ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

przez inez3 26 mar 2014, 11:07
Właśnie, słuchaj Lukiego, dobrze gada. Ja też panikowalam na początku brania każdego leku, nawet esci (przypomnij sobie parę stron wstecz). Ja za każdym razem byłam na urlopie czy zwolnieniu na początku brania jakiegokolwiek leku.

przez Zazulka 26 mar 2014, 11:09
Tojaaa napisał(a):Luki_Nerwusik, nie mogę pozwolić sobie na wolne, a z drugiej strony robota mnie wykancza. Mam hydro, ale po tym śpię, więc w dzień nie mogę wziąć. Kurcze co ma mi pomoc jak nie paro? Przecież to mistrz na lęki i napięcie. Teraz to tak sie czuje, ze chciałabym paść i nie wstać.
No to, że się tak dosadnie wyrażę, masz przesssrane :( Na pewno nie możesz wziąć jakiegoś chorobowego, choćby na kilka dni? Już nie mówię o urlopie, ale przecież zwolnienie chorobowe każdemu przysługuje, do świąt i dłuższego weekendu przecież jeszcze daleko.
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez Lisa_ 26 mar 2014, 11:13
Hej Wam! Dość dawno się nie odzywałam i nie marudziłam, bo dość dobrze było ;) Ale od dwóch-trzech dni znowu jakiś kryzysowy czas mnie dopada. Najpierw byłam na wyjeździe z rodzinką i zaczęły mi drżeć dłonie. Zauważyłam tez, że jak opóźniłam wzięcie esci o tylko godzinę, bylam cała roztrzęsiona już...
Dziś się dowiedziałam, że mam lekko podwyższoną glukozę na czczo (106) i muszę powtórzyć pomiary, bo powinno być poniżej 100. I tak się wkurzam, że jeszcze mi jakiegoś stanu przedcukrzycowego brakowało w wieku 20 lat... W gratisie do nerwicy

-- 26 mar 2014, 10:13 --

Ach, i głowa boli, boli, boli... Od wczoraj już w sumie ;c
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 26 mar 2014, 11:14
Wszyscy tu piszą że mają efekty uboczne. A ja nie mam nic. Czy to może oznaczać że lek nie zadziała?

przez Luki_Nerwusik 26 mar 2014, 11:15
Phi tam, 106 cukru to nie tragedia.
Miewałem na czczo 110 i więcej, bo czasem sobie sprawdzam. Kolejnego dnia wyskakuje już 95. Nie ma co się tym przejmować.
Ciśnienie też mi skacze. Raz 120/80, inny razem 150/100. Ciul z tym :)

wisnia80 Bo ty zdrowy jesteś symulancie ;-)
Luki_Nerwusik

przez lunatic 26 mar 2014, 11:16
wisnia80 napisał(a):Wszyscy tu piszą że mają efekty uboczne. A ja nie mam nic. Czy to może oznaczać że lek nie zadziała?

to ze wszyscy TUTAJ pisza nie znaczy ze to dotyczy wszystkich biorących ten lek

przez Lisa_ 26 mar 2014, 11:18
Luki_Nerwusik, wiem, że nie dużo, ale jednak jak się ma cukrzycę w rodzinie to się dmucha na zimne : ) Jeszcze z hipochondrią ; p
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Tojaaa 26 mar 2014, 11:19
No ńie mogę teraz wziąć zwolnienia. Kurcze zastępuje szefa i muszę być w pracy. A ta sytuacja z szefowaniem tez mnie stresuje i koło sie zamyka. Najchętniej schowalabym sie w ciemnym kącie. Poza tym kilka dni nic mi nie da. Paro w większej dawce biorę juz z tydzień, więc ile miałabym wziąć tegomzwolnienia? Jak brałam esci to byłam 3 tyg na zwolnieniu, potem na urlopie i dalej była dupa, bo złe sie czułam. Chyba najlepiej rzucić robote :(

przez Luki_Nerwusik 26 mar 2014, 11:20
Lisa_ Weź schowaj ten aparacik do szafy to od razu będziesz zdrowsza :)
Luki_Nerwusik

przez wisnia80 26 mar 2014, 11:21
lunatic napisał(a):
wisnia80 napisał(a):Wszyscy tu piszą że mają efekty uboczne. A ja nie mam nic. Czy to może oznaczać że lek nie zadziała?

to ze wszyscy TUTAJ pisza nie znaczy ze to dotyczy wszystkich biorących ten lek

Zgodzisz się że mało kto z piszących pisze, że nie ma żadnych efektów ubocznych.

Nie wiem, może mam za małą dawkę. :D

przez Zazulka 26 mar 2014, 11:23
inez3 napisał(a):A ja muszę stwierdzić, że dziś jest całkiem nieźle.obudziłam się o 5, więc już zupełnie inaczej. Przed 6 zjadłam cos, bo mnie w żołądku aż burczalo - trochę na siłę, bo mam teraz obsesję z tym jedzeniem rano. Jestem trochę poddenerwowana, ale nie jest źle
Czyżby wreszcie jakiś przełom? Tego życzę z całego serca i trzymam kciuki, bardzo mocno.
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

przez lunatic 26 mar 2014, 11:24
wisnia80,
jakby się tylko tym sugerować to by znaczyło ze nie ma sensu w ogole tego leku zaczynać brać bo moze 1/10 osób go tutaj chwali, ja bym sie cieszył ze nie mam objawów ubocznych

przez Luki_Nerwusik 26 mar 2014, 11:24
Tojaaa napisał(a):No ńie mogę teraz wziąć zwolnienia. Kurcze zastępuje szefa i muszę być w pracy. A ta sytuacja z szefowaniem tez mnie stresuje i koło sie zamyka. Najchętniej schowalabym sie w ciemnym kącie. Poza tym kilka dni nic mi nie da. Paro w większej dawce biorę juz z tydzień, więc ile miałabym wziąć tegomzwolnienia? Jak brałam esci to byłam 3 tyg na zwolnieniu, potem na urlopie i dalej była dupa, bo złe sie czułam. Chyba najlepiej rzucić robote :(

A jak byś zachorowała na zapalenie płuc to też nie weźmiesz zwolnienia?
Koło 10 dni każda dawka się wkręca, chociaż ja na tych 20 mg cały czas czułem się gorzej niż bez leków. Jednak nie na tyle źle, żeby nie pracować.
Siadałem w dziwnych pozach na krześle, bo napięte mięśnie doskwierały i jakoś starałem się dociągnąć do 15-tej.
Rzucenie roboty to ostateczność, chociaż czasem dla zdrowia trzeba to zrobić.
Luki_Nerwusik

przez Tojaaa 26 mar 2014, 11:27
Luki_Nerwusik, dzięki, podnosisz mnie na duchu. A bez pracy to jednak gorzej niż z praca

Sortuj wg