ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez lunatic 29 mar 2014, 17:32
Gradrec,
dołóz ten Sulpiryd co miałeś zapisany, bo na samym paro to moze byc niezła udręka

przez Gradrec 29 mar 2014, 17:46
Sram na neuroleptyki. Jezeli cos zrobie, to zwieksze dawke paro. Przegadalem to z "Panem Czarodziejem" i niepotrzebny jest mi neuroleptyk tak na dobra sprawe. On mial zadanie tylko wspomagajace paro, a nie lecznicze. Jesli to sie bedzie utrzymywac dalej (depresja), to lecimy z wyzsza dawka paro.

Gorsze jest to, ze w dalszym ciagu nie skorzystalem ze skierowania na dzienny oddzial psychiatryczny, bo dalej z chaty nie wychodze, a jak wyjde na dluzej, niz pare chwil, to spierdalam gdzie pieprz rosnie. Nie zale sie oczywiscie, bo to ja sobie z tym musze radzic, a nie wy mi, tylko zdaje relacje ;p

-- 29 mar 2014, 16:48 --

Natomiast musze powiedziec, ze brak ubokow to od razu weselsze zycie. Kij, ze tam z domu sie boje wyjsc, ale brak ubokow to miazga na plus i strasznie mnie cieszy :D

-- 29 mar 2014, 16:49 --

lunatic napisał(a):Gradrec,
dołóz ten Sulpiryd co miałeś zapisany, bo na samym paro to moze byc niezła udręka

Wracajac do tego. Ten sulpiryd dawno oddalem w aptece :) nie mam go juz.

przez elmopl79 29 mar 2014, 18:22
Czesc Wszystkim:)
Gradrec
Moze pójście na dzienny to akurat w tym momencie bardzo dobry pomyśl....Jesli sie boisz wychodzić z domu,to codzienne wyjscie bardzo dużo daje.A tam są ludzie,z podobnymi problemami.

Lunatic
I jak na fluo...?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 29 mar 2014, 18:31
Gradrec napisał(a):Lękow nie ma

Gradrec napisał(a): bo dalej z chaty nie wychodze, a jak wyjde na dluzej, niz pare chwil, to spierdalam gdzie pieprz rosnie.

No to są czy nie ma?

-- 29 mar 2014, 17:33 --

elmopl79,
narazie jeszcze objawy uboczne, ale biore 20mg i nie mam sennosci co na paro byloby niemozliwe

-- 29 mar 2014, 17:36 --

Co do Sulpirydu to faktycznie to neuroleptyk, ale w niskich dawkach ma przeciwne dzialanie niz w wyzszych

-- 29 mar 2014, 18:13 --

elmopl79,
i widzisz jak to jest z lekarzami, nie tolerowałem paro to zamiast od razu zmienić mi lek to było kombinowanie z dokładaniem innych i pewnie dalej by to trwało, dopiero sam zapytałem czy moge zmienić na flou to wtedy łaskawie to zaakceptował ,to jest fachowe podejście, sam to mial zrobić a nie zebym ja płącił 120 zł za kazda wizyte i jeszcze musiał wyszukiwać leki które mi sie wydaje ze bylyby dobre i mu to sugerował

przez elmopl79 29 mar 2014, 20:32
Lunatic
No,powiem Ci,ze po przejściach początkowych z esci i tulaniem sie od lekarza do lekarza,nie mam juz do nich zaufania.A tymbardziej do psychiatrów.
Mnie doktorek na dziennym chcial dać paro bez rozmowy ze mna,tylko po wywiadzie przepracowanym z pielęgniarka.A ja nie za bardzo chcialam paro,chcialam cos bardziej aktywizujacego....a zarazem cos,co po odstawieniu pozwoli mi na jakis czas funkcjonować bez lekow,bo w przypadku paro,bardzo szybko wszystko wrócili w niedlugim czasie.Fakt,bylo to lżejsze,no ale....

przez Ellora 29 mar 2014, 22:22
Hej hej...nikt nie został uzdrowiony?szału z samopoczuciem nie ma?...

przez wisnia80 30 mar 2014, 09:13
Ellora napisał(a):Hej hej...nikt nie został uzdrowiony?szału z samopoczuciem nie ma?...

Jak chcesz szału, to musisz koks zapodać :mrgreen:

przez inez3 30 mar 2014, 09:20
Dzień dobry :). Ja muszę przyznać, że czuje się prawie normalnie. Nie mam już telepawki, jem normalnie, śpie normalnie. Czuje trochę taki niepokój czasem, ale to ogólnie bez porównania z tym co było chociaż tydzień temu. Jestem w szoku jak duża jest to różnica. Mam nadzieję, że dalej też będzie lepiej i terapia też pomoże i w końcu pozbędę się tej cholery.

przez Tojaaa 30 mar 2014, 10:09
Cześć Inez, super, nareszcie działa. Ja dziś tez bez sraczki. Jednak jak nie muszę do pracy, jest lepiej. :D mimo wszystko nie mogę pozbyć sie większej lub mniejszej spine. Tez tak masz, ze czujesz ja cały czas? Jak sobie z tym radzisz? Pozdrawiam cieplo

przez pink_hope 30 mar 2014, 10:09
Gradrec, jak chcesz poradzić sobie z agorafobią? wychodzisz gdzieś dalej? jak z komunikacją,jeździsz gdzieś?jakie masz objawy?
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

przez wisnia80 30 mar 2014, 10:39
Tojaaa napisał(a):Cześć Inez, super, nareszcie działa. Ja dziś tez bez sraczki. Jednak jak nie muszę do pracy, jest lepiej. :D mimo wszystko nie mogę pozbyć sie większej lub mniejszej spine. Tez tak masz, ze czujesz ja cały czas? Jak sobie z tym radzisz? Pozdrawiam cieplo

Na spine to dobrze bzykanko działa. :mrgreen:

przez elmopl79 30 mar 2014, 10:49
Inez
Bierzesz ten Lamitrin?

przez Tojaaa 30 mar 2014, 10:59
wisnia80, no ale cały czas bzykac sie? :mrgreen: dzięki za podpowiedź nie wpadlabym na to :oops:

przez wisnia80 30 mar 2014, 11:14
Tojaaa napisał(a):wisnia80, no ale cały czas bzykac sie? :mrgreen: dzięki za podpowiedź nie wpadlabym na to :oops:

Noooo, podobno efekty dopiero po 3 miesiącach. A jak nie, to zmienić chłopa. :mrgreen: :mrgreen:

Sortuj wg