ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez chocovanilla 31 mar 2014, 11:28
inez3, drogi lek a lekarz i tak przymierzal sie do zmniejszenia

przez inez3 31 mar 2014, 11:38
Jedyne wyjście z sytuacji to wizyta u lekarza...

przez chocovanilla 31 mar 2014, 11:44
moze w tym tygodniu sie uda... tyle ze u lekarza ja zawsze czuje sie swietnie i zapominam o złym ;/ ponadto boje sie mowic o tym zlym bo boje sie ze mnie zamknie w szpitalu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 31 mar 2014, 11:57
Ale to trzeba mówić jak było, czy zle czy dobrze. Ja zawsze staram się mówić wszystko, w końcu idetam po pomoc. Do szpitala ot tak nie wysyłają.

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 12:14
Bez sensu iść do lekarza i pomijać część faktów, żeby wyjść na mniejszego wariata. Coś w stylu, na złość mamie odmrożę sobie uszy. Dziecinada.
Ja idę i walę wszystko, nawet najgorsze. Dostaje przynajmniej zapewnienie, że spokojnie, to tylko nerwica. I wychodzę z gabinetu bez ciężaru na sercu. Jak po spowiedzi.
Luki_Nerwusik

przez Ellora 31 mar 2014, 13:59
Hej u mnie jest bardzo dobrze...dziś wstałam o6 ledwo a rozbudziłam sie około12 mam nadzieje że powodem jest zmiana czasu a nic wiecej.wizyte mam w poniedzialek, nie mam na co narzekac bo jest w porzadku:-) pozdrawiam

przez chocovanilla 31 mar 2014, 14:00
macie racje te wizyty nie maja za bardzo sensu... to nie chodzi o to ze ja zatajam jak sie czuje i nie chce lekarzowi mowic... ja po prostu w gabinecie czuje sie taka pusta... nie potrafie słowa wydusic... nie umiem nic ubrac w slowa.... on sie pyta a ja odpowiadam... fajnie że Luki_Nerwusik, masz tą pewność że u Ciebie nerwica... ja czesto się boję ze zwariowałam że mam schizofremie lub ze cos lub komus zrobie... masakra...

-- 31 mar 2014, 14:01 --

Ellora, hej :great:

przez Luki_Nerwusik 31 mar 2014, 14:05
chocovanilla
No właśnie, nie mam tej pewności. Ilekroć idę do lekarza, to mam myśli, że może stwierdzi że jestem psychicznie chory. I żeby być spokojny mówię mu o wszystkich. I każdorazowo okazuje się, że to typowe nerwicowe dolegliwości.
Luki_Nerwusik

przez inez3 31 mar 2014, 14:17
Ellora, super, cieszę się :). U mnie też nie jest źle :).

przez Tojaaa 31 mar 2014, 17:36
Cześć, ja tez sie boje zwariowania i ompromitacji i juz Wam pisałam,ze wyczytałem w necie,ze nerwica może być przyczyna schizy. I juz zdążyłam sie wkrecic :cry:

przez inez3 31 mar 2014, 18:02
Tojaaa, ochrzanię Cię normalnie!!! Nie będziesz miała żadnej schizofrenii!!! To nerwica ci podpowiada takie bzdury. Jeszcze nigdy nie słyszałam/ nie czytałam żeby ktoś od nerwicy "zwariował". Tak, ona daje koszmarne samopoczucie, miliard objawów, ale musisz zrozumieć, że nic Ci nie grozi. To tylko emocje, Twoja głowa i Twoje nakręcanie. Normalnie dostaniesz zaraz "lanie". :)

A ja się muszę pochwalić. Dziś byłam sama w galerii handlowej. oczywiście ostatnio parę razy mi się zdarzyło, ale zawsze ktoś był ze mną. A dziś pojechałam sama i mimo tego, że cały dzień mnie mdliło nie było tak źle. Jestem bardzo happy. :)
Ostatnio edytowano 31 mar 2014, 18:12 przez inez3, łącznie edytowano 1 raz

przez freda 31 mar 2014, 18:05
inez3, :yeah: ,tak trzymaj.mnie też dziś mdliło,ale już przeszło :D
A już myślałam,że ją pokonałam...

przez Zazulka 31 mar 2014, 18:56
Eh, gdyby nie te nudności, zawroty głowy, barak tchu, zmęcznie i wrażenie, że się człowiek za moment przewróci, zemdleje... to byłoby całkiem nieźle nawet.
Mój sukces dzisiejszy: kawałek babki zjedzony na mieście. I druga od pół roku herbata z cytryną. Nawet poszłam na całość i kupiłam Inkę. Nie wiem, kiedy odważę się ją otworzyć ;)
Kupiłam też nowy zapas tabletek - całe 9,90zł za opakowanie. Pani chciała mi dać zamiennik (po 6,60), ale powiedziałam, że dziękuję. Lepiej się poczuję z przekonaniem, że takie drogie leki biorę (a w każdym razie nie najtańsze, bo wiadomo, tanie to badziew ;))
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez Tojaaa 31 mar 2014, 19:26
Inez, opitalaj mnie, opitalaj, tylko może pomoc :mrgreen: dobrze czytać, żeni Ciebie i Zazulki coraz lepiej. Ja nigdy nie miałam takich objawów fizycznych, jak piszecie, nie miałam problemu z wyjściem z domu itp. U mnie nerwica to mega wewnętrzna telepawka i napięcie i koszmarny myśli.

Sortuj wg