ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
59%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 268

przez lunatic 21 lip 2014, 20:36
Myślisz ze ktoś jest w stanie przewidzieć jakimiś nadprzyrodzonymi siłami Twoja reakcje na lek w pierwszych tygodniach? u siebie tego nie mozna przewidziec a co dopiero u kogos

przez Chada 21 lip 2014, 20:37
Wziąłem drugą dawkę escitalopramu bo skoro lekarka na urlopie fluo mi zabrakło i do tego nie zadziałało skoro mam to czego nie spróbować.Nara zie to nudności,mdłości ale bez wymiotów czyli looz zresztą takie uboki to lubię zawsze przechodzą i jeść się mniej chcę :lol: Po za tym siedząc już kilka godzin przy kompie głowa,ręce,nogi mokre wyszedłem na chwilę zapalić poleżałem to nie trzeba mi iść na jezioro po pływać,pływam w swoim ciele. Mam nadzieję że to przejdzie,a tak fajnie bez leków 2 dni suchutko było ;) Wątpię żeby ten ubok przeszedł bo podobnie było na citalu ale jak lekarka wróci z urlopu niech coś myśli zostało przecież jeszcze wortio,tianeptyna,może jakieś MAO,bupropion. :P

Lamotrygina 150mg

przez elmopl79 21 lip 2014, 20:41
Kloss
To Ty musisz podjąć decyzje...
Tojaaa napisala Ci co Ona by zrobila,ja tez Ci napisalam....jesli Twój stan nie jest najgorszy,to mozesz sie wspomagać czymś doraźnie,a po przyjeździe rozpocząć leczenie....
Ale to juz Ty musisz zdecydowac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 21 lip 2014, 21:04
kloss napisał(a):Ja mam tą wadę, że nie potrafię wytrzymać długo na leku - jak tylko czuje się dobrze, to rezygnuje z dalszego przyjmowania i to mnie gubi. Muszę się teraz zawziąć i postanowić sobie, że leczenie będzie trwało dłużej niż 3 miesiące. Właśnie zastanwiam się, żebym nie pojechał na wakacje w gorszym stanie po esci, bo różnie z tym bywa, nie wiem jak zareaguje mój organizm, z drugiej strony - o 3 tygodnie przesuwam date rozpoczecia brania leku - a w tym czasie juz by krążył w moim krwioobiegu. Nie wiem, co robić. Może 5 mg pobrać przez te trzy tygodnie?

Jakbym mial brac takie leki 3 miesiace to bym nawet nie zaczynal,
3 miesiace to tak naprawde trzeba dac zeby lek sie porzadnie rozkrecil :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Lu_80 21 lip 2014, 22:21
Tojaaa napisał(a):kloss, ja bym brała. Z mojego doświadczenia wiem, ze im dłużej czekam tym nerwica bardziej rozkręca sie. Ale sam wiesz jak zareagowałeś na początki brania. Mnie esci wymlocila okrutnie

-- 21 lip 2014, 18:28 --

Większość starych escitalopramowcow ozdrowiala, pozostały trudne przypadki jak ja :D

Nie ozdrowiała, oj nieee :/
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez elmopl79 21 lip 2014, 22:21
No u mnie ok.dwa miesiące to trwaly uboki:)
No ale jeśli ktos jest szczęściarzem i nie ma ubokow,to moze i lek szybciej sie rozkręca....a byli tu tacy:)

Czarnydiabel
Co u Ciebie?!:)

-- 21 lip 2014, 21:23 --

Lu_80,
Ale masz piękny wpis....ot,cala prawda:)

przez Chada 21 lip 2014, 22:25
elmopl79 napisał(a):No u mnie ok.dwa miesiące to trwaly uboki:)

Jakie uboki trwały aż 2 miechy? :hide:

Lamotrygina 150mg

przez Lu_80 21 lip 2014, 22:28
elmopl79, już chyba nie ma dla mnie nadziei ;)
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez elmopl79 21 lip 2014, 22:38
Lu_80,
Czemu tak myslisz?!!!
Trzeba byc dobrej myśli.No forum bylo wielu ludzi,którzy tak pisali,bo nie mogli dobrać lekow,ale potem zawsze wychodzili z tego bagna.Tylko nie wolno sie poddawać!!!
Do poki walczysz jest nadzieja!!!
Cale życie to jedna wielka walka....o wszystko,o prace,o orzyjaciol,o kazdy następny dzien.
Trzeba walczyc żeby isc dalej,bo jest jeszcze wiele do zrobienia i do przezycia.
"wstawaj i walcz,wstawaj i walcz,nigdy sie nie poddawaj"-no jestem ciekawa czy ktos zna slowa tej piosenki i zespól który to spiewa:)
Chada,
Tak esci mna poniewieralo ok.dwoch miesięcy....Przeszlam na poczatku koszmar wprowadzania leku....nawet w najgorszym stadium nerwicy nie czulam sie nigdy tak koszmarnie....

przez Chada 21 lip 2014, 22:46
elmopl79 napisał(a):Lu_80,
Czemu tak myslisz?!!!
Trzeba byc dobrej myśli.No forum bylo wielu ludzi,którzy tak pisali,bo nie mogli dobrać lekow,ale potem zawsze wychodzili z tego bagna.Tylko nie wolno sie poddawać!!!
Do poki walczysz jest nadzieja!!!
Cale życie to jedna wielka walka....o wszystko,o prace,o orzyjaciol,o kazdy następny dzien.
Trzeba walczyc żeby isc dalej,bo jest jeszcze wiele do zrobienia i do przezycia.
"wstawaj i walcz,wstawaj i walcz,nigdy sie nie poddawaj"-no jestem ciekawa czy ktos zna slowa tej piosenki i zespól który to spiewa:)

Dokładnie mam takie same nastawienie.Życie to ciągła walka kto przestaje walczyć o siebie przegrywa jeszcze bardziej.Nie ma sytuacji bez wyjścia jest źle ale zawsze będzie lepiej ta suka depresja zabrała mi wszystko ale czegoś też nauczyła.Nie ma rzeczy niemożliwych.Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.Jeśli nie dla kogoś to przynajmniej dla siebie i trzeba być z tego dumnym.Mam podobne podejście co Ty mimo iż nie mogę dobrać odpowiedniego leku.Ale już raz lek mnie wyciągnął z klinicznej depresji na zawsze szacunek sertralinie :P

Lamotrygina 150mg

przez elmopl79 21 lip 2014, 22:55
Chada, Chada,
:brawo: :brawo: :brawo: Trzeba isc do przodu!!!
Seryralina przestala dzialac?
Ale nie ma co sie poddawać,tych cukieraskow jest mnóstwo,wiec napewno znajdziesz jakiegoś cuksa dla siebie.
albo jakis mix....bedzie dobrze.Nie ma innej opcji:)

przez Patryk29 21 lip 2014, 23:26
U mnie tez 2 miesiace trwaly uboki po escitoplarmie, momentami bylem bardzo mocno pobudzony po tym leku.

przez Chada 21 lip 2014, 23:37
Patryk29 napisał(a):U mnie tez 2 miesiace trwaly uboki po escitoplarmie, momentami bylem bardzo mocno pobudzony po tym leku.

Dlatego dzięki za benzo ;) Zasnąć po tym nie łatwo a to dopiero początek.Zresztą jak mnie będzie męczyć mocno głównie jeśli pot mnie zaleje bardziej niż kurwica to poprostu odstawie i spróbuje innego szajsu :P

Lamotrygina 150mg

przez Patryk29 21 lip 2014, 23:40
Nie ma za co :mrgreen:

Sortuj wg