanie od Ciebie,ze powinni byc zamknięci w szpitalu,to nieladnie!!!
I uwazaj,bo i Ty mozesz podzielić ich los,jak tak dalej będziesz sie miotal:brać to czy tamto....
P.S. Ja to slyszalam,ze po escitalopramie,to penis wręcz puchnie....takze sie zastanow.....

tak samo ładnie jak bagatelizowanie i naśmiewanie się z mojej depresji i moich objawów ( co również i Ty robisz )
a ja nie napisałem ze powinni ich zamknąć w psychiatryku bo są wariatami tylko że może to dla ich dobra skoro jest z nimi aż tak źle ...i nie strasz mnie ze ja też mogę tam trafić tylko pilnuj lepiej sama na siebie...

-- 26 lip 2015, 19:27 --

Dominik_wot napisał(a):
Vengence napisał(a):zgadzam się też uważam ze pomagają i Vengence może powinieneś wziąć coś z dopamina...

no i bardzo dobrze :brawo:
PEACE :papa:

-- 26 lip 2015, 19:26 --

a i jeszcze tylko do Ciebie elmopl79
elmopl79 napisał(a):Dominik,nie martw sie ssri nie dzialaja w myśl,ze nieużywany organ zanika....

I zgodze sie z Vengence,jeśli sprawa sexu jest dla Ciebie wazniejsza niż dojście do równowagi psychicznej,to moze lepiej wybierz sie do seksuologa,bo moze tu tkwi problem:)

Mając nerwice/depresje,czlowiek nie myśli piorytetowo o strefie intymnej,bo czesto,gęsto nie ma na to sily....ani chęci....

A to,ze piszesz o ludziach,którzy są w gorszym stanie od Ciebie,ze powinni byc zamknięci w szpitalu,to nieladnie!!!
I uwazaj,bo i Ty mozesz podzielić ich los,jak tak dalej będziesz sie miotal:brać to czy tamto....
P.S. Ja to slyszalam,ze po escitalopramie,to penis wręcz puchnie....takze sie zastanow.....

tak samo ładnie jak bagatelizowanie i naśmiewanie się z mojej depresji i moich objawów ( co również i Ty robisz )
a ja nie napisałem ze powinni ich zamknąć w psychiatryku bo są wariatami tylko że może to dla ich dobra skoro jest z nimi aż tak źle ...
i nie strasz mnie ze ja tam mogę trafić tylko pilnuj lepiej sama siebie...

-- 26 lip 2015, 19:29 --

____

ja tylko staram się zoptymalizować swoje leczenie a wy się czepiacie/czepialiście

-- 26 lip 2015, 19:30 --

ja tylko staram się zoptymalizować swoje leczenie a wy się czepiacie/ :silence: czepialiście się

przez elmopl79 26 lip 2015, 19:36
Dominik
Nie naśmiewam sie,bo nic w tym śmiesznego....no moze dziwnego to tak.
Halo,halo...nie bądź taki dobroczynny z tym wysylaniem ludzi do psychiatryka....
I nikogo nie straszę....jestes jakiś roszczeniowy...zanim napiszesz cos podobnego lepiej sie zastanow nad podobnymi bzdurami...
A o mnie to sie lepiej nie martw....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 26 lip 2015, 20:32
Dominik_wot sorry ale uwazam że też troche przesadzasz jesteś jakis nadwrażliwy lub nadpobudzony troche więcej dystansu do siebie i choroby...
a niestety czasami leczenia nie da sie zoptymalizować i albo chcesz być zdrowy i życ normalnie... albo wolisz lęki/depresje i moc w sexie....
czasami lepiej się zastanowić z czego Żona by miała większy pożytek....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez lunatic 26 lip 2015, 20:54
wystarczy zamiast ssri wziać moklobemid i bedzie po problemie, jak juz sie ktos upiera na ssri i chce koniecznie zniwelowac wplyw na libido dodatek wellbutrinu albo reboksetyny powinien pomoc, a tak w ogole to wystarczy pogadac o tym z lekarzem a nie robic o tym tematu na 10 stron

przez feniksx 26 lip 2015, 20:56
lunatic napisał(a):wystarczy zamiast ssri wziać moklobemid i bedzie po problemie, jak juz sie ktos upiera na ssri i chce koniecznie zniwelowac wplyw na libido dodatek wellbutrinu albo reboksetyny powinien pomoc, a tak w ogole to wystarczy pogadac o tym z lekarzem a nie robic o tym tematu na 10 stron

Trafiłeś w sedno....
Zresztą po zachowaniu widać że ma jakieś zaburzenia.... lekowo depresyjne..... bo wszystko odbiera jako atak....

przez elmopl79 26 lip 2015, 21:11
Lunatic
Ot to to to....:)

-- 26 lip 2015, 20:31 --

Lunatic
Co sądzisz o tym: " wzorcow ktore beda przy nas, a nie wzorcow ktore nas opuszczaja i pognebiaja nasza depresje".

przez lunatic 26 lip 2015, 21:39
a skąd ten cytat i do czego się odnosi?

przez elmopl79 26 lip 2015, 21:42
...potrzebujemy wzorców....itd.
zabraklo slowa"potrzebujemy"

przez Vengence 26 lip 2015, 21:42
lunatic napisał(a):wystarczy zamiast ssri wziać moklobemid i bedzie po problemie, jak juz sie ktos upiera na ssri i chce koniecznie zniwelowac wplyw na libido dodatek wellbutrinu albo reboksetyny powinien pomoc, a tak w ogole to wystarczy pogadac o tym z lekarzem a nie robic o tym tematu na 10 stron

Pelna zgoda, tylko jest problem, ten lek nie dziala na kazdego, ssri jednak maja ta przewage, ze wsród nich kazdy w koncu znajdzie lek, który bedzie na niego dzialal, zadko jest tak by ssri nie dzialaly na kogos kompletnie, a moclobemid tez lubi szybko przestac dzialac no i jego okres póltrwania troche pierdoli jego dzialanie i skutecznosc, ale jest to jakas opcja zamiast ssri, trzeba po prostu spróbowac na sobie, a nie marudzic o zaburzeniach seksulanych, jakby conajmiej sex byl najwazniejszy w zyciu, poza tym ile mozna sie pieprzyc!? :mrgreen: :roll:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez elmopl79 26 lip 2015, 21:49
To sa slowa wylapane z kontekstu....Novymivo pisal na wontku o wenli....i jakoś mi tak bardzo podpasowaly do naszej rozmowy....
ok.w tej sprawie pisz wiesz gdzie....:)

-- 26 lip 2015, 20:52 --

poza tym ile mozna sie pieprzyc!? :mrgreen: :roll:
ha,ha,ha....dobre,dobre:)

przez Dominik_wot 26 lip 2015, 22:17
feniksx napisał(a):Dominik_wot sorry ale uwazam że też troche przesadzasz jesteś jakis nadwrażliwy lub nadpobudzony troche więcej dystansu do siebie i choroby...
a niestety czasami leczenia nie da sie zoptymalizować i albo chcesz być zdrowy i życ normalnie... albo wolisz lęki/depresje i moc w sexie....
czasami lepiej się zastanowić z czego Żona by miała większy pożytek....

żona czyja chyba Twoja?

bo ja nie mam zony ani dzieci wiec z Twojej perspektywy to nie ma żadnego problemu jak zostaniesz wesołym impotentem dla mnie ma to znaczenie bo jestem jeszcze młody i nie mam ani dzieci ani żony a chciałbym mieć :yeah:

-- 26 lip 2015, 22:19 --

feniksx napisał(a):

Trafiłeś w sedno....
Zresztą po zachowaniu widać że ma jakieś zaburzenia.... lekowo depresyjne..... bo wszystko odbiera jako atak....

hahahhah ...
teraz to mnie rozbawiliście a na jakim forum my się znajdujemy... i o czym rozmawiamy...
hmm ... nie o depresji i nerwicy...
???

a co to za nowa definicja depresji : chory przejawia chęć do zostania wesołym impotentem...

jeżeli wy macie zony dzieci mężów czy kogo tam jeszcze to dla was może to i rybka - dla mnie mnie nie

-- 26 lip 2015, 22:32 --

dla mnie to akwarium...

-- 26 lip 2015, 22:47 --

elmopl79 napisał(a):To sa slowa wylapane z kontekstu....Novymivo pisal na wontku o wenli....i jakoś mi tak bardzo podpasowaly do naszej rozmowy....
ok.w tej sprawie pisz wiesz gdzie....:)

-- 26 lip 2015, 20:52 --

i nie wcale nie wcale się ze mnie nie zbijacie...
( jak na osoby niby dotknięte ta samą przypadłością/chorobą a może nawet większą )
to rzeczywiście wykazujecie wiele delikatności i zrozumienia :brawo:
ciekawym tylko jak wy byście się zachowywali gdyby ktoś tak reagował na wasze objawy i na to mówicie ze wam jest :bezradny:

-- 26 lip 2015, 23:30 --

#edit
i nie wcale się ze mnie nie zbijacie...
( jak na osoby niby dotknięte ta samą przypadłością/
chorobą a może nawet większą )
to rzeczywiście wykazujecie wiele delikatności i
zrozumienia :brawo:
ciekawe tylko jak wy byście się zachowywali gdyby
ktoś tak reagował na wasze objawy i na to co mówicie że
wam dolega i na wasze problemy :bezradny:

przez elmopl79 26 lip 2015, 23:57
Dominik
Masz chyba spore problemy ze sobą....
w każdym poscie starasz sie dostrzec atak przeciwko Twojej osoby....

Cytaty które przytoczylam w żaden sposób nie odnosily sie do Twojej osoby....

Daj juz spokój....

przez Dominik_wot 27 lip 2015, 00:30
elmopl79 napisał(a):Dominik
Masz chyba spore problemy ze sobą....
w każdym poscie starasz sie dostrzec atak przeciwko Twojej osoby....

Cytaty które przytoczylam w żaden sposób nie odnosily sie do Twojej osoby....

Daj juz spokój....

chodziło mi o drugą część :
poza tym ile mozna sie pieprzyc!?

to że te wcześniejsze cytaty nie były o mnie ani do mnie to zrozumiałem ...

Sortuj wg