ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez makaka 21 kwi 2014, 22:13
Wszystkim dziękuję za rady i pocieszenie, pisząc tutaj i jednocześnie czytając co każdy przeżywał, zrozumiałam, że nie tylko ja przechodzę piekło na ziemi ale kazdy z Was przeżył bardzo trudne momenty ze swoją nerwicą. Nie będę się broniła i rzeczywiście w chwili najgorszego ataku wspomogę się Afobanem zamiast wyć nieludzkim głosem ze strachu. Miłego wieczoru życzę i ostatnich momentów świątecznego dnia bo jutro już szara rzeczywistość.

przez lunatic 21 kwi 2014, 22:15
watpie zeby ktoś wybierał SSRI zeby sobie coś zrobić bo są dość mało toksyczne przy przedawkowaniu, przykładowo śmiertelna dawka paracetamolu to ok. 15 g, czyli 30 tabletek, lek dostępny bez recepty, nikt nie musi kombinować jego załatwiania na forach czy nie wiadomo gdzie
w przypadku SSRI piszą ze nawet 30-krotne przekroczenie dawki daje niewielkie lub nie daje zadnych objawow zatrucia, jeden gość zazył 180 tabletek i przeżył
Ostatnio edytowano 21 kwi 2014, 22:24 przez lunatic, łącznie edytowano 1 raz

przez makaka 21 kwi 2014, 22:17
oj zapomniałam tak słyszałam o treningu autogennym Shultza, chyba ściągnę i na noc bedę spała ze słuchawkami, może coś da? Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pająk 21 kwi 2014, 22:17
sensual napisał(a): PLIS - juz nie piszcie o tym , TYLKO o lekarstwie o którym jest ten dzial - bo śmietnik robimy :) juz koniec plis

AMEN!
pająk

przez Luki_is_back 21 kwi 2014, 22:18
Ashleigh napisał(a):Napisalam czemu to zrobilam i nie zmienie zdania.

Tymi lekami, kazdymi lekami mozna sie zabic.

Chyba zartujesz przekonywujac mnie, ze nie mozna sie nimi zabic?!

Dasz gwarancje, ze ten czlowiek nie chce sie zabic, albo zacpac?

Ja jej nie dam....

Znam 100 lepszych i pewniejszych sposobów na zaćpanie się czy zabicie, więc bez jaj.
A na podawanie prywatnej korespondencji nie ma żadnego usprawiedliwienia.
Racja koniec tego tematu, bo i tak nikt nikogo nie przekona.
Luki_is_back

przez Arhol 21 kwi 2014, 22:44
Publiczne ogłoszenia,zamiany,sprzedaży,darowizny i innych form handlu na forum są zakazane,jeśli chcecie to robić,róbcie to tak by administracja nie widziała, i skończcie robić chlew w tym wątku,prywatna korespondencja,nie na darmo ma nazwę "prywatna".

Nie liczymy skrajnych przypadków,gróźb,szantaży i innych "cudów" które bardzo ingerują w regulamin forum,ale tego typu kwestie też lepiej załatwiać z kimś z ekipy poprzez PW,niekoniecznie wywlekać publicznie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Tojaaa 22 kwi 2014, 11:26
Cisza, wszyscy w super nastrojach, tylko ja coraz gorzej :-| :(

przez inez3 22 kwi 2014, 11:40
Cześć wszystkim. Bardzo najedzeni po świętach? :) Ja święta spędziłam totalnie leniuchując, w adresie niemalże.
Samopoczucie u mnie niezmiennie ok. Żadnego napięcia, nerwów, telepawek i strachu. Jednym słowem normalność czego wszystkim życzę.

Tojaaa, może jeszcze musisz poczekać. Ile bierzesz samo paro?

przez Tojaaa 22 kwi 2014, 12:05
Ile kur...można czekać. Biore paro 30 mg tydzień, wczoraj i dziś atak paniki zaliczylam. Żyć sie tak nie da

przez krista 22 kwi 2014, 12:14
Czesc Tojaaa
Nie jestes sama, u mnie tez do dupy rano wstac się nie chciało cholerny niepokój wracają wspomnienia z pierwszych dni kurwicy,zaczęło mi się w głowie kręcic czego nie miałam od początku leczenia, najgorzej jest w nocy, a mało tego to jeszcze zaczęła mnie bolec głowa, a jeszcze na noc do roboty, a i jeszcze okres dostałam no i jest zajebiscie.

przez wisnia80 22 kwi 2014, 12:42
Zmieniłem lek, i jest tak samo jak było, zajebiście. :mrgreen:

przez Tojaaa 22 kwi 2014, 12:42
krista, wszystkie objawy fizyczne zniósł, ale ten lęk. Niepokój. Ja ani na jeden dzień nie doswiadczylam normalności. Tak nie może byc

przez krista 22 kwi 2014, 12:51
Tojaaa u mnie 27 minie 7 miesięcy jak biorę Elicea powinno być w miarę dobrze tak mi powiedziała dr. ale nie jest kazała brać 1,5 mg. a receptę wypisała na 20mg. a to kosztuje 80 zł. miałam się wybrać do niej po zmianę recepty ale nie mam kiedy i tak nadal biorę 10 mg. teraz to poczekam do następnej wizyty.
U mnie było trochę normalnych dni ale szału też nie było.

przez Ashleigh 22 kwi 2014, 13:05
makaka napisał(a):oj zapomniałam tak słyszałam o treningu autogennym Shultza, chyba ściągnę i na noc bedę spała ze słuchawkami, może coś da? Pozdrawiam

Jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi.
Dobrze robic takie rzeczy, ktore nam sprawiaja przyjemnosc, jak najwiecej-muzyka, ksiazka, ulubiony film.
Wiem, ze czasami nie mozna sie skupic nad niczym, pamietam takie stany, kiedys.

Kiedy pracowalam zawodowo, mialam spiacze, to stosujac go po 5-10 min. czulam sie, jakbym miala drzemke.

Powodzenia zycze z tym treningiem. :papa:

-- 22 kwi 2014, 13:08 --

krista napisał(a):Tojaaa u mnie 27 minie 7 miesięcy jak biorę Elicea powinno być w miarę dobrze tak mi powiedziała dr. ale nie jest kazała brać 1,5 mg. a receptę wypisała na 20mg. a to kosztuje 80 zł. miałam się wybrać do niej po zmianę recepty ale nie mam kiedy i tak nadal biorę 10 mg. teraz to poczekam do następnej wizyty.
U mnie było trochę normalnych dni ale szału też nie było.

Sadze, ze po takim czasie powinno byc zupelnie lepiej-7 mies?! Moze porozmawiaj z lekarz, ze oczekiwalas lepszych rezultatow, moze lek nietrafiony, moze dawka za mala?

-- 22 kwi 2014, 13:11 --

Nie wiem, co to jest, ze rano jestem taka kolowata, zanim sie rochodze.
Ale sadze, ze nastapil znowu jakis przelom na ESC-w ciagu dnia czuje sie spokojniesza, zawroty sa coraz mniejsze, czasami wogole znikaja.

Czy Wy tez macie problem z zawrotami glowy?
"Czyz mozna przestac kochac niebo i ziemie, tylko dlatego, ze bywa niepogoda"

Sortuj wg