ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez wisnia80 06 kwi 2014, 13:16
Tojaaa napisał(a):
ja brałam 15 mg esci i jakoś średnio działało..... :(

Z efektów.. no właśnie nie wiem pod co je podpiąć, pod pozytywne, czy po uboki. Zamiast 1 godz. teraz można się kochać 3 i nie kończyć. :mrgreen:

przez lunatic 06 kwi 2014, 16:24
wisnia80,
chyba pod nic, nie temu mają służyć te leki

przez inez3 06 kwi 2014, 17:46
wisnia80, normalnie co wpis to o seksie :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 06 kwi 2014, 18:09
inez3 napisał(a):wisnia80, normalnie co wpis to o seksie :P

Ale to źle czy dobrze? :mrgreen:

To mi się 1w oczy rzuciło, niebawem miną 3 tyg. to jak miną to napiszę coś więcej.

przez Ellora 06 kwi 2014, 19:18
Hej troche mnie nie było bo ostatnio sporo na głowie...pociagne temat wini80...hmmm o kiedy biorę leki ten sport dla mnie przestał istnieć, a wczesniej mialam spore potrzeby, a jak juz do czegoś dojdzie to orgazm jest ledwo wyczuwalny :why: to porażka, jutro mam wizytę to trzeba to skonsultować...minie???

przez Zazulka 06 kwi 2014, 19:30
Cześć wszystkim :)
Miałam jakieś dziwne problemy z logowaniem się na innym komputerze. Właściwie nie problemy a wręcz niemożność, dlatego nic nie pisałam.
A chciałam powiedzieć, że piątek i sobota były fantastyczne. Połaziłam po mieście, przymierzyłam chyba ze 100 par butów (żadne nie pasowały :D ), powłóczyłam się po targu i tylko raz pomyślałam o tym "jak się czuję". Z piątku na sobotę w nocy się przebudziłam, bo nie wyłączyłam telewizora i jakiś tekst z filmu, który akurat był wyświetlany, trochę mnie "postraszył", ale szybko ten lęk przerodził się w smuteczek :( (nie wiem czy to lepiej czy gorzej). Na szczęście szybko zasnęłam. Dziś trochę gorzej - rozdygotanie i niepokój. Ale w sumie nie jest źle. Myślę, a właściwie mam nadzieję, że jest i będzie lepiej.
Co ja to jeszcze chciałam powiedzieć...
Acha! Ludzie! Nie straszcie ludzi! To, że tu prawie wszyscy mają jakieś koszmarne uboki, nie znaczy, że wszyscy je mają (ja nie miałam... strasznych), i nie wszyscy będą mieć. I nie zapominajmy, że forum to nie jest w żadnym razie reprezentatywna grupa ludzi leczących się. Piszą głównie ci, którzy mają problemy, lub boją się, że będą je mieć więc szukają wiedzy, wsparcia. A ci, którym nic się nie dzieje po prostu nie mają potrzeby nawet tu zaglądać :D

-- 06 kwi 2014, 18:35 --

wisnia80 napisał(a):Z efektów.. no właśnie nie wiem pod co je podpiąć, pod pozytywne, czy po uboki. Zamiast 1 godz. teraz można się kochać 3 i nie kończyć. :mrgreen:

To zależy od tego, czy twoja kobieta jest zadowolona :mrgreen:
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez elmopl79 06 kwi 2014, 20:37
Zazulka
jeszcze chciałam powiedzieć...
Acha! Ludzie! Nie straszcie ludzi! To, że tu prawie wszyscy mają jakieś koszmarne uboki, nie znaczy, że wszyscy je mają (ja nie miałam... strasznych), i nie wszyscy będą mieć. I nie zapominajmy, że forum to nie jest w żadnym razie reprezentatywna grupa ludzi leczących się. Piszą głównie ci, którzy mają problemy, lub boją się, że będą je mieć więc szukają wiedzy, wsparcia. A ci, którym nic się nie dzieje po prostu nie mają potrzeby nawet tu zaglądać :D

Zgadzam sie z Toba w stu procentach!!!

Lunatic
Jak Twoje samopoczucie?

przez lunatic 06 kwi 2014, 20:45
elmopl79,
po początkowym koszmarze na fluo teraz zaczyna być lepiej, mam więcej energii, nie czuje zobojętnienia jak na paro, w ogole jestem wściekły ze tyle czasu byłem na paro i tyle czasu zmarnowałem, bo dopiero teraz zauważyłem jak tamten lek mnie zniechęcał do jakiegokolwiek działania przez to totalne zobojętnienie i całkowity zanik motywacji do jakichkolwiek zmian
a u Ciebie jak samopoczucie?działa juz ten esci dobrze?

przez inez3 06 kwi 2014, 20:50
Też się zgadzam i tak jak wcześniej pisałam Ci wyleczenie esci już tu nie przychodza, bo i po co.

U mnie dziś też dobrze. Pierwsza noc po powrocie do domu git, bez pobudki :). Potem trochę sklepów, obiad u rodziców. Teraz u siebie znów, ale jakoś ciężko mi się wracało. Jutro pierwszy raz stąd pojadę do pracy i jakiś niepokój czuje, obawę jak będzie rano i nawet nie będę mogła powiedzieć nikomu. Niby mieszkam z kuzynką, ale to nie to samo. Oj głupie te myśli ;).

-- N kwi 06, 2014 8:51 pm --

elmopl79, a ty dalej robisz sałatki? :P Mam odczucie, że u ciebie lepiej :).

przez Zazulka 06 kwi 2014, 22:04
inez3 napisał(a):elmopl79, a ty dalej robisz sałatki? :P Mam odczucie, że u ciebie lepiej :).
Albo jajka z gipsu i papierowe kurczątka. W sam raz na święta ;)
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez elmopl79 06 kwi 2014, 22:59
Lunatic
Bardzo sie ciesze,ze u Ciebie lepiej,trzymam mocno kciuki za Ciebie.
Nie masz co sie zloscic,dobrze,ze widzisz roznice i lek sie rozkręca w dobra stronę.
U mnie esci dziala i jest ok,ale.....nie chce narzekać,bo po tym co przeszlam na początku z esci,to teraz jest niebo....ale nie raj:)
Esci zlikwidowali lęki,w większości natrętne myśli,w większości czasu chce mu sie chciec,ale...czuje,ze nie do końca jest tak,jak powinno byc....chodze czasami raka przymulona,czuje się taka wycofana.....z dzialania,z dążenia do celu....taka siostra milosierdzia sie zrobulam-większą niż bylam.Zastanawiam sie nad wolintariatem,i chyba nikt nie zgadnie gdzie....dla mnie to też wielkie zaskoczenie,ale czuje,ze chce....
No,jednym slowem porabalo mi sie cos w tej lepetynie....Na paro bylo zupelnie inaczej....co nie koniecznie cudownie.....:)

Zazulka
Dalej tworze jajca:)Salatek nawet sie nie tykam:)
A w srode...uwaga,uwaga.....mamy grilla:)
i to takiego ze spiewem,gitara:)ha,ha,ha...tak sie bawia czubolki:)
Nawet nie wiecie jacy tam są wspaniali ludzie!

-- 06 kwi 2014, 22:11 --

Lunatic
Widzisz,dlatego ja nie chcialam przejść na paro.
Jak bralam go za pierwszym razem na mnie zadzialal dobrze,nie mialam na nim żadnego zniechęcenia,a wręcz przeciwnie,pozwolil mi robić rzeczy które wtedy mnie wręcz pezerazaly i doprowadzaly do panicznego lęku
Bylam zadowolona z dzialania paro do3-4muesuecy.Potem bylo roznie,raz lepiej raz gorzej,ale nigdy nie beznadziejnie.W końcu nadszedł dzień w którym postanowilam,ze chce sie rozstać z paro-na esci tego jeszcze nie czuje....
Także to są dwa leki-jak dla mnie o zupelnie innym oddzialywaniu.A napewno paro jest lekiem silniejszym,szybciej dzialajacym...w moim odczuciu.

przez Gradrec 07 kwi 2014, 03:40
Uuu, miazga. Pozamiatalo mnie właśnie. Pierwszy atak paniki od dawna. Chyba od 2 miesięcy jak nie dalej. Zimno, poz zalal, czarno przed oczami się zrobiło, rzygać się zachciało, potwornie mi słabo i mam dreszcze . Położyłem się na razie i mam nadzieje, ze przejdzie. Cztery miesiące leczenia i ch*j......

przez inez3 07 kwi 2014, 05:56
Dobry... W sumie to nie taki dobry... Nie wiem czy pójście do pracy mnie stresuje, ale znów pobudka o 4. Myślałam, że po tam dobrym weekendzie obudzę się jak człowiek o normalnej godzinie. A tu dupa... Znów 4h snu. Nie ma lęku, przerażenia ani nic z tych rzeczy. Jestem rozczarowana, wróciłam do domu, zrobiłam ten krok, a tu znów. Fakt, bałam się jak będzie z tym spaniem. No i mam...

przez Tojaaa 07 kwi 2014, 06:56
Gradrec, kurcze, trzymam kciuki. Ale mnie zalamales, po co to leczenie, skoro takie sytuacje zdarzają sie

U mnie dziś porażka, w nocy budzilam sie, fatalnie spalam, a rano znów koszmarna telepawka. Naprawdę nie mam siły tak żyć, żadnej poprawy, nie wiem juz co robic

Sortuj wg