ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Don Kamillo 27 lut 2015, 16:27
Mama obdzwoniła Rybnik, Racibórz, wszystkich. Heh jedyna opcja szybciej, to jakby mnie do szpitala zabrali, ale to raczej wykluczam bo matura za pasem. Cóż

"jeśli nie masz wyboru, pozostaje Ci przetrwać"
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Arasha 27 lut 2015, 16:28
Don Kamillo, masz prawo szukać w całym woj. śląskim, także w innych miastach, jak będą mieli miejsca, to powinni Cię bez problemu przyjąć. Coś się na bank załatwi :great:
Tylko się nie poddawaj ! Przecież to nie jedyna placówka medyczna świadcząca takie usługi w Twojej okolicy.

W grę wchodzi tylko na NFZ czy może być prywatnie ? Spróbujcie jeszcze w Żorach.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Don Kamillo 27 lut 2015, 16:34
Ja mówie o prywatnej gastroskopii która jest za 3tyg 220zł. Ja i tak pójde prywatnie niemniej jednak 18 marca dopiero..
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lu_80 27 lut 2015, 16:35
Mega dziwne, że nie ma terminów prywatnie. Wynika z tego, że publiczna służba zdrowia kuleje jeszcze bardziej, skoro tak dużo ludzi ucieka w prywatne badania...
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Don Kamillo 27 lut 2015, 16:35
Ja się nie mogę poddać bo mam całe zycie przed sobą, a że jest chu... trudno. Dawałem rady stawiać czoła depresji i nerwicy przez prawie rok, to 3 tygodnie przezyje :-|

przez Lu_80 27 lut 2015, 16:43
Don Kamillo, ja już stawiam 15 lat ;)

przez Arasha 27 lut 2015, 16:51
Don Kamillo, gastro robią w różnych placówkach. Przecież Rybnik i Racibórz to nie jakieś dziury. Może szukajcie jeszcze, a nuż się coś trafi ... przy okazji tańszego. 220 zł to sporo, jak bez znieczulenia. A masz możliwość podjechać gdzieś dalej ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez kalikali1 27 lut 2015, 17:07
Zbychu 1977, Nie chce cię martwić Zbychu ale ja brałem ponad 4 miesiące klomipramine 150mg,bez żadnego efektu na depresje i stany lękowe.Nie oszukujmy sie te leki wszystko nie leczą i nie działają na nikogo,zero działania na depresje i taka sama hujnia jeśli chodzi o lęki.Jestem juz tydzien czasu na baklofenie i clonazepamie i wreszcie /cenzura/ odżyłem,ten pierdolony kokon tlpd ssrri zschodzi mi powoli z bani,tak to jest ich jedyne działanie kokon taka bańka mydlana i gówno działania,to są pseudo leki,tyle życia zmarnowałem bo liczyłem że coś zadziała,trza było dawno rzucic to w pizdu i przejsc na benzo z baklo.A wy jak dalej chcecie sie bawić w to to powodzenia.Przekonałem się że te syfy dają zespół abstynencyjny-tak czuję te prądy pierdolone ale dobrze mi to klony maskują i da sie przetrzymać,dosłownie prądy mi rozpierdalają łep,takie to cudowne leki.Nie chwale pod niebiosy klonów i baclo bo wiem ze tolerka rosnie i co pół roku czeka mnie miesięczno ?? może dwumisięczny detox.Ale coś za coś,przynajmiej czuje sie wyborowo,nikogo nie namawiam macie swoje głowy i swoje zdanie,jeśli komuś coś dają te guwna to pozazdroscic mi dały wielkie gówno i tyle w temacie.Pozdro i czuję sie zajebiście nadal :):):):)

przez devnull 27 lut 2015, 17:51
Od wczoraj tylko 15mg ESCI, do tego dorzucam ~12,5mg sertraliny, za tydzień zwiększę ją do 25mg,
a wtedy ESCI zmniejsze do 10mg, bo jestem uzależniony od nastu lat od ESCI i bardzo ciężko znoszę
jego nagłe odstawki, dlatego łączę 2 na raz, już nie pierwszy raz, ryzyko syndromu serot. bliskie zeru.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez Don Kamillo 28 lut 2015, 18:23
Żołądek trochę odpuścił więc wytrzymam do tego 18tego, mam ten cały IP i na zmniejszenie kwasoty przed posiłkami, do tego Esci i Afobam 0,5 w kryzysowych sytuacjach (dobrze ze nie brałem nigdy za dużych dawek przez to nie jestem uzalezniony ani psychicznie ani fizycznie) do tego deprexolet 30mg nasennie, bo insomnia mnie dopadła 2 miesiące temu i cięzko z tym wygrać dotychczas. Dotrwam do tego 18tego i mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze, a nie, że znów mi wiatr mocniej w oczy zawieje.

przez Lu_80 28 lut 2015, 20:33
Don Kamillo, bezsenność z napięcia? Ja mam na odwrót. Mega senność..

przez Don Kamillo 28 lut 2015, 20:52
Na początku na paroksetynie byłem mega przymulony i jakoś spałem, ale potem dopadła mnie bezsennosc, po rozstaniu z dziewczyna, i nie wiem w sumie czemu, bo samo rozstanie spłynęło po mnie i spływa do dziś. Problemy ze snem mam od marca, więc już rok prawie minął. Na poczatku paro mnie usypiała, ale potem stało się odwrotnie teraz żeby zasnąć muszę wziąć 30mg mianseryny i jakoś to idzie

Kiedyś potrafiłem cały dzien przespać, dziś już nie

przez Ewgf 28 lut 2015, 20:53
Donkamillo a nie masz dużego łaknienia na jedzenie jak bierzesz te 30mg deprexoletu razem z esci?
Bo i tak wszyscy umrzecie, toteż czym się przejmujecie?
Turbolaxa 600mg
Owyksztyrytymytyrinanol 5mg
Hipermegazajebiścina 100mg

przez Don Kamillo 28 lut 2015, 20:55
Miałem, ale już się hamuje, bo przytyło mi się (do normalnej wagi 92kg 191cm wzrostu) i jak zauważyłem że zaczynam bardzo tyć, to pohamowałem się z jedzeniem i jest dobrze, waga nie rośnie.

jak zaczynałem tango z depresją schudłem z 87kg do 73kg przy moim wzroscie, a potem jak zacząłem brac paro i mianse, wróciłem do normalnej wagi

Sortuj wg