ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

Re: Lexapro.

przez rober6666 15 wrz 2010, 20:53
poprawa stanęla.
mam tez ta uciązliwą kulke w gardle.
ale jak mówiłem mam też nerwowy okres a to nie sprzyja leczeniu.
dzięki za porady
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez izaiza111 16 wrz 2010, 08:08
Witam.Ja dzisiaj mam mase spraw do załatwienia i chyba nic nie załatwie.Lęki okropne.Jest mi słabo,niedobrze i kręci mi się w głowie.Już normalnie nie wytrzymam.Wyć mi się chce.

przez Matt FX 18 wrz 2010, 14:14
Chce umrzeć bo żle się czuje na świecie. Wiedziałem że w łikend mnie pierdolnie. Chęć zniknięcia, myśli samobójcze, liczenie życia już na minuty, czuje jakby śmierć zbliżała się do mnie coraz bliżej. Piszę do Was ze szczerego serca. Ja nie mogę wytrzymać świata, jeszcze piszczy mi w uchu lewym. Taki dziwny pisk. W poniedziałek kolejna wizyta u psychiatry. Cały tydzień w pracy jakoś wytrzymałem. Oczywiście musiałem ratować się benzodiazepinami. Ostatnio jest coraz gorzej bo mam takie dziwne impulsy że ciągnie mnie do okna na siłę, albo do pędzących samochodów albo wskoczenia do rzeki czy skoczenia z mostu - takie silne uczucie odwalenia się. Wtedy muszę walczyć ze sobą tzn mówić sobie że wytrzymam itd że jestem silny, że mam po co żyć. O śmierci mam natrętne myśli cały czas. Ja nie wiem czy to już nerwica czy depresja. Wszyscy mówią że nerwica lękowa (lekarze). Ja się boje że nie wytrzymam tego stanu długo - straszna katorga umysłu. Terapeutka tylko mnie wkur**a bo mówi że ja nie widzę poprawy i że się tym irytuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matt FX 18 wrz 2010, 15:03
ZGADZAM SIĘ Z KRWIOPIJEM! NAWET JEŻELI TEN LEK ZACZYNA DZIAŁAĆ TO TRACI ON SWOJĄ MOC PO CZASIE, JEGO DZIAŁANIE JEST SZCZĄTKOWE LUB ŻADNE!!! MÓWIŁEM LEKARZOM W SZPITALU ŻE CZUJE SIĘ CORAZ GORZEJ ALE ONI USILNIE TRZYMALI MNIE W PRZEKONANIU ŻE TEN LEK JEST DLA MNIE I ŻE TO JEDYNY LEK JAKI MAM BRAĆ W DAWCE 10MG. POKAZYWALI MI NAWET WYKRESY (ŻEBY MNIE USPOKOIĆ) PRZYGOTOWANE PRZEZ PRODUCENTÓW, O SKUTECZNOŚCI LEKÓW, ŻE ESCITALOPRAM MA NAJSILNIEJSZE DZIAŁANIE A WELAFAXYNA MA NAJSŁABSZE (NA ZASADZIE PLUSIKÓW I MINUSIKÓW) - TAKIE WYKRESY PRZYGOTOWANE PRZEZ PRODUCENTÓW TO KUR** PIC NA WODĘ I NIC WIĘCEJ. PSYCHIATRZY MAJĄ MONOPOL NA LEKI I TYLE!!!

przez Zenonek 18 wrz 2010, 15:57
Matt FX,

To ci lekarze chyba sami sa chorzy psychicznie ^^ Wenlafaksyna slabsza od Esci - hahahaha -Wenlafaksyna jak widac po opiniach na forum poza osobami na ktore ewidentnie zle dziala to generalnie jest bardzo skutecznym lekarstwem.

A Ty Matt co bierzesz teraz ? Zmienili Ci to w koncu ?

przez aree1987 18 wrz 2010, 16:03
http://en.wikipedia.org/wiki/Antidepressant

z tabelki z połowy strony wynika, że wenlafaksyna jest jednym ze słabszych antydepresantów.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Zenonek 18 wrz 2010, 16:07
jakos nijak to sie ma do praktyki i do tego co lekarze mi mowili.

przez Zenonek 18 wrz 2010, 16:20
Krwiopij,

prawda, ale z druhiej strony jak sa zamieszczone wyniki badan jakis, ktore sa matematyczne to nie ma sie z czym klocic. co do tej wenli to nie wchodzim mi bo jestem na dzialce^^

przez aree1987 18 wrz 2010, 16:21
Krwiopij napisał(a):ekhem,to ja sie muszę wtrącić.

Wikipedia nie jest miarodajnym źródłem wiedzy.Mój narzeczony,modyfikuje tamtejsze artykuly jak mu sie nudzi w biurze.
Każdy debil może tam napisac i z pewnością wielu pisze ;)

nie wiem czy zauważyłaś, ale przy każdej informacji są podane numerki odnoszące się do źródeł, także to raczej nie jest Haniu wymysł Twojego narzeczonego. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez aree1987 18 wrz 2010, 16:51
Krwiopij napisał(a):No tak,bo nie da rady wymyslic zródła? :lol:

Ale powiedz mi w jakim celu? Jaki sens by to miało mieć?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez aree1987 18 wrz 2010, 17:03
Krwiopij napisał(a):Areczku, :D

Tak naprawde to wszystko jest na wikipedii,to po co chodzic do lekarzy? :D

Też się nad tym zastanawiam. :P
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Matt FX 18 wrz 2010, 17:44
Ku*wa dalej go biorę! Nic nie działa gówno jeb***!!! Nie chce mi się żyć, jestem zmęczony, mam myśli że dalsze leczenie moje nie ma sensu, że zawsze tak będzie i chu* z tego wszystkiego. Wszyscy cieszą się życiem a ja mam popierdo**e we łbie - nie chcę - już mam dosyć takiego życia w ciągłym STRACHU. Wyjebałbym tych wszystkich psychologów i psychiatrów - jestem nimi zmęczony!

przez Zenonek 18 wrz 2010, 18:33
Krwiopij,

Zalezy do czego sie odnosza te statystyki... Jezeli po to by okreslic jakas prosta norme np waga ciala, wzrost, sredni wiek samochodow itp itd to jak najbardziej statystyki sa bardzo dobre.

Ale niestety skomplikowanymi statystykami mozna troche manipulowac.

Ale mniejsza z tym

Wikipedia - coz sa badania i zrodla,ktore mozna sprawdzic.

przez sebastian86 18 wrz 2010, 20:10
wenlafaksyna to mowiac po handlowemu alventa?
We Are The Champions 2016(L)

Sortuj wg