ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez Zazulka 21 kwi 2014, 11:55
Ashleigh napisał(a):Ja go nie osadzam, bo wiem, ze tacy ludzie sa chorzy-narkomania jest choroba, alkoholizm jest choroba, i nie bede kogos dotowala, albo dobijala mu gwozdz do jego trumny.

Paradne! :shock:
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez lunatic 21 kwi 2014, 14:33
Zazulka napisał(a):
Ashleigh napisał(a):Ja go nie osadzam, bo wiem, ze tacy ludzie sa chorzy-narkomania jest choroba, alkoholizm jest choroba, i nie bede kogos dotowala, albo dobijala mu gwozdz do jego trumny.

??

przez devnull 21 kwi 2014, 15:14
BTW.
na tym forum wielokrotnie oddawałem i sam przyjmowałem leki,
temat mnie śmieszy, leki to nie narkotyki. jesteśmy po to
by sobie pomagać.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 21 kwi 2014, 15:26
wiedziony poradą zamieszczoną przez pana cugowskiego na poprzedniej stronie, przyjrzałem się tej gabapentynie, a tam w ulotce jako działanie niepożądane jest wymienione: "nagły zgon" :shock:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez wisnia80 21 kwi 2014, 15:46
jetodik napisał(a):wiedziony poradą zamieszczoną przez pana cugowskiego na poprzedniej stronie, przyjrzałem się tej gabapentynie, a tam w ulotce jako działanie niepożądane jest wymienione: "nagły zgon" :shock:

no jest. Na sertrze jest np. zawał serca i choroba nowotworowa :D Ogólnie na ulotkach mniej więcej piszą to samo, no może poza takimi "perełkami" :mrgreen:

przez lunatic 21 kwi 2014, 15:50
ja na swoim leku mam "zaburzenia rytmu serca, które mogą stanowić zagrożenie życia i powodować zatrzymanie czynności serca oraz nagły zgon", super :pirate:

przez Zazulka 21 kwi 2014, 16:37
lunatic napisał(a):
Zazulka napisał(a):

??

Nie sądzisz, że to "ciekwe" stwierdzenie, ten brak osądzania? Przypomnę może przebieg akcji: najpierw pytanie, kim jest gość, potem przypuszczenie, że może narkoman, potem pewność, że narkoman, potem traktowanie go jak narkomana, a potem stwierdzenie, że to chory człowiek, a takiego się nie osądza. Zadziwiająca logika, wręcz paradna (czyt. zabawna, gdyby nie to, że zabawna ta sytuacja bynajmniej nie jest)
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez lunatic 21 kwi 2014, 16:39
Zazulka,
aaa, chyba sie musze polskiego nauczyć bo nie wiedziałem co znaczy to słowo :pirate:

przez krista 21 kwi 2014, 18:15
Czesc
Jak u was samopoczucie, bo u mnie do dupy jestem senna, poddenerwowana i jakis niepokój, śpię po 11h. zwalam to wszystko na pogodę bo jest pochmurno i sennie.

przez makaka 21 kwi 2014, 18:31
Pomóżcie bo już wysiadam, mam nerwicę lękową, dopiero od 4 dni łykam lek ELICEA, lęki i ataki panik mnie dobijają, nie mam już siły. Czy ktoś stosował Eliceę, w jakich dawkach, jakie skutki uboczne, po jakim czasie było widac jakieś efekty? :why:

przez wisnia80 21 kwi 2014, 18:44
krista napisał(a): jestem senna

a ja alan prost :mrgreen:

przez krista 21 kwi 2014, 19:14
Witaj makaka
Wiem co przezywasz ja tez mam nerwice lękową łykam elicea od 27 wrzesnia to juz trochę czasu jest lepiej ale to jeszcze nie to na co czekam.
Ale zacznę od początku elicea zaczęłam brac od 5mg. po około dwóch miesiącach 7,5mg. a po miesiącu 10mg.
Początki na esci były tragiczne brak apetytu zero wychodzenia z domu i okropne lęki,ale z tego co tu czytam to nie kazdy ma skutki uboczne na tym leku poprawę powinnas poczuc po około miesiącu.

-- 21 kwi 2014, 18:16 --

wisnia80 co masz do mojej sennosci

przez tomasz_xyz 21 kwi 2014, 19:17
makaka napisał(a):Pomóżcie bo już wysiadam, mam nerwicę lękową, dopiero od 4 dni łykam lek ELICEA, lęki i ataki panik mnie dobijają, nie mam już siły. Czy ktoś stosował Eliceę, w jakich dawkach, jakie skutki uboczne, po jakim czasie było widac jakieś efekty? :why:

u mnie ten lek w dużej dawce nasilił lęki i bezsenność. nastrój poprawia, owszem.

brałem 10mg,15mg a przez jakiś czas 20 mg.

drżenia i pocenie- jako objawy uboczne. chyba na nim nie przytyłem

-- 21 kwi 2014, 18:19 --

krista napisał(a):Czesc
Jak u was samopoczucie, bo u mnie do dupy jestem senna, poddenerwowana i jakis niepokój, śpię po 11h. zwalam to wszystko na pogodę bo jest pochmurno i sennie.

w południe było wyśmienicie, teraz jest dużo gorzej. zjazd, ale zmieniam dawkowanie
tomasz_xyz

przez sensual 21 kwi 2014, 19:52
Ashleigh napisał(a):
Dostalam na prywatna poczte:

"sensual napisał(a):
siemka , masz moze odsprzedac wenlafaksyne lub paroksetyne ? czytam wątek na forum i pisze do kilku osob - noz widelec ktos bedzie miec :)

Lukasz "

Czy to jakis narkoman? Pewnie tak.

oo fuck - tak jestem narkusem - siedze na forum od lat i prosze o dragi ;) tak w ogole nie powinnas pokazywac PW wiadomosci, ale nie obraze sie :) rozbawilo mnie to - ćpanie SSRI ;)
nie czytalem wszystkiego, ale jak ktoś tam o mnie źle mowil/myślal, to nie szkodzi :)
Ostatnio edytowano 21 kwi 2014, 19:56 przez sensual, łącznie edytowano 1 raz
a co tu pisać....
I Mister Forum

Sortuj wg