ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Powerade 28 gru 2014, 22:59
Nie bede tu wrzucał fotek to nie sympatia.pl hehe . No zobaczymy ja nadzieje pokładam w tym esci bo z tego co czytałem ma dobre opinie ten lek i wyciągał ludzi z głębokich depresji itp zobaczymy

przez boogyman 28 gru 2014, 23:03
Jezuuuu, co się ze mną dzieje:(

Czy ja już jestem hipohondrykiem, czy to objaw nerwicy. Każdy dzień to dla mnie katorga.
Od 2 tygodni biorę tą mieszankę i ni /cenzura/ lepiej. Miałem podobnie jak ktoś wyżej, że po 2 dniach czulem jakby lepszy humor (pewnie efekt placebo)
Teraz jestem załamany. W pierwszym tygodniu wywalało mi wątrobę , jakieś ciagłe gazy, wzdęcia. Leżałem w łóżku.
Teraz to troszkę przeszło, a pojawił mi się jakiś ślinotok, gęsta ślina w buzi która tak mnie wkurwia że nie mogę się skupićna niczym.
Idzie Sylwester, ludzie się cieszą, a ja siedzę i użalam się nad sobą. Nie wiem czy dać szansę tym lekom czy to przerwać.
Jestem jakiś naspeedowany z tych nerwów:/ Czemu tak się ze mną dizeje, kiedy to cholerstwo zacznie chociaż trochę działać.
Przepraszam , że piszę i się żalę, ale nawet nie mam komu o tym powiedzieć, w Święta pokłóciłem się z rodziną:/
Obecnie nic

przez Arasha 28 gru 2014, 23:05
Powerade, no przecież wiem i żartowałam, chociaż nie ukrywam, że jestem ciekawa jak wygląda prawdziwy płetwonurek :105: A tak w ogóle to ludzie tu wrzucają swoje foty, ale jak się już lepiej poznają z resztą forumowiczów ( nie pierwszego dnia ) :P

Czy dobrze zrozumiałam ... Ty nie miałeś żadnych skutków ubocznych przy braniu esci, jak na razie ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powerade 28 gru 2014, 23:07
Boogyman ile masz lat i czym sie zajmujesZ?

-- 28 gru 2014, 22:10 --

Arasha no nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych od tego esci ale i poprawy tez nie poczułem ehhhhhhh :/

przez Arasha 28 gru 2014, 23:11
boogyman, nic się nie przejmuj. Od tego jesteśmy, żeby wysłuchać, ponarzekać, doradzić coś drugiej osobie ... od tego jest m.in. to forum. Ja bym na Twoim miejscu jeszcze parę dni przeczekała i jak nic się nie zmieni to początkiem stycznia do doktorka.

Btw Ja też siedzę w domu i nie byłam jak dotąd na żadnej zabawie sylwestrowej w życiu. To tak dla pocieszenia, serio piszę.

-- 28 gru 2014, 22:14 --

Powerade, co Cię tak wiek i zawód boogymana interesuje 8) ?
Zapewniam Cię, że na forum jest bardzo dużo aktywnych zawodowo facetów biorących różne psychotropy ;) Sam na pewno nie jesteś.
Jeszcze będziesz hulał między tymi rafami koralowymi, zobaczysz :mrgreen: Daj tylko lekom trochę czasu na działanie.
Ostatnio edytowano 28 gru 2014, 23:14 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez slow_down 28 gru 2014, 23:14
Sylwester to dzień jak każdy inny ;) Też go nie obchodzę.
slow_down

przez Arasha 28 gru 2014, 23:15
slow_down, a może jednak odpalimy jakąś petardę na Menel Street :mrgreen: ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Powerade 28 gru 2014, 23:17
Ja tez nie przepadam za imprezami moze dlatego ze nie pije wogole alkoholu.

-- 28 gru 2014, 22:21 --

Arasha dzięki za pociesZenie . Fakt ze nieraz mam takie dni ze myśle kur.... Juz jest dobrze a puzniej jakoś wraca :/

przez boogyman 28 gru 2014, 23:26
32lata pracowałem w bankach i sprzedaży. U mnie to raczej charakter a nie kwestia pracy, ale na pewno nie pomogła
Obecnie nic

przez Arasha 29 gru 2014, 00:38
boogyman, ale masz 32 lata, czy 32 lata pracowałeś :shock: ?

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Ricah 29 gru 2014, 12:39
Arasha napisał(a): A mirtazapina, mimo iż z nazwy antydep, to działania przeciwdepresyjnego ni uja nie uświadczysz ( sporo czytałam, sama biorę największą dawkę 45 mg

Z tym sie nie do konca zgodze. Moze po prostu ten efekt terapeutyczny jest dla Ciebie za maly?

Arasha napisał(a):
Nie no teraz to się uśmiałam :mrgreen:

Ricah napisał(a): Zastanow sie, czy depresja i bezsennosc to dobre wyjscie dla tak mlodej osoby, jak Ty.

To zabrzmiało tak, jakby Powerade mógł sobie sam zadecydować, czy chce mieć depresję, czy nie :lol: :lol: :lol:
Ricah, potrafisz poprawić człowiekowi na wieczór humor :P

Wrzucę to do top postów :yeah:

Oszukujesz, to jest wyrwane z kontekstu! :nono:

boogyman, podobno antydepresanty moga najpierw pogorszyc nastroj, a dopiero potem zaczac dzialac. Nie do konca tez wiadomo, jak zwiekszenie danego neuroprzekaznika ma sie do walki z depresja[stezenie danego neuroprzekaznika wzrasta o wiele szybciej, anizeli widzi sie efekty terapeutyczne] - wieksze znaczenie moze miec sama neurogeneza i odbudowa mozgu.
Stad tez wazne na poczatku jest wsparcie kogos bliskiego, albo przynajmniej terapeuty. No i czestsze wizyty u psychiatry - wtedy moze cos zaradzic na uboki.
Oczywiscie wybor nalezy do Ciebie, ale najpierw skonsultowalbym to z lekarzem.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

przez Lu_80 01 sty 2015, 22:12
Oby ten Rok - dla wszystkich ESCI-zażywaczy - był lepszy, mniej lękowy i depresyjny :) czego i sobie życzę ;)
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez izytka 03 sty 2015, 14:21
kochani życzę Wam dużo zdrowia a mało lęków w Nowym Roku. u mnie coraz lepiej biorę 10 mg esci nadal ale jest dużo lepiej kilka tygodni temu było 80% poprawy na dzień dzisiejszy 90%.wiem ,że żyję ,chcę mi się żyć.dobrze śpię nie budzę się w nocy z uczuciem lęku,nie kołacze mi serce po prostu super.ale jest jeszcze te nieszczęsne 10% np.wczoraj byłam w kościele i jest lepiej mniejszy lęk ale jest.czasem łapię się na tym ,że czekam tego lęku jak np.wybieram się gdzieś dalej w drogę to się zastanawiam co zrobię jak mnie dopadnie lęk i cały czas o nim myślę ale jak już jadę to w ogóle tego lęku nie ma.tak sobie myslę ,że na to dobry by był jakiś psychoterapeuta żeby pomógł mi uporządkować w głowie to czego już nie może zrobić tabletka esci.

przez hashim 03 sty 2015, 14:28

Sortuj wg