ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez inez3 02 kwi 2014, 15:32
Ja się nie migam, wiem, że to pomaga, więc bez problemu idę. Ja osobiście nie wyobrażam sobie wyjścia z nerwicy tylko za pomocą leków. To powinna też być ciężka praca nad sobą i zamierzam ją odwalić bardziej sumiennie, raz a porządnie. A czemu ty masz problem z pójściem do psychologa?

przez Zazulka 02 kwi 2014, 15:52
To pierwszy mój raz będzie. Trochę mam cykora (rany, ktoś tak jeszcze mówi?) Wiem, że powinnam, sama to wiem. W dodatku moja pani doktor mocno nalega :) Ona, jak widać, nie z tych, co to tylko prochy i prochy by waliły w człowieka. Psychoterapeutkę mam już wybraną, namiary też mam. Nawet wiem "ile bierze". I tylko zadzwonić muszę. Zeszły tydzień miałam kiepski i raczej starałam się "nie umrzeć", więc nie chciałam sobie dodatkowego stresu dokładać. Odłożyłam umawianie się na wizytę na ten tydzień. A tu, proszę, dowcip z telefonem. I jak to mi się "pięknie układa". Samo się układa, oczywiście :P jaaaasne, że samo, okoliczności takie, a jak ;)
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez lunatic 02 kwi 2014, 17:26
stworzyłem chyba nową definicję głupoty, wybrac się w początkowych tygodniach leczenia fluoksetyna na rozmowe kwal. bez benzo przy sobie :pirate: :pirate:
nie polecam robic czegos podobnego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez freda 02 kwi 2014, 17:45
lunatic, no ciekawie zabrzmiało :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Ellora 02 kwi 2014, 19:09
lunatic napisał(a):stworzyłem chyba nową definicję głupoty, wybrac się w początkowych tygodniach leczenia fluoksetyna na rozmowe kwal. bez benzo przy sobie :pirate: :pirate:
nie polecam robic czegos podobnego

Ups...

przez inez3 02 kwi 2014, 22:45
lunatic, cholera, to niezbyt fajnie...

przez lunatic 02 kwi 2014, 23:01
Wiecie co, myślałem ze wiem jak te leki działają ale byłem w błędzie, to co robi w tej chwili fluo nie miałem po żadnym innym leku, nawet o wiele silniejszym, nawet nie mam pojęcia co robić bo dostałem ją od rodzinnego zeby nie czekać miesiąc ze zmianą bo takie mam terminy do psychiatry i nie mam zadnych wytycznych co robic w takiej sytuacji poza mozliwoscia wziecia benzo, którego została mi jedna sztuka :pirate:

przez inez3 03 kwi 2014, 06:01
lunatic, a co się takiego dzieje?

Eh, a ja znów pobudka o 4... Nie wiem o co chodzi. Fakt, jak przychodzę do domu po pracy potrafię spać 3h, a potem położyć się o 23 i usnąć w 2 sekundy, ale potem pobudka w okolicach 4. Chcę mi się spać, ale nie mogę zasnąć. Znów cały dzień będę ledwo żywa...

przez Tojaaa 03 kwi 2014, 08:30
Cześć. Fak dziś beznadzieja. Telepie mnie, jest fatalnie i okropnie. Juz nie mam siły, co mi pomoże? Esci nie bardzo, paro zre juz z miesiąc i dalej tak sobie. Nie mam juz siły. Mam ochotę uciec z pracy. Co jest kurcze,,paro nie działa

przez inez3 03 kwi 2014, 08:40
Tojaaa, hmm, to ja już nie wiem. Kiedy masz wizytę u lekarza? U mnie ogólnie esci działa. Nie mam porannych telepawek już, jestem spokojniejsza itd., ale to wciąż jeszcze nie to. Chyba, że to na zasadzie "musi być idealnie". Wiadomo, idealnie się nie da :).

przez wisnia80 03 kwi 2014, 09:07
No i są uboki. Problemy z dojściem, a jak już się dojdzie, to oka bym tym strzałem nikomu nie wybił. :mrgreen:

przez Zazulka 03 kwi 2014, 09:22
wisnia80
Pierwszy raz chyba widzę kogoś, kto tak bardzo czekał na uboki, a jak się już pojawiły, to gęba mu się śmieje od ucha do ucha :mrgreen:

Tojaaa
Specjalnie dla ciebie, a właściwie to dla nas też, wyciągnęłam wypowiedź Darka z innego wątku:
Dark Passenger napisał(a):Dawidoff, W przypadku leków z grupy SSRI(jak sertralina) istnieją rozbieżne wersje, ale generalnie te leki zaczynają działać pomiędzy 4- 12 tygodniem regularnego stosowania.

zatem wg tego, co pisze, jesteśmy kompletne świeżynki z esci, a ty z twoją paro. Więc albo po prostu trzeba jeszcze poczekać, albo będziesz miała tak jak Luki, że dawka za mała. Kiedy masz wizytę?

A ja dziś, chyba pierwszy raz, wstałam z czystą głową i sumieniem. To oczywiście w ciągu dnia może się jeszcze zmienić, ale start miałam bardzo dobry. Miesiąc i 3 dni na esci. 19 dni na dawce 10mg.
Ostatnio edytowano 03 kwi 2014, 09:35 przez Zazulka, łącznie edytowano 1 raz
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez inez3 03 kwi 2014, 09:24
Też chciałam zauważyć, że poczucie humoru nie opuszcza :P

przez wisnia80 03 kwi 2014, 09:28
Zazulka napisał(a):wisnia80
Pierwszy raz chyba widzę kogoś, kto tak bardzo czekał na uboki, a jak się już pojawiły, to gęba mu się śmieje od ucha do ucha :mrgreen:

Nie no, takich to nie bardzo akuratnie chciałem mieć. hy hy Może przejdzie ;-)

Sortuj wg