ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Don Kamillo 25 sty 2015, 18:24
Niestety od razu się nie odrodzisz... Trzeba cierpliwości. Ale warto pocierpieć. Wiem po sobie, na jakiekolwiek efekty z leczenia esseserajami czekałem 8 miesięcy.. Ale warto. Bo teraz małymi kroczkami powoli sie odradzam.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez lunatic 25 sty 2015, 18:30
Don Kamillo napisał(a):na jakiekolwiek efekty z leczenia esseserajami czekałem 8 miesięcy..

czyli 7 miesiecy brales lek który nie dawał jakichkolwiek efektów, heh, czego wy jeszcze nie wymyslicie

przez D@ri@nk@ 25 sty 2015, 18:31
Kropelek, i dobrze że się skończył, po co brac to świństwo uzalezniające... swoja droga nieźle szybko ci poszedł :roll:
Mnie przez prawie 3 miesiące 8 tabletek zeszło ;)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Don Kamillo 25 sty 2015, 20:39
lunatic napisał(a):
Don Kamillo napisał(a):na jakiekolwiek efekty z leczenia esseserajami czekałem 8 miesięcy..

czyli 7 miesiecy brales lek który nie dawał jakichkolwiek efektów, heh, czego wy jeszcze nie wymyslicie

Opisałem swoją historie gdzie indziej, nie wiesz jak było, to nie oceniaj i nie rób ze mnie jakiegoś idioty, co sobie wymyśla jakieś farmazony.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Arasha 25 sty 2015, 20:47
Don Kamillo, nic nie szkodzi ... Arash to moje muzyczne natchnienie :pirate: ( ale nie ograniczam się tylko do niego w słuchaniu muzy ! )

Btw Zmień sobie podpis ... na pewno nie bierzesz 25 mg alprazolamu ( bo chyba byś świecił :mrgreen: ), tylko 0,25 mg. Nie ma tak wysokich dawek ... chyba tylko dla samobójców !

-- 25 sty 2015, 19:51 --

D@ri@nk@ napisał(a):harvard, musisz panowac nad apetytem, po prostu się nie objadaj nawet jesli masz na to ochotę. Albo zjadaj między posiłkami zdrowe przekąski, owoce, suche pieczywko itp

Dobra rada, zwł. że sama pałaszujesz watę cukrową tak, że ledwo Cię widać :mrgreen: ( nie bierz tego do siebie, poprawiłaś mi po prostu trochę humor :D )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez cytrynka84 25 sty 2015, 20:53
25mg to nie dawka dla samobójców,za mało ;)
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Don Kamillo 25 sty 2015, 20:54
Lekka gafa, chyba z przyzwyczajenie do dawek SSRI :D

Ahh czasem jakbym dobijał do ściany.. prawie 8 miesięcy leczenia farmakologicznego, i już nie wiem skąd te złe samopoczucie czy z depresji czy z uboków.. najgorszy ten zołądek, on wszystko potęguje.. ale nie ma się co załamywać.. nie warto :great:

Dla mnie największa motywacją jest rodzina i marzenia. Nie mógłbym z tego zrezygnować i to mnie tutaj trzyma. Moje życie nie może być przecież zniszczone przez jedną osobę

przez D@ri@nk@ 25 sty 2015, 21:01
Arasha napisał(a):
D@ri@nk@ napisał(a):harvard, musisz panowac nad apetytem, po prostu się nie objadaj nawet jesli masz na to ochotę. Albo zjadaj między posiłkami zdrowe przekąski, owoce, suche pieczywko itp

Dobra rada, zwł. że sama pałaszujesz watę cukrową tak, że ledwo Cię widać :mrgreen: ( nie bierz tego do siebie, poprawiłaś mi po prostu trochę humor :D )

Cieszę się że poprawiłam ci humorek na chwilkę :yeah:
A tak poważnie to rada z doświadczenia karmienia córki która ma tendencje do tycia. Ja od 15 rż ważę ok. 54 kg (a mam już prawie 40 lat ;) )
i tylko dwa razy przytyłam.... w ciąży, niestety z efektem jojo czyli zaraz po porodach wracałam do swojej wagi :mrgreen: A jem co chcę kiedy chcę i ile chcę. Takie waty to dwie naraz opitalam :oops:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez Kropelek 25 sty 2015, 21:09
Będąc u lekarza byłem w takim stanie, że dała mi 2 Afobamy dziennie, które miałem pić przez 2 tyg. zmniejszając dawki. Szczerze mówiąc, ten Afobam działał. Rzeczywiście uspokajał lęki. Escitil póki co nie działa, więc pewnie będzie chcieć mi zwiększyć dawkę, czego się boję i w sumie też troche mnie na to nie stać, bo to nie jest tani lek, jak na mnie.

przez cytrynka84 25 sty 2015, 21:21
D@ri@nk@, też mnie rozbawilas,szczerze mówiąc tym "po prostu się nie objadaj,nawet ,jak masz na to ochotę"Żeby to bylo takie proste,tak jak by mówić,żeby przytyć musisz więcej jeść,a co jak nie mozesz jeść,przytyć,bo Ci jedzenie rośnie w ustach? Łatwo powiedzieć,trudniej wykonać.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez D@ri@nk@ 25 sty 2015, 21:28
No możliwe ;)

przez Arasha 25 sty 2015, 21:37
Don Kamillo, co Ci konkretnie dolega z żołądkiem ? Od kiedy masz te objawy ? Odkąd zacząłeś brać leki, czy już wcześniej ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Don Kamillo 25 sty 2015, 21:39
Mam nerwice zołądka która potęguje czarne myśli a czarne myśliu potęgują ból zołądka.. przez to lecze sie psychiatrycznie bo boli tak, ze nie mam siły na nic.. nerwicy zołądka dostałem gdzieś 15 marca tamtego roku, powody opisywałem w innym temacie, i tak do dziś, nie chce odpuścić. Ból nie jest spowodowany psychotropami, zaczął się 2 miesiące przed podjęciem walki o swoje zycie.

jesli chodzi o badania miałem badania i USG wszystko w jak najlepszym porządku. bol na tle nerwowym

-- 25 sty 2015, 20:48 --

Boli całymi dniami, z małymi przerwami. To jest głowny powód mojej nerwicy, bo on ciągle mi przypomina o problemie.

przez D@ri@nk@ 25 sty 2015, 22:13
Don Kamillo, usg na żołądek? :shock:

Sortuj wg