ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 23 kwi 2014, 19:48
Ashleigh,
niczego nie popieram i nigdzie czegos takiego nie napisałem, skoro nie napisałem to nie sugeruj ze takie coś miało miejsca, zwrocilem tylko uwage na pewną rzecz, moze bym nie zwrocil gdyby mi sie nie przytrafila sytuacja z nazywaniem kogos od narkomanow calkowicie bezpodstawnie, kiedys mialem atak paniki w szkole i potem sie dowiedzialem ze jedna z profesorek wysnuła sobie teze ze na pewno musze byc jakims narkomanem i mialem objawy jakiegos głodu narkotykowego, stwierdzenia tak samo bezpodstawne jak Twoje bo ktos zapytal o leki, piszesz ze nie nazwalas nikogo narkomanem a czarno na bialym tak pisalas, z tego powodu jestem dosc przewrazliwiony na punkcie wysnuwania opinii na czyjs temat na podstawie tak naprawde niczego, bo jest 150 innych powodow dla ktorego taka osoba pisze w takiej sprawie tak jak jest 150 innych powodow z jakich moglem miec takie objawy, ale od razu narkoman u Ciebie i u profesorki

-- 23 kwi 2014, 18:51 --

Ashleigh napisał(a):
Dostalam na prywatna poczte:

"sensual napisał(a):
siemka , masz moze odsprzedac wenlafaksyne lub paroksetyne ? czytam wątek na forum i pisze do kilku osob - noz widelec ktos bedzie miec :)

Lukasz "

Czy to jakis narkoman? Pewnie tak.

przez Lord Kapucyn 23 kwi 2014, 20:28
Wiec, jak glowy nie dajesz, to skoncz prosze te bzdury.

Powiem krótko- żałosne. Zarzuca Pani komuś brak argumentów, a gdy nie potrafi podważyć ewidentnych faktów naukowych to nazywa je bzdurami. Przytoczone metaanaliza została stworzona przez trzech specjalistów- jednego z Wirginii i dwóch z Waszyngtonu, opublikowana w Journal of Medical Toxicology i znajduje się w największej na świecie bazie profesjonalnej wiedzy medycznej, badań medycznych i badań z pokrewnych dziedzin, z której korzystają lekarze i specjaliści na całym świecie. Fakty są niezaprzeczalne- prawdopodobieństwo zgonu w wyniku przedawkowania paroksetyny wedle tego opracowania wynosi ~0,02%. Matematyka jest królową nauk niezależnie od tego ile razy Pani nazwie to bzdurą. Poza tym nie przypominam sobie, żebyśmy przeszli na "Ty".

Ale co ja będę tłumaczył osobie, które wypisuje, że "alkohol pobudza i podrażnia system nerwowy". Otóż mam złą wiadomość- alkohol jest depresantem i posiada właściwości hamujące oun- nasila transmisję GABAergiczną, obniża transmisję glutaminergiczną.

Jakbym byla zlosliwa, to kazalabym Ci, jako moderatorowi, kazac ukarac Lukasza, ze kupuje leki NIELEGALNIE, a mnie tez, za podawnie publiczne, tego, ze ktos kupuje leki NIELEGALNIE, bez recepty.

NIELEGALNE jest też upublicznianie prywatnej korespondencji bez zgody adresata, szczególnie jeżeli może go to narazić na utratę dobrego imienia i naruszenie dóbr osobistych. A tak jest w tym przypadku, bo jawnie został posądzony o łamanie prawa farmacetycznego i padła sugestia, że może być narkomanem.

Prosze napisac, gdzie napisalam, ze Matusz, jest narokomanem

Proszę bardzo:

Czy to jakis narkoman? Pewnie tak.

Nawet gdyby sensual faktycznie był narkomanem to można to załatwić w inny sposób- napisać pw do kogoś z obsługi forum, że otrzymało się pw od osoby X o treści Y co łamie regulamin itp. A wklejanie pw na forum, żeby oglądało to 50tys. userów i setki niezalogowanych, imputowanie człowiekowi, że jest narkomanem- jest niesmaczne. Tyle w temacie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez elmopl79 23 kwi 2014, 21:30
Po co jeszcze walkowac ten temat?!Nie mozna juz tego odpuścić,bo nie wypowiedzi robia sie zalosne,tylko walkowanie tego tematu.A im dalej w las tym wiecej drzew....

Lunatic
Jeszcze nie kupilam omegi,ale napew to zrobie....
Nie pasuje Ci ten lek?Wiesz,odnośnie Lamitrinu,to sama siezastanawiam czy aby go nie zacząć jednak brac,bo jak czytam inez:),to dochodze do wniosku,ze to wlasnie Lamitrin wyprowadzil Ja szybciej na prosta....

-- 23 kwi 2014, 20:33 --

Dark Passenger, Czy esci moze powodować zwrost prolaktyny?
Kiedys juz pytalam,ale nie odpowiadales,a teraz kozystam z okazji,ze jestes,wiec zapytuje:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 23 kwi 2014, 21:36
elmopl79,
nie pasuje, na samopoczucie działa dziwnie, w ostateczności mogłoby być ale jakieś arytmie mi powoduje ten typ leków i mnie to denerwuje bo potem ciagle o tym mysle, kiedys brałem podobny i było to samo, po innych nigdy nie mialem zadnych arytmii

przez devnull 23 kwi 2014, 21:46
@Ashleigh

Obrazek
Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 22:01 przez devnull, łącznie edytowano 1 raz
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez wieslawpas 23 kwi 2014, 21:56
zaqzax-3, czeamu bierzez

Escitalopram
Amisulpryd

Jednoczesnie. Myslalem, ze sa to leki do zastosowania w pojedynke...

przez elmopl79 23 kwi 2014, 21:56
zaqzax-3, Oj,to juz bylo nieladne z twojej strony i mam nadzieje,ze ktos cos z tym uczyni,bo tak byc nie moze!!!
Ashleigh nikogo nie obrazala,a ty przesadziles!!!To nie jest watek"wyzwiska",tylko watek o leku....bo chyba zapomniales o tym.....

przez Luki_is_back 23 kwi 2014, 21:58
zaqzax-3
Weź się zastanów, co Ty wypisujesz. "Utylizować ludzi, śmierdzisz starym komuchem, podczłowiek na którego bym nie splunął".
Ty brzmisz jak nazista. To ja z dwojga złego wolę starego komucha.
Co tu się w ogóle wyrabia?
Luki_is_back

przez lunatic 23 kwi 2014, 21:59
powoli tu sie zaczyna robić jakaś telenowela wenezuelska z tego tematu :D

przez elmopl79 23 kwi 2014, 22:01
Lunatic
Caly czas masz ta arytmie?
Ja tak myślę o tym dziwnym uczuciu w glowie i to psuje caly efekt leczenia....bo wystarczy jeden dzien z tym dziwnym uczuciem,a ja zaczynam zloscic sie na esci,analizować,porownac esci z paro....i to wlasnie mnie wkurza w tym wszystkim.Gdyby nie to,to byliby calkiem ok.

przez devnull 23 kwi 2014, 22:02
Wyraziłem swoją opinie, bo wyczuwam lewactwo na kilometr :D
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez lunatic 23 kwi 2014, 22:06
elmopl79,
kilka razy dziennie takie kilkunastosekundowe napady, kiedys mialem zapisane leki kardiologiczne bo cos tam mialem z tym jakies problemy bez zadnych lekow i moze mam jakies predyspozycje po niektorych, ale nie bede o tym juz gadal lekarzowi, bo jak ostatnio zacząłem mowic o jakichs skutkach ubocznych to sie zaczęło ze sobie je sam wymyślam, a nie mam ochoty sie z nim sprzeczac o to skoro on wie lepiej czy mam jakies skutki uboczne czy nie

przez wisnia80 23 kwi 2014, 22:10
zaqzax-3 napisał(a):Wyraziłem swoją opinie, bo wyczuwam lewactwo na kilometr :D

Nie lewactwo, tylko baby sobie zrobiły tu kółko gospodyń wiejskich w tym wątku. Idealnie do zobrazowania tego pasuje scena z dnia świra, jak kolo jedzie pociągiem, a tam trajkoczą na okrągło. To samo tu się zrobiło.

Tak więc nie nerwica, a zespół niedopchnięcia. :mrgreen:

przez elmopl79 23 kwi 2014, 22:12
Lunatic
A moze idz jeszcze raz do kardiologa,moze zalozy Ci holtera,bo jeśli nie jest to nic groźnego,a lek jest pod innymi względami ok,to moze warto go brac dluzej...
powiedz swojemu lekarzowi o tej arytmi

-- 23 kwi 2014, 21:14 --

Wisnia
Skoro to kolo gospodyń wiejskich,to co ty tu robisz?!

Sortuj wg