ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez elmopl79 26 kwi 2014, 12:19
Dark Passenger, a wiec o to tu chodzi,ze watę esci jest popularniejszy niż paro,sertra,itd.
Myślę,ze nie ma potrzeby sie martwic,ze esci pobije swija popularnością paro.....

Lunatic
Dziekuje,ze wsparcie:)
Ale wisnia,to czlowiek,który mi dynda i niech sobie pisze co chce.Nie rusza mnie ta osoba.Tylko zastanawiam siw czemu moderatorzy tego nie widza.....a zwaracaja uwagę na to,ze na tym akurat forum zrobil sie "ruch"...
Widocznie zależy komus żeby ten wątek przestal dzialac.Bo z tego co wiem i na innych wątkach tez ludzie piszą na temat zupelnie innych lekow.
Myślę,ze wcale nie musisz rezygnować z pisania na tym watku,bo tylko zrobisz przysluge niektorym intruzom na tym forum:)

Tojaaa
co u ciebie,ruszyli sie cos?Jest juz jakas zauwazalna poprawa?

przez Lord Kapucyn 26 kwi 2014, 13:03
elmopl79, Nie, nie o to tu chodzi. Chodzi o to, że jak nowa osoba wejdzie do wątku o esci to chce się czegoś dowiedzieć o esci- jakie dawki ludzie biorą, jak ten lek tolerują, jakie mają skutki uboczne, czy komuś pomógł itp. A nie np. czytać o tym, że wiesław dziś zjadł jajecznicę, Ewie wyskoczył pryszcz, a Tomek pojechał do Bangladeszu.

A wątek esci nie zawdzięcza tego popularności tylko po prostu siedzi w nim garstka osób, która bierze ten lek oraz garsta która już go w ogóle nie bierze(bierze inny) ale siedzi tu z sentymentu. Przez 8 lat nie nastukano tu tyle postów co przez ostatnio parę miesięcy, a to nie zasługa "popularności" czy "ruchu" tylko tego, że w tym temacie przez kilkaset stron ciągnie się OT- rozmowa o wszystkim i o niczym, w między czasie coś ktoś o esci napisze. Nikomu nie zależy, żeby ten wątek przestał działać, ani nikt nikogo nie prosił, żeby ktokolwiek się w nim przestał udzielać. Jest mnóstwo luźnych tematów na forum, gdzie można pisać o czymkolwiek.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Luki_is_back 26 kwi 2014, 13:16
Do mnie dotarło. Przepraszam za śmietnik, jaki zrobiłem ze swojej strony. Siedziałem tu głównie z sentymentu i sympatii do kilku osób, które chciałem podbudować, czy uspokoić.
I też z chęci do pogadania, bo brak mi znajomych w moim życiu. Ale zdaję sobie sprawę, że ten wątek to nie miejsce na takie pogaduszki i wiedziałem, że kiedyś to się skończy.

Może przeniesiemy się na inne, właściwe do takich pogaduch miejsca na forum, a może z częścią osób spotkamy się na sierpniowym zlocie forumowiczów, bo mocno rozważam swój przyjazd tam.

Także dzięki, było miło, ale się skończyło :)
Luki_is_back

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 26 kwi 2014, 13:19
elmopl79,
chodź na spamową wyspę w dziale Off-topicu, zrobimy impreze z drinkami pod palmami Obrazek

przez Tojaaa 26 kwi 2014, 13:28
Chłopaki, gdzie was szukać?

Elmopl, chyba powolutku coś rusza sie. Wczoraj miałam super popołudnie, zapomniałam zupełnie o kurwicy :D

przez lunatic 26 kwi 2014, 13:32
Tojaaa,
mnie pewnie w temacie Depresja, wątek Jęczarnia :D
nie no zartuje, szczerze mówiąc nie wiem

przez elmopl79 26 kwi 2014, 13:48
Lunatic
Hmmm....pod palmami....brzmi kusząco:)

Tojaaa
Bardzo,bardzo sie ciesze:)Czyli jednak paro da rade:)super!!!

Dark Passenger,
czy jest jakas mizliwos stworzenia dla nas"marud"o wszystkim i o niczym jakiegoś watku no,nie w esci....ale nie watek typu nerwica....

Lunatic,Luki,Tojaaa,Inez
Napiszcie gdzie sie "zakotkiczycie":)na pw.

-- 26 kwi 2014, 12:51 --

Luki
A gdzie jest taki zlot?

przez Gradrec 26 kwi 2014, 14:06
lunatic napisał(a):no właśnie neuroleptyków nie brałem wcześniej

-- 23 kwi 2014, 22:24 --

Gradrec
wybrałeś sie na tą terapie?

Bylem wczoraj zalatwic papierkologie. W ogole zle poszedlem na poczatku i wszedlem na zamkniety oddzial i ladnie przygrzani ludzie tam byli :P Stalem sobie w korytarzu i czekalem na ordynatora, bo akurat wyszedl ale potem sie mna pielegniarki zaopiekowaly i siedzialem z nimi kanciapie, bo sie czulem na prawde dziwnie miedzy tymi trzesacymi sie ludzmi z tepym wzrokiem, wedrujacymi po korytarzach. /cenzura/, od razu wyzdrowialem :DDD. Wrocil i sie za glowe zlapal, co ja tu robie. Zaprowadzil mnie do innego budynku do ordynatora oddzialu dziennego chorob nerwicowych, gosc przyjal papierki i termin na 26 maja :>

przez Luki_is_back 26 kwi 2014, 14:24
O zlocie poczytacie tutaj:
z-lot-ogolnopolski-artutowek-14-17-sierpnia-2014-lista-t49609.html
Pod Łodzią jest, ciut daleko jak dla mnie, ale dla chcącego nic trudnego. Najtrudniej będzie ubłagać żonę, żeby mnie puściła z plecakiem pełnym piw :)
Koniec OT.
Luki_is_back

przez Zazulka 26 kwi 2014, 14:35
Tojaaa napisał(a):Elmopl, chyba powolutku coś rusza sie. Wczoraj miałam super popołudnie, zapomniałam zupełnie o kurwicy :D
Ty wiesz, jak miło to czytać? Wiesz? Na pewno wiesz :D
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez Lord Kapucyn 26 kwi 2014, 14:37
elmopl79 napisał(a):Dark Passenger,
czy jest jakas mizliwos stworzenia dla nas"marud"o wszystkim i o niczym jakiegoś watku no,nie w esci....ale nie watek typu nerwica....

Gotowe- esci-spin-off-t49662.html

Do rozmów o wszystkim i niczym.

-- 26 kwi 2014, 14:39 --

Luki_is_back napisał(a):O zlocie poczytacie tutaj:
z-lot-ogolnopolski-artutowek-14-17-sierpnia-2014-lista-t49609.html
Pod Łodzią jest, ciut daleko jak dla mnie, ale dla chcącego nic trudnego. Najtrudniej będzie ubłagać żonę, żeby mnie puściła z plecakiem pełnym piw :)
Koniec OT.

No zlot mam zamiar współorganizować z moją drugą połówką, więc z "żoną"(przyszłą jeszcze niedoszłą) nie będę miał tego samego problemu. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez elmopl79 26 kwi 2014, 15:26
Dark Passenger, Dzieki :angel:

przez Ashleigh 26 kwi 2014, 18:28
pimpek82 napisał(a):lunatic, mam stwierdzone stany lękowo-depresyjne przez lekarza pierwszego kontaktu,neurolog po badaniach neurologicznych(czekam jeszcze na rezonans)potwierdziła to samo jak i kardiolog(bo mam jazdy z pulsem i ciśnieniem),że to na tle emocjonalnym ;).

Witaj Pimpek. Ja biore ESC wlasnie na zawroty glwy. Meczylam sie poltora roku. Wczesniej tak mialam zawroty, ze az lezalam pare razy na podlodze. Dwa razy w miejscu publicznym, az przestalam wychodzic z domu.
Nie moglam ani siedziec, ani chodzic, wieczne uczucie, jakbym chodzila po bagnie, i zawroty glowy.
Jestem na ESC ( Lexamil ) , tylko na 5 mg od miesiaca, i jest wielka poprawa.
Zawrotow prawie nie mam, a od 2 dni i dzis prawie wogole ich nie czuje. Poniewaz tez zmagalam sie z tym ponad poltora roku, kondycje szlag trafil, i teraz musze ja odbudowac. Biore tez hormony, bo to taki wiek.

Jesli lekarz stwierdzil i Ciebie, ze to na tle emocjonalnym, to znaczy, ze bedzie dobrze. Do gory glowa.

-- 26 kwi 2014, 18:48 --

elmopl79 napisał(a):No co wy....powaznie piszecie?Lunatic,Luki....
Czy Was zmuszono do twgo :evil:

-- 25 kwi 2014, 21:48 --

Jeśli Wam kazano opuscic ten wątek,to i ja juz sie tu nie pojawie.
Trzymajcie sie cieplutko. :papa: :papa: :comone: :papa:

Czy to napewno konieczne, zebyscie opuszczali ten watek?
Macie doswiadczenie z lekami, macie wiedze, i wcale nie jest to az takie niepoprawne, zeby sie szpikowac tylko wiedza na temat tych lekow, bo wielu z nas, leki zmienia, albo czyta, jak dzialaja, to, co bierzecie.
Choc jestem tu miesiac, to juz nie bedzie tak samo bez Was.

Panie moderator, czy musi tak byc? Szkoda ludzi, i ich doswiadczen.
Takie moje skromne zdanie.
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

przez lunatic 26 kwi 2014, 19:01
Ashleigh,
jak ktoś będzie o coś pytał i bede znał odpowiedź to nic nie stoi na przeszkodzie zebym napisał, chodzi o to ze będzie to już o leku o ktorym jest ten dział, Elmopl tez pewnie bedzie tu dawać znać jak idzie jej leczenie bo bierze esci, ja o tym leku konkkretnie na swoim przykladzie moge powiedziec tylko tyle ze go przez tydzien bralem i bylem spiacy cały ten tydzien :D

Sortuj wg