ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Vengence 25 lip 2015, 16:23
Lu_80 napisał(a):Psychika dla mnie najważniejsza. Mogę sobie pobyć kastratem. Wszystko po kolei :)
Dokladnie :great:
co ci z libido jak mozesz za jakis czas jebnac samobója, co ci z libido, jak nie bedziesz mial sily nawet pojsc z laska na randke :bezradny:
:pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Dominik_wot 25 lip 2015, 16:30
jezeli ty wolisz
depresje od obnizenia potencji, to po co wogóle leczysz
depresje?

co za durne pytanie - a Ty po co leczysz depresję ???

przez Vengence 25 lip 2015, 16:41
Dominik_wot napisał(a):
jezeli ty wolisz
depresje od obnizenia potencji, to po co wogóle leczysz
depresje?

co za durne pytanie - a Ty po co leczysz depresję ???

No po to by sobie móc poruchac np. jezeli palne sobie w leb to jak bede uprawial sex, pomysl troche co ty piszesz i wyciagnij z tego wnioski.
Chcesz brac ssri i leczyc depresje, ale jednoczesniej, chcesz zachowac swietna kondycje sexualna, co kazdy wie na tym forum, jest po prostu niemozliwe, a ty to negujesz. :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lu_80 25 lip 2015, 16:57
Dominik_wot, nie obraź się, ale jak rozkminiasz nad tym czy depresja czy libido to chyba jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Sorry...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Dominik_wot 25 lip 2015, 17:00
taka sama durna odpowiedź jak i pytanie ale już Ci pisałem że nie mam depresji ;) tylko zaburzenia depresyjno-lękowe :P i chodziło mi o to dokładnie : [url]jezeli ty wolisz depresje od obnizenia potencji, to po co wogóle leczysz depresje?[/url]

nie wiem jak Ty ale ja chciałbym jednak uprawiać sex i mieć normalną rodzinę (poruchac sobie to nie jest główny powód)

przez Lu_80 25 lip 2015, 17:04
Nie zawsze chcieć znaczy móc. A czepianie się nazwy zespołu chorobowego kompletnie nie ma tu znaczenia.

przez Vengence 25 lip 2015, 17:17
Dominik_wot napisał(a):taka sama durna odpowiedź jak i pytanie ale już Ci pisałem że nie mam depresji ;) tylko zaburzenia depresyjno-lękowe :P i chodziło mi o to dokładnie : [url]jezeli ty wolisz depresje od obnizenia potencji, to po co wogóle leczysz depresje?[/url]

nie wiem jak Ty ale ja chciałbym jednak uprawiać sex i mieć normalną rodzinę (poruchac sobie to nie jest główny powód)

Ciezko, sie z toba gada, przeciez leki po jakims czasie odstawisz i wroci ci libido i nie bedzie problemu, ja bralem paro 2 lata, nie biore go juz ponad rok i libido jest na lepszym poziomie niz kiedys. Jezeli mialbym myslec jak ty, to np, jak mialbym raka to nie bralbym chemii, bo mi wlosy wypadna i jak bede wygladal lysy, no takie porownanie jak twoje, masz depresje, to ja leczysz, godzisz sie, ze przez pewien okres z sexem bedzie zle, ale potem wszystko wroci do normy, ale rob jak tam sobie chcesz, w sumie to mnie to jebie, pozdro. :pirate:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Dominik_wot 25 lip 2015, 17:29
http://www.nerwica.com/zespo-pssd-dysfunkcje-seksualne-spowodowane-za-ywaniem-ssri-t38047.html

o to mi chodziło

zaburzenia libido w trakcie to ja mogę mieć
nawet i inne uboki jeżeli widziałbym że mi to pomoże ale jak po leczeniu nie wiadomo czy kiedykolwiek i czy w ogóle będę mógł to ja dziękuje i wolę poszukać innych środków a przynajmniej najmniej szkodliwych z ssri bo wyleczenie z depresji będąc impotentem to dlamnie nie jest wyleczeniem :?

a pozatym zespół depresyjno-lekowy chodziło mi o to że wy może macie Wielką Depresję a ja tylko malutką depresyjke-lękową kto to wie a teksty w stylu to z tobą nie jest aż tak źle to sory ale przyznaję że wy wygraliscie konkurs na depresję ...

pozdrawiam :D
Ostatnio edytowano 25 lip 2015, 17:36 przez Dominik_wot, łącznie edytowano 2 razy

przez Lu_80 25 lip 2015, 17:33
Znak naszych czasów. Moje musi być mojsze niż twojsze.

przez Vengence 25 lip 2015, 17:38
Dominik_wot napisał(a):http://www.nerwica.com/zespo-pssd-dysfunkcje-seksualne-spowodowane-za-ywaniem-ssri-t38047.html

o to mi chodziło

zaburzenia libido w trakcie to ja mogę mieć
nawet i inne uboki jeżeli widziałbym że mi to pomoże ale jak po leczeniu nie wiadomo czy kiedykolwiek i czy w ogóle będę mógł to ja dziękuje i wolę poszukać innych środków a przynajmniej najmniej szkodliwych z ssri bo wyleczenie z depresji będąc impotentem to dlamnie nie jest wyleczeniem :?

a pozatym zespół depresyjno-lekowy chodziło mi o to że wy może macie Wielką Depresję a ja tylko malutką depresyjke kto to wie a teksty w stylu to z tobą nie jest aż tak źle to sory ale przyznaję że wy wygraliscie konkurs na depresję roku

pozdrawiam...

Ty nadal o tych konkursach!? znowu przeczysz sam sobie, bo piszesz, ze my mamy duza depresje i sie zalimy, a ty masz depresyjke, widzisz ironie?, skoro to depresyjka to nie bierze lekow, antydepresanty, sa skuteczne w ciezszych depresjach, szczególnie, leki z grupy ssri, mozesz uderzyc w inna grupe lekow, np: tianeptyna, agomelatyna, wellbutrin, reoboksetyna, mirta/miansa lub trazadon, moclobemid, który jest MAO odwracalny, ponoc skuteczny i dziala szybko, lub ten nowy Brintelix, ponoc nie zaburza funkcji sexualnych, troche wyboru masz, poza tym, to ze ktos mial pssd po odstawieniu, nie znaczy, ze kazdy bedzie je mial, ryzyko istnieje oczywiscie, ale pssd mozna dosc latwo wyleczyc, dopaminergikami, wiec nie wiem o co takie wielkie halo, aha jeszcze jedna sprawa, sama depresja obniza libido i powoduje niechec i niemoznosc uprawiania sexu, no ale ty masz depresyjke, jak to ujales, wiec ciebie to nie dotyczy tak!? :D

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lu_80 25 lip 2015, 17:42
Vengence, ja tam się cieszę. Po tylu latach w końcu wygrałem jakiś konkurs ;p

przez Dominik_wot 25 lip 2015, 18:04
to była ironia ...

bo wy się twierdzicie że jak chcę zachować libido to nie mam depresji i nie jest ze mną aż tak źle i właściwie po co się leczę...

to tak jakby bagatelizować moje objawy i twierdzić że mi nic nie jest...

dlatego napisałem że mam depresyjke...

czaisz to jest ironia...

-- 25 lip 2015, 18:12 --

ja nie twierdzę że wy się żalicie tylko że wysmiewacie moje objawy

-- 25 lip 2015, 18:21 --

i kto mi zabroni szukać najmniej szkodliwego leku z możliwych?

przez feniksx 25 lip 2015, 18:35
chłopie ale ty masz problemy... każda kobieta zrozumie, że się leczysz i sądze że dla twojej kobiety wazniejsze bedzie Twoje zdrowie niz penis.... poza tym.... znam wiele osob ktorym w trakcie leczenia libido wrocilo bo pozostawali aktywni seksualnie... na poczatku mowili ze bylo zero przyjemnosci ale po czasie zaczelo to puszczac.... ja sam pamietam ze mnie na parogenie tez mega trzymalo i nie mialem ochoty... a teraz biore 30mg parogenu i mam ciagla ochote na sex.... wiec.... na kazdego dziala inaczej...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Dominik_wot 25 lip 2015, 19:01
hmm... myślę że mogę to samo powiedzieć o każdym waszym problemie...

chłopie ale ty masz problemy...
weź się w garść zapomnij o tym to żaden problem
Ostatnio edytowano 25 lip 2015, 19:05 przez Dominik_wot, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg