ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Patryk29 10 lut 2015, 21:39
Kalebx3 napisał(a):
Ten bedzie lada moment GLYX-13 (Rapastinel)

Patryk , " lada monent " ???
W Polsce ? Już nie chodzi o cenę , bo wiadomo,że przygniecie ,,, ale kiedy to będzie mozna dostać w aptece na recepte ?

Przy dobrych wiatrach, moze w tym roku wyjdzie w stanach, no u nas to pewnie nie, ale bedzie mozna sprowadzic z USA, co do ceny to nie mam pojecia, ale sadze, ze miesieczna kuracje ze 100 dolców, moze mniej kto wie, ale sa to moje przypuszczenia tylko i wylacznie. :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez harvard 11 lut 2015, 15:12
A jak u Was z libido bo mi spadło i słabe te orgazmy. Czytam o jakichś lekach na te problemy, ale ile można ćpać? Dam sobi jeszcze kilka dni i odstawiam esci bo z bzykania nici szkoda życia i żony!

przez tomasz_xyz 11 lut 2015, 16:29
Agusiab1 napisał(a):Czy ktos z was przyjmując elice ma drżenia rąk i mrowienia/drżenia nóg, cała noc mi to spokoju nie daje, prawie nie spałam jestem padnieta.

Mi to dosyć mocno dokuczało. Na razie nie biorę Elicea. Na wyższej dawce Alventy ręce też się chybotały mocno. Jedynie na Mirtazapinie nie było drżeń, ale za to koszmary nocne.

Chyba poszukam jakiegoś innego leku
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joaszka 11 lut 2015, 16:47
harvard napisał(a):A jak u Was z libido bo mi spadło i słabe te orgazmy. Czytam o jakichś lekach na te problemy, ale ile można ćpać? Dam sobi jeszcze kilka dni i odstawiam esci bo z bzykania nici szkoda życia i żony!

Przeczytaj wcześniejsze posty, wspominaliśmy o tym. Sporo z nas na to narzeka. ;)
joaszka

przez devnull 11 lut 2015, 18:37
Ja od dziś 22,5mg bo chcę jak najszybciej się spacyfikować, czekam na zombie mode, bo za dużo porażek mnie ostatnio spotkało.
Jutro do psychiatry po kolejne 23552194 opakowanie benzo, a w piątek do stomatologa. Myślę tylko by zaliczyć te 2 wizyty,
a dzień dzisiejszy najchętniej przewinąłbym (>>) niczym nudny film bez znaczenia.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez D@ri@nk@ 11 lut 2015, 18:45
joaszy napisał(a):
harvard napisał(a):A jak u Was z libido bo mi spadło i słabe te orgazmy. Czytam o jakichś lekach na te problemy, ale ile można ćpać? Dam sobi jeszcze kilka dni i odstawiam esci bo z bzykania nici szkoda życia i żony!

Przeczytaj wcześniejsze posty, wspominaliśmy o tym. Sporo z nas na to narzeka. ;)

Ale tak po prawdzie nerwica czy depresja tez ma negatywny wpływ na życie seksualne.. Ja z dwojga złego wybrałam leki bo przynajmniej czasem mi się chce, jak się nie leczylam to w ogóle mogłam bez seksu żyć :roll:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez harvard 11 lut 2015, 21:18
No ja w depresji bzykałem się jak dzieciak po kilka razy a teraz waga do góry chumor tak sobie i seksik jest....ale jaki.

przez benzowiec84 12 lut 2015, 05:28
Witam chcę ktoś się wymienić na fluoksetynę ? Posiadam świeżę nie używane całe opakowanie mozarinu 10 mg , i posiadam jeszcze 30 tabletek paroksetyny 20 mg [paroxetine aurobindo]
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Zbychu 1977 12 lut 2015, 17:58
Od dzis nigdy w zyciu nie wezme do ust SSRI,pogłębiła mi sie totalnie anhedonia do tego stopnia ze zaczałem mędrkować na temat sensu życia,to trucizna która ma za zadanie wytworzyc z człowieka bierny samozadowolony z siebie automat bez namiętnosci.Juz wole zintensyfikowac w sobie emocje za pomocą piribedilu i poczuć czym jest prawdziwa radość i prawdziwy ludzki przeciez smutek.
Zbychu 1977

przez Arasha 12 lut 2015, 18:21
Zbychu 1977, ja tam bym na brak emocji nie narzekała, zresztą tylko mnie wykańczają :time: żeby tylko uboków nie było, to bym wcinała bez zastanowienia i przy okazji znieczuliła się na kretynów :pirate:

Jak komuś brakuje emocji, to chętnie podeślę :mrgreen: ( nawet za free )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lunatic 12 lut 2015, 18:21
Zbychu 1977,
A ktory ssri tak Cie przekosil?

-- 12 lut 2015, 17:26 --

Mi wlasnie lekarz przyznal racje ze to jest fakt ze u niektorych powoduja zobojetnienie a nie zaden wymysl jak mi to niektorzy czasem sugerowali,ale czasem jest to efekt pozadany,jezeli nie da sie czegos zniesc a nie mozna tego zmienic od razu tak jakby sie chcialo to jakie jest inne wyjscie niz sie zobojetnic na to

przez Arasha 12 lut 2015, 19:14
lunatic, a co Ci lekarz tym razem przepisał ? Ma jakiś plan na dalsze leczenie dla Ciebie ? Śledzę Twoją historię i trochę niepokoję się o Ciebie :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez lunatic 12 lut 2015, 19:29
Arasha,
byłem u nowego, ordynatora kliniki w której kiedyś byłem, nie dał mi skierowania do szpitala ale i tak bym nie dal rady do niego pojść, miałem awanture w domu ze wzialem l4 na 3 dni a co dopiero by było jakbym sobie według nich poszedł na dłuższe wakacje
proponował mi agomelatyne, ale za bardzo sie bałem jak to coś by działało więc narazie dał sprawdzoną paroksetyne na której samopoczucie było kiedyś najbardziej stabilne, agomelatyne proponował ze względu na to ze po ssri mam z czasem silne zobojętnienie ,ale w tej chwili to byłoby nawet potrzebne, bo ze stresu w pracy wracam do stresu w domu i tak w kolko bez chwili wytchnienia, jak paroksetyna zadziala jak kiedys to wszystko to bedzie się juz ode mnie odbijało jak od ściany i nie będą mnie wszyscy wszystkim wykańczać, mam nadzieje tylko ze znów nie wpadne w taką pułapkę jak kiedyś na tych ssri

przez Patryk29 12 lut 2015, 19:44
Zbychu 1977 napisał(a):Od dzis nigdy w zyciu nie wezme do ust SSRI,pogłębiła mi sie totalnie anhedonia do tego stopnia ze zaczałem mędrkować na temat sensu życia,to trucizna która ma za zadanie wytworzyc z człowieka bierny samozadowolony z siebie automat bez namiętnosci.Juz wole zintensyfikowac w sobie emocje za pomocą piribedilu i poczuć czym jest prawdziwa radość i prawdziwy ludzki przeciez smutek.

Madre slowa :brawo:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg