ESCITALOPRAM(Lexapro,Lenuxin,Depralin,Mozarin,Escitil,Elicea

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
156
58%

Nie
75
28%

Zaszkodził
36
13%

Liczba głosów : 267

MOZARIN (Escitalopram-Lexapro,Elicea,Depralin)

przez ewunia1212 03 wrz 2010, 10:21
WItam czy ktoś zażywał mozarin i jak na was działa lub dzialal .Ja poczatkowo tylko lekko śpiaca a po miesiacu 2 dni spania zero apetytu .najlepiej wczesniej pasował mi citabax.Już nie wiem jaki antydepresant dobry.Po tym mozarinie tragedia nie czulam nigdy tak żle jak w czasie brania i w czasie odstawiania.

Re: WItam

przez Wujek_Dobra_Rada 03 wrz 2010, 11:05
Mozarin to jest to samo co Cital. Poczytaj o tym. Masz zdecydowanie więcej wątków.
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 03 wrz 2010, 11:06
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 03 wrz 2010, 12:23
Mozarin to jest inaczej Lexapro,wiec tam czytaj,cital jest b podobny,ale jednak to nie to samo.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez Wujek_Dobra_Rada 03 wrz 2010, 12:27
A faktycznie. Ja nie kudłaty durnowaty :smile:
Wujek_Dobra_Rada

Re: Lexapro.

przez Matt FX 04 wrz 2010, 17:33
Mój brat w zeszłym roku też miał nerwico-depresję ale miał niezłą kurację i wyszedł z tego w dwa miesiące :shock:. Brał Doxepin, Sulpiryd, Pramolan oraz Rudotel. Brał wszystkie naraz z tym że jedne dłużej inne krócej, głównie Pramolan i Sulpiryd.

przez Zenonek 05 wrz 2010, 18:25
Matt FX napisał(a):Mój brat w zeszłym roku też miał nerwico-depresję ale miał niezłą kurację i wyszedł z tego w dwa miesiące :shock:. Brał Doxepin, Sulpiryd, Pramolan oraz Rudotel. Brał wszystkie naraz z tym że jedne dłużej inne krócej, głównie Pramolan i Sulpiryd.

To mial rzeczywiscie terapia magne ^^.

Sam Doxepin to juz Chardkor.

przez Matt FX 05 wrz 2010, 18:41
Zenonek napisał(a):
Matt FX napisał(a):Mój brat w zeszłym roku też miał nerwico-depresję ale miał niezłą kurację i wyszedł z tego w dwa miesiące :shock:. Brał Doxepin, Sulpiryd, Pramolan oraz Rudotel. Brał wszystkie naraz z tym że jedne dłużej inne krócej, głównie Pramolan i Sulpiryd.

To mial rzeczywiscie terapia magne ^^.

Sam Doxepin to juz Chardkor.

terapia magne ^^?? O co Ci chodzi Zenonek w tym zdaniu?

przez Zenonek 05 wrz 2010, 19:06
Matt FX,

Czyli terapie wielka ^^.

Nic dziwnego, ze to go postawilo na pletwy.

A Ty jak lepiej ?

przez Matt FX 05 wrz 2010, 22:21
Jeżeli mam być szczery - COŚ ZACZYNA SIĘ DZIAĆ! Nie wiem czy to przez terapię czy leki, ale naszły mnie ostatnio jakieś absurdalne myśli (to mój jedyny problem teraz). Myśli typu "po co ty myślisz wogóle?!". A pojawiły się one jak zacząłem najzwyczajniej w świecie myśleć o przyszłości czyli myśleć NORMALNIE w końcu. Terapeutka mi mówiła że ja zdrowieję na sesji w czwartek bo te myśli co mam np że nie pasuję do tego do świata to chodzi o to żebym wyprowadził się z domu i choroba pokazuje że coś tu jest nie tak - że mieszkam w domu i pełnię podświadomie rolę ojca w domu (którego nie ma) i traktuje braci jak synów :shock: SICK!

[Dodane po edycji:]

A co do leków które brał miał - myślisz że są dobre?

przez Zenonek 06 wrz 2010, 09:15
Matt FX,

Doxepin - dobry i dosyc silny antedepresant.

Sulpiryd - dobry przeciwdepresyjny neuroleptyk.

Rudotel - mocny wyluzowywacz.

Klasyka - mocne i dobrze sprawdzone leki.

przez rober6666 06 wrz 2010, 11:53
Matt
Może ruszyło w końcu??
Ja jestem przykladem , że w ostatnim stadium beznadziejności może wydarzyc sie cud.Trezba miwec szczęscie i trafic z leczeniem.Popatrz-mi pmoglo cos ,co Ciebie nie ruszalo nawet w max dawkach (escitalopram)
Ciebie rusz cos co mnie zabijało.
Jest nadzieja stary.
Na koniec września planowałem samobojstwo. I uwierz mi to nie czcze słowa.teraz muuusi to zaczekac :D
A swoja drogą , gdy czytam o tych bzdurach, jakie wymyślają psychoterapeuci to mnie jasna krew zalewa. To chyba oni , a nie my są psychicznie chorzy...."choroba pokazuje że coś tu jest nie tak " i "traktuję braci jak synów"
Jasna cholera , dobrze , że nie wmawiaja Ci że Mamę jak żonę traktujesz. :D :D
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Matt FX 06 wrz 2010, 13:01
Chyba przedwcześnie się cieszyłem - wczorajsza noc i dzisiejszy dzień to znów masakra jakaś.

Rober666 Terapeutka to właśnie miała na myśli :smile: Wywnioskowała to z tego że dwa razy na sesji o moich braciach przejęzyczyłem się i powiedziałem "moi synowie" zamiast "moi bracia" :?

przez Zenonek 06 wrz 2010, 13:05
No psychoanaliza to taki żen i beka, ze kiszka mala.

Terapie , owszem sa bardzo dobre takie jak behawioralno-poznawcza, psychodynamiczna i pewnie wiele innych, ale psychoanaliza to tylko dle nielicznych ma sens.

W niektorych przypadkach moze nawet pogorszyc stan , a nie pomoc...

Sortuj wg