ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
157
58%

Nie
76
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 269

przez elmopl79 13 kwi 2014, 15:36
Lunatic
Hmmm...mowisz,ze to stany lękowe powodują?!A ja bym dala sobie rękę uciąć,ze u mnie to esci to wywolalo,bo ja wcześniej tego nigdy nie mialam....to okropne uczucie tej "sieczki",jest zupełnie inne niż przy ataku lęku/paniki....

Zazulka
Ale na pobudzenie mozna wziasc hydroxyzynke albo benzo i juz jest lepiej,a na senność.....Zreszta tak czy tak,to ani jedno ani drugie jest paskudne.....

Ja dzisiaj chodze bardzo pobudzona,aż mi leb peka z napiecia.Musze przeprosić sie z hydroxyzyna....:),bo juz chyba nie moga ze mna wytrzymac domownicy.Juz zrobilam dwa prania,umulam podlogi,balkon,nawet thuje posadzilam,co prawda na balkonie,ale...i dalej mnie nosi.Ide po hydro...

-- 13 kwi 2014, 14:39 --

Luki
Te siniaki....moze krzepliwość jest inna,moze krew sie rozrzadzila.Mnie jak pielęgniarki pobieraly krew to dziwily sie czemu mi tak dlugo leci krew.....nigdy tak nie mialam i stwierdzily,ze to wina krzepliwości....

przez Zazulka 13 kwi 2014, 15:45
elmopl79 napisał(a):Ja dzisiaj chodze bardzo pobudzona,aż mi leb peka z napiecia.Musze przeprosić sie z hydroxyzyna....:),bo juz chyba nie moga ze mna wytrzymac domownicy.Juz zrobilam dwa prania,umulam podlogi,balkon,nawet thuje posadzilam,co prawda na balkonie,ale...i dalej mnie nosi.Ide po hydro...
Ja dziś tuje tylko przycięłam (w niedzielę, na zgorszenie sąsiadom, hehe), wycięłam pół drzewa (na drugie pół nie wystarczyło mi siły i cierpliwości), wymyłam podłogi (u mnie rzeźnia, bo sucz ma cieczkę), chciałam jeszcze trawnik skosić, ale tego by sąsiedzi chyba nie przeżyli, przerzuciłam 14 wiader węgla a teraz pojeżdżę na rowerze. Zgłodniałam tylko, a najaranie nie przeszło. A przejść musi, bo mam dziś umysłową robotę do zrobienia. Czasami zastanawiam się, czy ta nerwica nie działa po prostu na przkór: jak trzeba działać w wyciszeniu to nosi, a jak chciałoby się, żeby poniosło, to chce się spać :D
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez elmopl79 13 kwi 2014, 15:56
Zazulka
No to powiem Ci,ze masz powera....:)
A masz cis takiego jak przenikliwe zimno w takiej fazie pobudzenia?
A co do sasiadow,to ja mam gdzieś co powiedzą....w niedxiele czesto tylko u mnie wisi pranie:)
A,ty masz domek.....ale masz pieknie.....ja blokowce dookola.....:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 13 kwi 2014, 15:59
elmopl79,
tak to u mnie wygląda, chyba ze mielismy co innego na mysli

przez elmopl79 13 kwi 2014, 16:29
Lunatic
myliłem to kiedyś z osłabieniem i brakiem energii i pewnie dlatego wszystko pobudzające co brałem tylko mi to jeszcze bardziej nasilało, bo nie w tym był problem
A teraz wiesz w czym jest problem,co powinienes brac?
Cos wyciszajacego emocje?

przez lunatic 13 kwi 2014, 16:48
elmopl79,
wiem tylko tyle ze przyczyną tego są stany lękowe i wszystko co tylko aktywizuje jeszcze je zwiększa, reszta nalezy do lekarza, niech cos poradzi bo mi juz sie slabo robi z tego ciaglego analizowania i myslenia co dalej

przez elmopl79 13 kwi 2014, 16:56
Lunatic
Czyli fluo tez to nie to....?
A probowales esci?

przez lunatic 13 kwi 2014, 16:59
we wtorek bede wiedzial ile czasu mam jeszcze czekac na tym fluo, narazie tylko nasila te stany lękowe i jak dwa lata nie musialem brac benzo to teraz biore codziennie, esci polecasz? :D

przez elmopl79 13 kwi 2014, 17:08
Lunatic
Ha,ha,ha....nie,nie polecam,tylko zastanawiam sie,bo moze akurat Tobie by pomoglo.Wielu lekarzy twierdzi,ze esci to naprawdę dobry lek.Na tym dziennym bardzo dużo osób to bierze w depresji z lękami.Tylko oprócz tego lykaja inne cudeńka.
Jedna kobitka bierze wenle75+esci10mg....to juz w ogóle mnie zaskoczylo....i mowi,ze czuje sie bardzo dobrze.

przez lunatic 13 kwi 2014, 17:18
elmopl79,
nie chce sie wypowiadac na temat lekarzy bo nie wiem jakimi intencjami sie kierują poszczegolni przy wypowiadaniu opinii o lekach, wiem tylko jedno po jednej rozmowie z jednym gosciem ktory sie obraca w tej branzy i opowiadal mi ostatnio jak potrafia wciskać leki za ktore dostaja bonusy od przedstawicieli farmaceutycznych, chodzilo akurat o leki nasercowe ale jak mi to mowil to byl po prostu zazenowany ich postawą jak swoj interes stawiają ponad zdrowie ludzi

przez elmopl79 13 kwi 2014, 17:23
Lunatic
Wiem o tym....niestety tak jest.Ale o esci wypowiadala sie p.dr.psychiatra,ktora ma przedstawicilstowwstret i zresztą sama go bierze tylko dwie tabletki,ze to naprawdę dobry lek,ze wycisza organizm od napięć,likwiduje lęki,ale na natrectwa nie za bardzo dziala,chociaz tak jest w ulotce.

-- 13 kwi 2014, 16:25 --

Teraz to czlowiek nie liczy sie w ogóle...tylko pieniadz....

przez lunatic 13 kwi 2014, 17:31
o fluo tez sie kiedys naczytalem jakie robili przekręty zeby ją zarejestrować do leczenia, a pisal o tym w ksiazce dyrektor jednego z oddzialow firmy produkujących na początku ten lek pod nazwą Prozac

przez wieslawpas 13 kwi 2014, 17:41
dzis zażylem pierwsza cala tabletke.

przez elmopl79 13 kwi 2014, 17:51
wieslawpas, I wszystko w porządku?

Lunatic
Naprawdę lepiej nie czytac tego wszystkiego,tylko jak trzeba,to lykac i czekac na efekty....

Sortuj wg