ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Don Kamillo 22 sty 2015, 19:44
Ja nie piję alkoholu, zwłaszcza na studniówce, owszem czasem sobie wypiję, ale sporadycznie.

Dziękuje ! Postaram się, żeby była udana dla mnie i mojej partnerki

Partnerkę załatwiłem sobie od razu, gdy zerwałem z moją eks, po prostu na starych przyjaciół zawsze można liczyć !

Pozdrawiam !
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez Arasha 22 sty 2015, 19:49
Don Kamillo, i tego się trzymaj ... a w życiu na wszystko masz jeszcze czas ;) Ważne, abyś teraz skupił się przede wszystkim na swoim zdrowiu :!:
Konieczne daj nam znać, jak wypadła studniówka :!: Wyobraź sobie, że ja nie byłam :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Don Kamillo 22 sty 2015, 19:52
Ja nie moge się poddać, bo mam cele w życiu, studniówka, matura, zawodowy, samochód,praca ->> Wyleczenie się z depresji. Przez ostatni rok myślałem tylko o tym, żeby ten ktoś się dobrze czuł, nie zważając na to, że się staczam. Stoczyłem się, uderzyłem w dno i zaliczam come back. oprawcom niebawem będę śmiał się w twarz - już się śmieje, a wiem, że sa ludzie którzy chcieliby mnie widzieć na dnie - szkoda że ja się nie poddamn nigdy, czemu ? no temu, że chociaż czułem się podle, najgorzej, wszystko mnie bolało, psycha poshizowana, nigdy nie pomyślałem o samobójstwie. To jest dla tchórzy, a ja mam wsparcie, mam ludzi którzy mnie kochają. Ogarne się sam, albo zaje.. się starając. Nie dbam. Chcieli to mają. Emocji nie znajda we mnie.

Tak więc do góry głowa.

Potem mądra i ładna kobitka :)

Wyobrażam sobie co czułaś..
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez murbeton 22 sty 2015, 19:57
Lu_80 Ja też ostatnio miewam takie myśli. Nie kumam tego o co chodzi, że biorę leki, chodzę na terapię, jest w miarę ok i nagle trach i coś zaczyna znowu szumieć.
Na razie zwiększyłam Mozarin z 15 mg na 20 mg (biorę już kilka dni). Niby jest odrobinę lepiej, ale za to bardzo boli mnie głowa i zaczęłam mieć problemy z zasypianiem. Myślicie, że to może być konsekwencja wejścia na większą dawkę?

przez D@ri@nk@ 22 sty 2015, 21:05
murbeton, pewnie skutek uboczny leku. Poczytaj ulotkę, jesli jest takie info to na bank :smile:

Don Kamillo, plany super, trzymam kciuki za realizację :great:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Lu_80 22 sty 2015, 21:08
D@ri@nk@, Arasha, devnull, murbeton, wszyscy macie rację. Chcemy poprawy za wszelką cenę. Jeden dzień jest lepszy, następny gorszy. Leki zmieniamy, efekty marne. Na terapię chodzimy i co.. Dupy nie urywa. Po prostu czasem nie mam siły walczyć. Nadzieja jednak jakaś się tli. Oby jak najdłużej.
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez D@ri@nk@ 22 sty 2015, 21:17
Lu_80, zupełnie cie rozumiem, tez był taki czas że nie miałam siły, prawie się poddałam mojej nerwicy (wtedy jeszcze nie brałam leków) ale potem jeszcze bardziej nie miałam siły z nią żyć i po 10 latach męczarni i zmarnowanych setkach dni nadszedł moment kiedy powiedziałam dość... nie sobie tylko nerwicy i poszłam do psychiatry. "co nas nie zabije to nas wzmocni" u mnie sprawdziło się w 100% bo nie dość że znalazłam resztki sił żeby zawalczyć o swoje życie to jeszcze z super skutkiem

Cieszę się że na mnie leki działają, ale strach że to wróci zawsze pozostaje. Przykro że nie każdemu pomagają i naprawdę życzę Wam z całego serca żeby w końcu zdarzyło się coś co ułatwi walkę. Ale najważniejsze że jest ta iskierka nadziei :D
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez Lu_80 22 sty 2015, 21:27
D@ri@nk@, prawda, prawda. Mnie zniechęca tylko to, że już przerobiłem chyba wszystkie możliwe związki chemiczne z efektami dość marnymi. No cóż, dajmy szansę ESCI :) Again...

przez harvard 23 sty 2015, 21:50
Czy po ESCITALOPRAMie się tyle z racji przyjmowania leku czy tylko z racji zwiększonego apetytu? Mam przypisaną 10kę rano a czytając różne fora i opinie każdy zupełnie sprzeczne info podaje.
dzięki

przez joaszka 23 sty 2015, 21:58
Ja biorę rano 15mg i bez problemu się nawet odchudzam.
joaszka

przez D@ri@nk@ 23 sty 2015, 22:12
harvard napisał(a):Czy po ESCITALOPRAMie się tyle z racji przyjmowania leku czy tylko z racji zwiększonego apetytu? Mam przypisaną 10kę rano a czytając różne fora i opinie każdy zupełnie sprzeczne info podaje.
dzięki

Nie sprzeczne info tylko kazdy inaczej reaguje. Nawet kilka postów wczesniej było o tym. Jedni tyją inni nie, nikt ci nie da jednoznacznej odpowiedzi. Tak samo z apetytem, każdy po lekach inaczej jada

przez harvard 23 sty 2015, 22:41
Czyli temat obija się o jadłospis?

przez Arasha 23 sty 2015, 23:46
D@ri@nk@, świetny avek :great: Rewelacyjny !

-- 23 sty 2015, 22:47 --

Trzymamy kciuki za udaną studniówkę Don Kamillo :great: Niech się dobrze bawi i zapomni na chwilę o kłopotach !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Lu_80 24 sty 2015, 00:10
joaszy napisał(a):Ja biorę rano 15mg i bez problemu się nawet odchudzam.

Ja zawsze biorę na noc :)

Sortuj wg